Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych - Nowość
NOWOŚĆ
BTA
Łożysko B05-AG-1012
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
2.18
zł 2.18
1.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
44.46
zł 38.46
31.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
INDEMAR
Joystick rozdzielacza hydraulicznego ID-6140
Wersja joysticka HEAVY DUTY
Natężenie [A] 4
Maksymalny skok całkowity [mm] 14
System połączenia joysticka Widełki
Cena katalogowa  
466.93
zł 403.90
328.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
7.86
zł 6.80
5.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
4.12
zł 3.57
2.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
ENGITECH
Uszczelka pokrywy zaworów ENT011317
Oferta Budowlane
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
39.59
zł 34.24
27.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
THERMOTEC
Uszczelka pompy cieczy chłodzącej WP-NH107
Oferta Budowlane
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
2.09
zł 1.81
1.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
THERMOTEC
Uszczelka pompy cieczy chłodzącej WP-NH108
Średnica [mm] 25
Grubość [mm] 3.53
Oferta Budowlane
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
4.17
zł 3.60
2.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
S-TR
Wspornik błotnika STR-15A771
Strona zabudowy Prawa
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
369.82
zł 369.82
300.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
ENGITECH
Uszczelka pokrywy zaworów ENT011313
Oferta Budowlane
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
113.70
zł 98.35
79.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
AKUSAN
Osłona silnika AG 1601
Nazwa asortymentu Zaślepka osłony silnika
Miejsce zabudowy Tył
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
1.61
zł 1.39
1.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
180.26
zł 158.62
128.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FRECCIA
Pierścień gniazda zaworu VS08-103
Miejsce zabudowy Strona wylotowa
Średnica zewnętrzna [mm] 43.1
Średnica wewnętrzna [mm] 33
Wysokość [mm] 7.6
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
31.78
zł 28.61
23.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
OE IVECO
Guma drążka stabilizatora 93801556
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica wewnętrzna [mm] 22
Długość [mm] 40
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
30.97
zł 27.87
22.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FPT
Przewód układu chłodzenia 504053512-FPT
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
22.58
zł 22.58
18.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
FPT
Prowadnica zaworu 504375600-FPT
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
25.20
zł 25.20
20.49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
170.96
zł 170.96
138.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
VADEN
Zawór poduszki powietrznej zawieszenia 303.03.0005
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
196.63
zł 196.60
159.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
416.42
zł 416.42
338.55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
196.00
zł 196.00
159.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
MAHLE
Zestaw pierścieni tłoka 001 RS 11144 0N0
Średnica [mm] 110
Wysokość pierścienia 1 [mm] 3
Wysokość pierścienia 2 [mm] 2.5
Wysokość pierścienia 3 [mm] 4
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
197.38
zł 177.64
144.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
S-TR
Pozostałe elementy zawieszenia TUZ STR-15A720
Strona zabudowy Prawa
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
648.91
zł 648.91
527.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
190.35
zł 190.35
154.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. PEUGEOT 3008, 3008 II
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
15.62
zł 14.06
11.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
232.65
zł 193.10
156.99 zł
(19.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 17x40x12mm 6203-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
190.50
zł 158.12
128.55 zł
(15.81 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 17x35x10mm 6003-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
150.18
zł 123.15
100.12 zł
(12.32 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
233.39
zł 191.39
155.60 zł
(19.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
280.07
zł 229.65
186.71 zł
(22.97 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
9 z 143
następna