Oleje silnikowe do FORD TOURNEO

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 62 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
FORD TOURNEO COURIER V769 Nadwozie wielkoprzestrzenne (N1P) E-Tourneo Courier
2024.12
C0NA
136
(100)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CUSTOM V710 Autobus (NXN) E-Tourneo Custom
2024.08
EKRA(EECA)
218
(160)
Autobus
FORD TOURNEO CUSTOM V710 Autobus (NXN) E-Tourneo Custom
2024.08
EJRA(EECA)
136
(100)
Autobus
FORD TOURNEO CUSTOM V710 Autobus (NXN) E-Tourneo Custom
2024.08
ELRA(EECA)
286
(210)
Autobus
FORD TOURNEO CUSTOM V710 Autobus (NXN) E-Tourneo Custom AWD
2025.12
218
(160)
Autobus
FORD TOURNEO CUSTOM V710 Autobus (NXN) E-Tourneo Custom AWD
2025.12
286
(210)
Autobus
FORD TOURNEO CUSTOM V362 Autobus (F3) 1.0 EcoBoost PHEV
2020.04
2023.12
996
M1FA
125
(92)
Autobus
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Nadwozie wielko 1.0 EcoBoost
2013.11
2022.12
998
M2GA M2GB
100
(74)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO COURIER B460 Nadwozie wielkoprzestrzenne 1.0 EcoBoost
2014.02
2023.12
998
SFCA SFCB SFCC SFCD SFCE SFCF
100
(74)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Nadwozie wielko 1.0 EcoBoost
2018.05
2022.12
999
B3GA
100
(74)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO COURIER V769 Nadwozie wielkoprzestrzenne (N1P) 1.0 EcoBoost
2023.07
999
B7JA B7JB B7NB
125
(92)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V761 Furgon/nadwozie 1.5 Plug-in Hybrid
2024.10
1498
DUCC
150
(110)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V761 Furgon/nadwozie EcoBoost
2022.05
2024.08
1498
DPBC
114
(84)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V761 Furgon/nadwozie EcoBoost
2024.05
1498
DXDE
116
(85)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V761 Nadwozie wielko 1.5 EcoBoost
2022.02
2024.08
1498
DPBC
114
(84)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V761 Nadwozie wielko 1.5 EcoBoost
2024.07
1498
DXDE
116
(85)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V761 Nadwozie wielko 1.5 Plug-in Hybrid
2024.10
1498
DUCC
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Nadwozie wielko 1.5 EcoBlue
2018.05
2022.12
1499
BEGA
75
(55)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Nadwozie wielko 1.5 EcoBlue
2018.05
2022.12
1499
ZTGA
120
(88)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Nadwozie wielko 1.5 EcoBlue
2018.05
2022.12
1499
Z2GA
101
(74)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Nadwozie wielko 1.5 TDCi
2015.05
2022.12
1499
XVGA XVGB XVGC XXGA
101
(74)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Nadwozie wielko 1.5 TDCi
2015.05
2022.12
1499
XUGA
75
(55)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Nadwozie wielko 1.5 TDCi
2016.08
2022.12
1499
XXGA
95
(70)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Nadwozie wielko 1.5 TDCi
2015.05
2022.12
1499
XWGA XWGB XWGC
120
(88)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO COURIER B460 Nadwozie wielkoprzestrzenne 1.5 EcoBlue
2018.04
2023.12
1499
XVCE XVCF XXCA XXCB XXCC
100
(74)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO COURIER B460 Nadwozie wielkoprzestrzenne 1.5 TDCi
2015.05
2023.12
1499
XVCA XVCB XVCC XVCD
95
(70)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO COURIER B460 Nadwozie wielkoprzestrzenne 1.5 TDCi
2014.02
2023.12
1499
UGCA UGCB XUCC XUCD XUCE XUCF XUCG XWCA XWCB
75
(55)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Nadwozie wielko 1.6 TDCi
2013.09
2022.12
1560
UBGA
75
(55)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Nadwozie wielko 1.6 TDCi
2013.09
2022.12
1560
T1GA
115
(85)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Nadwozie wielko 1.6 TDCi
2013.09
2022.12
1560
TZGA TZGB
95
(70)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO COURIER B460 Nadwozie wielkoprzestrzenne 1.6 TDCi
2014.02
2023.12
1560
