Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych - Nowość
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
611.92
zł 507.90
412.93 zł
(50.79 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
ABE
Tarcza hamulcowa Sport 1szt. pełna C4A025ABE-SP Tył AUDI A3, A4 ALLROAD B8, A4 ALLROAD B9, A4 B8, A4 B9, A5, A6 C7, A6 C8, A7, Q5; VW GOLF VI, TOURAN
Linia Sport
Średnica zewnętrzna [mm] 299.9
Rodzaj tarczy Wiercona
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
193.32
zł 193.32
157.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 12x37x12mm 6301-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 37
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
164.39
zł 134.80
109.59 zł
(13.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 15x32x9mm 6002-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 9
Cena katalogowa  
141.87
zł 116.33
94.58 zł
(11.63 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 35x72x17mm 6207-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
368.36
zł 302.05
245.57 zł
(30.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. AUDI A4 B8
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 15x35x11mm 6202-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Cena katalogowa  
150.98
zł 125.31
101.88 zł
(12.53 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 15x32x9mm 6002-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 9
Cena katalogowa  
186.53
zł 154.82
125.87 zł
(15.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
178.81
zł 146.62
119.20 zł
(14.66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
S-TR
Pozostałe elementy zawieszenia TUZ STR-15A759
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
382.03
zł 382.03
310.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BLIC
Zewnętrzny uchwyt drzwi 6010-53-0671401PP
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Kolor Do malowania Czarny gruntowana
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Cena katalogowa  
79.27
zł 78.49
63.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
8.99
zł 7.77
6.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
207.60
zł 207.60
168.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
22.20
zł 19.20
15.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TRUCKLIGHT
Lampa tył Lewa TL-UN178L
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Lewa
Homologacja europejska Tak
Kolor szkła Chromowy Czerwony Pomarańczowy
Typ lampy LED
Źródło światła LED
Z kierunkowskazem Tak
Światło pozycyjne Tak
Stopień ochrony IP65
Sposób mocowania śruby
Oferta Ciężarowe
Jakość Z Zamiennik
Cena katalogowa  
46.85
zł 40.76
33.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
137.59
zł 136.21
110.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
231.73
zł 231.73
188.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BTA
Łożysko B05-AG-1020
Średnica wewnętrzna [mm] 22.22
Średnica zewnętrzna [mm] 28.58
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
12.77
zł 12.77
10.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
7.06
zł 6.11
4.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
ENGITECH
Śruba głowicy cylindrów ENT000633
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
9.99
zł 9.99
8.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
AKUSAN
Pozostałe elementy układu paliwowego AG 1595
Nazwa asortymentu Pierścień uszczelniający
Oferta Budowlane
Cena katalogowa  
146.23
zł 126.49
102.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FPT
Czujnik położenia wałka rozrządu 5802260743-FPT
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
63.84
zł 63.84
51.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
ENGITECH
Uszczelka miski olejowej ENT020792
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
84.96
zł 84.96
69.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
MAHLE
Filtr paliwa KC161
Typ filtra przykręcany
Długość [mm] 182
Wysokość [mm] 182
Średnica wewnętrzna [mm] 61.5
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
102.52
zł 92.27
75.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
OE IVECO
Guma drążka stabilizatora 93801556
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica wewnętrzna [mm] 22
Długość [mm] 40
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
30.97
zł 27.87
22.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FPT
Prowadnica zaworu 504375600-FPT
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
25.20
zł 25.20
20.49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FPT
Przewód układu chłodzenia 504053512-FPT
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
22.58
zł 22.58
18.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
170.96
zł 170.96
138.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
VADEN
Zawór poduszki powietrznej zawieszenia 303.03.0005
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
196.63
zł 196.60
159.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
416.42
zł 416.42
338.55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
8 z 143
następna