Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych - Nowość
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
17.01
zł 14.71
11.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SBP
Pierścień sworznia szczęki hamulcowej 12-AG081
Oferta Budowlane
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
34.88
zł 30.17
24.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
3.10
zł 2.68
2.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
7.70
zł 6.65
5.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
3.16
zł 2.73
2.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
2.51
zł 2.16
1.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
ENGITECH
Uszczelniacz trzonka zaworu ENT011315
Oferta Budowlane
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
1.34
zł 1.16
0.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
MAHLE
Termostat środka chłodzącego TX 524 79D
Temperatura otwarcia [°C] 79
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
295.67
zł 266.10
216.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. VOLVO S60 I, S80 I, V70 II, XC70 I
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 17x47x14mm 6303-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
200.92
zł 164.76
133.95 zł
(16.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
248.46
zł 206.22
167.66 zł
(20.62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 12x32x10mm 6201-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
125.42
zł 102.85
83.62 zł
(10.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FPT
Dźwigienka zaworowa 83903587-FPT
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
280.58
zł 280.58
228.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
149.89
zł 149.89
121.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
166.21
zł 166.21
135.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
416.28
zł 416.28
338.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
129.01
zł 129.01
104.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
195.14
zł 195.14
158.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
286.63
zł 286.60
233.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
126.95
zł 126.95
103.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
185.15
zł 185.15
150.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TRUCKLIGHT
Reflektor świateł przednich FL-AG010
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
61.64
zł 61.64
50.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
MAHLE
Zestaw pierścieni tłoka 007 RS 10122 0N0
Średnica [mm] 104
Wysokość pierścienia 1 [mm] 3
Wysokość pierścienia 2 [mm] 2
Wysokość pierścienia 3 [mm] 3
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
181.55
zł 163.39
132.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TRUCKLIGHT
Mocowanie reflektora HR-AG016R
Strona zabudowy Prawa
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
885.56
zł 885.56
719.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
177.98
zł 177.98
144.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TRUCKLIGHT
Światło ostrzegawcze obrotowe BL-AG001
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
117.76
zł 117.76
95.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. CITROEN C4 III; PEUGEOT 2008 II
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
QOLTEC
Czujnik czadu QOL52654
Nazwa Czujnik czadu Czujnik gazu
Łączność mobilna Wi-Fi
Sieć Tuya WI-FI
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
125.89
zł 123.37
100.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
QOLTEC
Czujnik dymu QOL52579
Nazwa Czujnik dymu
Typ baterii CR123A
Łączność mobilna Wi-Fi
Sieć Tuya
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
86.56
zł 84.82
68.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
233.39
zł 191.39
155.60 zł
(19.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
13 z 143
następna