T3CA T3CB T3CC
95
(70)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Nadwozie wielko 1.6 EcoBoost
2013.11
2022.12
1596
JQGA
150
(110)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi
2002.06
2013.12
1753
HCPA HCPB HCPC HCPD P9PA P9PB P9PC P9PD R3PA RWPE RWPF
90
(66)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi
2006.08
2013.12
1753
RWPA RWPB RWPC RWPD
110
(81)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi /TDDi /DI
2002.06
2013.12
1753
BHPA P7PA P7PB R2PA
75
(55)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT 1.8 16V
2002.06
2013.12
1796
EYPA EYPB EYPC EYPD
116
(85)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V761 Furgon/nadwozie EcoBlue
2022.05
1968
ENUF(DXRD)
102
(75)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V761 Furgon/nadwozie EcoBlue
2022.05
1968
ENUK(DTRF)
75
(55)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V761 Furgon/nadwozie EcoBlue
2022.05
1968
ENK6(DXRA)
122
(90)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V761 Furgon/nadwozie EcoBlue 4WD
2022.05
1968
ENK6(DXRA)
122
(90)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V761 Nadwozie wielko 2.0 EcoBlue
2022.02
1968
ENUF(DTRE) ENUF(DXRD)
102
(75)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V761 Nadwozie wielko 2.0 EcoBlue
2022.02
1968
ENK6(DTRC) ENK6(DXRA)
122
(90)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V761 Nadwozie wielko 2.0 EcoBlue
2022.02
1968
ENUK(DTRF)
75
(55)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V761 Nadwozie wielko 2.0 EcoBlue 4WD
2022.02
1968
ENK6(DTRC) ENK6(DXRA)
122
(90)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FORD TOURNEO CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.0 EcoBlue
2015.12
2023.12
1995
BKFA BKFB YMF6 YMFA YMFB YMFS
130
(96)
Autobus
FORD TOURNEO CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.0 EcoBlue
2015.12
2023.12
1995
BJFA BJFB YLF6 YLFA YLFB YLFS
105
(77)
Autobus
FORD TOURNEO CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.0 EcoBlue
2015.12
2023.12
1995
BLFA BLFB YNF6 YNFA YNFB YNFS
170
(125)
Autobus
FORD TOURNEO CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.0 EcoBlue
2019.05
2023.12
1995
BCFA BCFB
185
(136)
Autobus
FORD TOURNEO CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.0 EcoBlue
2022.01
2023.12
1995
P0FA
150
(110)
Autobus
FORD TOURNEO CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.0 EcoBlue mHEV
2022.01
2023.12
1995
P0FB
150
(110)
Autobus
FORD TOURNEO CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.0 EcoBlue mHEV
2019.05
2023.12
1995
BKFC BKFD
130
(96)
Autobus
FORD TOURNEO CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.0 EcoBlue mHEV
2019.05
2023.12
1995
BCFC BCFD
185
(136)
Autobus
FORD TOURNEO CUSTOM V710 Autobus (NXN) 2.0 EcoBlue
2023.12
1996
BJFA(ENBJ)
136
(100)
Autobus
FORD TOURNEO CUSTOM V710 Autobus (NXN) 2.0 EcoBlue
2023.12
1996
BKFB(ENBK)
150
(110)
Autobus
FORD TOURNEO CUSTOM V710 Autobus (NXN) 2.0 EcoBlue
2023.12
1996
BCFA(DZJE)
110
(81)
Autobus
FORD TOURNEO CUSTOM V710 Autobus (NXN) 2.0 EcoBlue
2023.12
1996
BKFA(DZJA)
170
(125)
Autobus
FORD TOURNEO CUSTOM V710 Autobus (NXN) 2.0 EcoBlue AWD
2023.12
1996
BKAA(DZJA)
170
(125)
Autobus
FORD TOURNEO CUSTOM V710 Autobus (NXN) 2.0 EcoBlue AWD
2023.12
1996
BJAA(ENBJ)
136
(100)
Autobus
FORD TOURNEO CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.2 TDCi
2012.09
2015.12
2198
CVFF
155
(114)
Autobus
FORD TOURNEO CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.2 TDCi
2012.09
2015.12
2198
DRF4 DRFF DRFG
100
(74)
Autobus
FORD TOURNEO CUSTOM V362 Autobus (F3) 2.2 TDCi
2012.09
2015.12
2198
CYF4 CYFF
125
(92)
Autobus
FORD TOURNEO CUSTOM V710 Autobus (NXN) 2.5 Duratec Plug-in-Hybrid
2024.04
2488
BGFA
232
(171)
Autobus
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Ford Tourneo
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W20 1l MAGNATEC

