Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych - Nowość
NOWOŚĆ
DOLZ
Pompa cieczy chłodzącej DOLZ M688
Tryb pracy Elektryczny
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
3 295.91
zł 2 966.32
2 411.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
7.28
zł 6.56
5.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PACOL
Pozostałe elementy atrapy chłodnicy MAN-FP-058L
Nazwa asortymentu Osłona zawiasu atrapy
Strona zabudowy Lewa
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
35.84
zł 30.82
25.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TRUCKLIGHT
Wiązka przewodów reflektora świateł przednich HL-VO010-AD
Nazwa asortymentu Adapter reflektora
Oferta Ciężarowe
Jakość Z Zamiennik
Cena katalogowa  
34.69
zł 30.17
24.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TRUCKLIGHT
Lampa robocza LED 30W WL-UN351
Źródło światła LED
Stopień ochrony IP67
Wysokość [mm] 100
Szerokość [mm] 100
Temperatura barwowa [K] 6500
Model lampy Premio
Materiał Aluminium Poliwęglan
Kształt kwadratowy
Sposób mocowania Dolne Przykręcane
Oferta Ciężarowe
Jakość Z Zamiennik
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
93.31
zł 81.18
66.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
41.57
zł 37.42
30.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
VANSTAR
Uszczelka rury wydechowej VANGA008SC
Długość [mm] 323.5
Szerokość [mm] 323.5
Wysokość [mm] 20
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
137.76
zł 123.98
100.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
MANN-FILTER
Filtr hydrauliczny HD 12 001
Wysokość [mm] 149
Średnica zewnętrzna [mm] 124
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
135.47
zł 135.47
110.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
MILWAUKEE
Okulary ochronne 4932500721
Nazwa Okulary ochronne
Model Large Format Clear AS/AF
Kolor Czarny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
148.25
zł 134.91
109.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
208.15
zł 208.15
169.23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
VANSTAR
Uszczelka rury wydechowej VANGA006SC
Długość [mm] 344
Szerokość [mm] 344
Wysokość [mm] 13.9
Średnica wewnętrzna [mm] 350
Średnica zewnętrzna [mm] 350
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
147.60
zł 132.84
108.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
713.61
zł 642.24
522.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
264.27
zł 219.35
178.33 zł
(21.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
THERMOTEC
Wąż chłodnicy SI-RE20
Miejsce zabudowy Góra
Oferta Ciężarowe
Jakość Z Zamiennik
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
62.93
zł 56.63
46.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
130.52
zł 129.21
105.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
453.23
zł 453.23
368.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
153.91
zł 153.91
125.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
155.15
zł 155.15
126.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
17.33
zł 15.60
12.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 15x35x11mm 6202-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Cena katalogowa  
150.98
zł 125.31
101.88 zł
(12.53 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
8.11
zł 6.89
5.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
77.28
zł 66.46
54.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SAF
Klocki hamulcowe kpl. 3 057 0006 01
Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 215
Wysokość [mm] 108.5
Grubość [mm] 32
System hamulcowy KNORR ST7
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
537.73
zł 483.96
393.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
PROFITOOL
Blokada rozrządu FORD 1.0 EcoBoost 0XCM0209
Nazwa Blokada
Przeznaczenie (części, komponenty) do rozrządu
Napęd łańcuch rozrządu
Marka FORD
Pojemność silnika [l] 1.0
Silniki benzynowe Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
270.97
zł 246.58
200.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
209.25
zł 171.58
139.50 zł
(17.16 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
152.61
zł 152.61
124.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TRUCKLIGHT
Gniazdo elektryczne SO-AG03-PL01
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
24.06
zł 24.06
19.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 40x80x18mm 6208 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 18
Cena katalogowa  
374.45
zł 307.04
249.63 zł
(30.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FEBI
Nakrętka FE15793 10SET
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 22
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
16.26
zł 14.64
11.90 zł
(1.46 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
TRUCKLIGHT
Reflektor świateł przednich FL-AG021
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
81.44
zł 81.44
66.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
6 z 143
następna