Materiały i akcesoria BMW 1 (E81) 118 d
A~5010146
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe drabinkowe; z kolcami, Samochody ciężarowe NORDKAPP 38
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 12/80R20 320/70R20 12/70R22.5 295/70R22.5 295/75R22.5 305/70R22.5 315/70R22.5 315/70R22.5 BRIDG M 315/70R22.5 DUNLOP 315/70R22.5 MICH XD
Certyfikat O-NORM Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 516.59
zł 1 440.76
1 171.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 63,3/60,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.22
zł 57.22
46.52 zł
(14.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PEWAG
Łańcuchy antypoślizgowe KPL. 2 worki; cert. austriacki V-5119; rombowe, Samochody ciężarowe CERVINO CL91S
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 9.00-20 275/70R22.5 285/70R22.5 295/70R22.5 305/60R22.5 10R22.5 315/60R22.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 846.23
zł 1 753.92
1 425.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
4MAX
Zawór koła WEN PR25 MS8,3
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
75.95
zł 75.57
61.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5119; rombowe, Samochody ciężarowe ARKTIK A 36
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 255/100R16 275/65R20 315/70R15 315/70R17 315/80R16 12.0R16 275/70R19.5 285/70R19.5 295/55R22.5 35X12.50R15 35X12.50R16 35X12.50R17 9.00R16 315/45-22.5 8.90R16
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 420.08
zł 1 349.08
1 096.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Śruba, koło zębate wału korbowego
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 2
Długość [mm] 47
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
11.50
zł 10.36
8.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 76,1/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba, łożyskowanie belki osi
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 2.5
Długość [mm] 149
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
27.71
zł 24.94
20.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, Samochody ciężarowe ZIC ZAC 39
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 320/70-24 12.00-20 295/80-22.5 315/80-22.5 12.00-22.5 12.5-22.5 12/80-22.5 305/75-24.5 305/85-22.5 315/45-22.5 315/75-24.5 365/60-22.5
Certyfikat O-NORM Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 586.70
zł 1 507.36
1 225.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Kołpak ozdobny koła 7.32129
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
21.29
zł 17.88
14.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
6.47
zł 5.69
4.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
100.22
zł 91.20
74.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
498.14
zł 453.30
368.54 zł
(4.53 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
DRESSELHAUS
Nakrętki wydechu - M8
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki wydechu
Rozmiar klucza [mm] 13
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 6927
Kołnierz Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
113.00
zł 102.83
83.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba wahacza TED56233
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Tył Wewnątrz Zewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.75
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
7.60
zł 7.60
6.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 30170137
Wymiar gwintu [mm] M40
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
38.15
zł 34.34
27.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Śruba stabilizatora kabiny kierowcy
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 140
Rozmiar klucza [mm] 24
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
23.06
zł 20.76
16.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Zestaw naprawczy wspornika zawieszenia kabiny
Wymiar gwintu [mm] M8
Długość [mm] 75
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
3.10
zł 2.79
2.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEGMANN
Ciężarek CIEZAREK SZPR 7,0/7,2 15G
Przeznaczenie Motocykle
Sposób mocowania Na szprychę
Waga [g] 15
Materiał Ołowiany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
11.38
zł 11.32
9.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 67,1/64,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Nakrętka STR-M12X1,75 10SET
Typ śruby/nakrętki Nakrętki samohamowne ocynkowane
Skok gwintu [mm] 1.75
Liczba [szt.] 10
Materiał Ocynk
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
11.01
zł 11.01
8.95 zł
(1.10 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,1/63,3 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEGMANN
Ciężarek CIEZAREK SZPR 6,0 20G
Przeznaczenie Motocykle
Sposób mocowania Na szprychę
Waga [g] 20
Materiał Ołowiany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
11.75
zł 11.68
9.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba mocująca tarczy hamulcowej AUG59265
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość całkowita [mm] 25.7
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
2.41
zł 2.16
1.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZF
Śruba 0750108991ZF
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
27.02
zł 22.16
18.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ENGITECH
Pierścień centrujący ENT250137
Średnica zewnętrzna [mm] 22.6
Średnica wewnętrzna [mm] 19.4
Grubość [mm] 10
Cena katalogowa  
19.68
zł 19.68
16.00 zł
(3.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BPW
Części mocujące resoru 03.320.65.05.0
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
41.30
zł 37.17
30.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 73,1/56,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba do regulacji pochylenia koła TED98416
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Tył Dół Wewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.25
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
44.38
zł 44.38
36.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HACO
Nakrętka 5502499H
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
31.08
zł 31.08
25.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
21 z 62
następna