Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych - Nowość
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. VW TOURAN, TOURAN FURGON/NADWOZIE WIELKOPRZESTRZENNE
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. OPEL ADAM, CORSA D
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. PEUGEOT 308 II
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
S-TR
Pozostałe elementy zawieszenia TUZ STR-15A721
Strona zabudowy Lewa
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
648.91
zł 648.91
527.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TRUCKLIGHT
Wtyczka elektryczna 2 PIN 7810404C
Ilość pinów [szt.] 2
Kształt wtyczki okrągły
Nazwa Wtyczka przewodu
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
40.13
zł 35.31
28.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
QOLTEC
Czujnik dymu QOL52651
Nazwa Czujnik gazu
Napięcie [V] 230
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
93.63
zł 91.76
74.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
THERMOTEC
Uszczelka termostatu D2JD013TT
Oferta Budowlane
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
12.20
zł 10.55
8.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
137.64
zł 119.05
96.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
513.57
zł 513.57
417.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 17x47x14mm 6303-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
280.07
zł 232.46
188.99 zł
(23.25 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 20x52x15mm 6304-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
328.82
zł 272.91
221.88 zł
(27.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 15x32x9mm 6002-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 9
Cena katalogowa  
141.87
zł 116.33
94.58 zł
(11.63 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TRUCKLIGHT
Przewód elektryczny spiralny EC-AG04-3,5
Długość robocza [m] 3
Długość max [m] 4.5
Ilość żył [szt.] 3x1,0 1x1,5
Ilość pinów [szt.] 4
Średnica [mm] 70
Cena katalogowa  
154.46
zł 154.46
125.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 35x72x17mm 6207-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
368.36
zł 302.05
245.57 zł
(30.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FPT
Zestaw pierścieni tłoka 8097545-FPT
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
304.18
zł 304.18
247.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
159.08
zł 159.08
129.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
164.80
zł 164.80
133.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TRUCKLIGHT
Szkło lampy świateł tylnych CL-AG034
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
13.05
zł 13.05
10.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
254.63
zł 254.61
207.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
498.65
zł 498.65
405.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
329.34
zł 329.34
267.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PACOL
Obudowa reflektora świateł przednich MER-HLS-020L
Nazwa asortymentu Ramka reflektora
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
28.12
zł 24.75
20.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PACOL
Błotnik przód Lewa/Prawa MERCEDES ACTROS MP2 / MP3
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
34.08
zł 29.31
23.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
65.07
zł 58.56
47.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BTA
Łożysko B05-AG-1013
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
0.37
zł 0.37
0.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BTA
Zestaw naprawczy, przegub nośny/prowadzący B05-AG-986
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
137.27
zł 137.27
111.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FP DIESEL
Zestaw pierścieni tłoka AR65502-FP
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
212.19
zł 212.19
172.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PACOL
Zderzak Tył MERCEDES VARIO (B667, B670, B668), VARIO (B670), VARIO (B670, B668, B667) MER-FB-095L
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Lewa
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
61.51
zł 52.90
43.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TRUCKLIGHT
Lampa tył Prawa TL-UN178R
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa
Homologacja europejska Tak
Kolor szkła Chromowy Czerwony Pomarańczowy
Typ lampy LED
Źródło światła LED
Z kierunkowskazem Tak
Światło pozycyjne Tak
Stopień ochrony IP65
Sposób mocowania śruby
Oferta Ciężarowe
Jakość Z Zamiennik
Cena katalogowa  
46.85
zł 40.76
33.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FPT
Uszczelka turbosprężarki 504035094-FPT
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
24.82
zł 24.82
20.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
16 z 143
następna