5W20 1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
61.82 
zł
54.96
44.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W20 5l SYNPOWER

5W20 5l

API SN
ACEA A1 B1
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
353.94 
zł
295.54
240.28 zł
(59.11 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W20 1l SPECIFIC

5W20 1l

API SN
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
93.05 
zł
73.50
59.76 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W20 5l Special TEC F ECO

5W20 5l

API SN
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
413.72 
zł
355.80
289.27 zł
(71.16 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W20 5l M-SUP syntetyczny

5W20 5l

API SN
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
265.79 
zł
226.71
184.32 zł
(45.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

REVLINE
Olej silnikowy 5W20 1l ULTRA FORCE syntetyczny

5W20 1l

API CF SN RC ILSAC GF-5
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
65.31 
zł
59.11
48.06 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej silnikowy 0W20 1l ULTRA FORCE

0W20 1l

API SN RC ILSAC GF-5 SN+
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
52.29 
zł
47.32
38.47 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W20 1l Special TEC F ECO

5W20 1l

API SN
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
96.76 
zł
83.22
67.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 5W20 1l EVOLUTION

5W20 1l

API SN ILSAC GF-5
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.06 
zł
58.27
47.37 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 0W20 1l TITAN syntetyczny

0W20 1l

API SP ILSAC GF-6A RC ILSAC GF-5 SN+
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
96.68 
zł
95.71
77.81 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W20 1l USVO

5W20 1l

ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
122.03 
zł
103.11
83.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 5W20 1l TITAN

5W20 1l

ACEA A1 B1 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
73.07 
zł
72.35
58.82 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Olej silnikowy do: FORD TOURNEO – fundament sprawności Twojego silnika

Olej silnikowy to jeden z najważniejszych elementów wpływających na pracę i żywotność jednostki napędowej. Jego podstawowe zadania to smarowanie ruchomych części silnika, redukcja tarcia, chłodzenie oraz ochrona przed korozją. Trzeba dodać, że olej pomaga w utrzymaniu czystości wnętrza silnika, zapobiegając osadzaniu się zanieczyszczeń. Wybór odpowiedniego oleju silnikowego jest kluczowy – nie tylko dla wydajności, ale także dla bezpieczeństwa pracy silnika. Warto pamiętać, że olej do: FORD TOURNEO powinien być dobrany zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, a jego regularna wymiana to podstawa prawidłowej eksploatacji samochodu.

Rodzaje olejów silnikowych – mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne

Na rynku dostępne są trzy główne typy olejów silnikowych: mineralne, półsyntetyczne (semisyntetyczne) oraz syntetyczne. Każdy z nich ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie.

Oleje mineralne są wytwarzane na bazie ropy naftowej i charakteryzują się największą gęstością. Dzięki temu mają właściwości uszczelniające, co czyni je idealnym wyborem dla starszych silników oraz pojazdów z dużymi przebiegami. Są mniej odporne na wysokie temperatury, dlatego nie sprawdzają się w nowoczesnych, wysilonych jednostkach napędowych.

Oleje półsyntetyczne (semisyntetyczne) to kompromis pomiędzy olejami mineralnymi a syntetycznymi. Łączą w sobie cechy obu typów, oferując lepszą stabilność termiczną niż oleje mineralne, a jednocześnie są bardziej przystępne cenowo niż syntetyczne. Są dobrym wyborem do samochodów o średnim przebiegu i starszych konstrukcji.

Oleje syntetyczne powstają w zaawansowanych procesach chemicznych, co zapewnia im najwyższą stabilność termiczną i odporność na degradację. Są przeznaczone do nowoczesnych silników, które pracują w ekstremalnych warunkach, takich jak wysokie temperatury czy duże obciążenia. Oleje syntetyczne redukują zużycie paliwa, chronią przed osadami i zapewniają optymalne smarowanie w szerokim zakresie temperatur.

Oleje do: FORD TOURNEO typu long life – dłuższa ochrona silnika

Oleje typu long life wyróżniają się specjalnym składem, który pozwala na wydłużenie okresu między wymianami. Dzięki zaawansowanym dodatkom uszlachetniającym oleje tego typu zachowują swoje właściwości przez dłuższy czas, nawet w trudnych warunkach eksploatacji. Oleje long life są szczególnie polecane do nowoczesnych samochodów, które mają systemy monitorujące stan oleju i dostosowujące interwały wymiany do rzeczywistych warunków pracy silnika.

Warto jednak pamiętać, że oleje long life wymagają szczególnej uwagi. Ich stosowanie powinno być zgodne z zaleceniami producenta pojazdu, a regularne kontrolowanie poziomu oleju w: FORD TOURNEO jest niezbędne. Choć oleje tego rodzaju pozwalają na rzadsze wizyty w warsztacie, specjaliści często zalecają ich wymianę częściej niż wskazuje system, zwłaszcza w przypadku intensywnej eksploatacji lub jazdy w trudnych warunkach, takich jak korki miejskie czy wysokie temperatury.

Klasyfikacja olejów silnikowych – co oznaczają oznaczenia na etykiecie?

Wybierając olej silnikowy do: FORD TOURNEO, warto zwrócić uwagę na jego klasyfikację. Najczęściej spotykane oznaczenia to normy SAE, API oraz ACEA.

Norma SAE określa lepkość oleju w różnych temperaturach. Na przykład oznaczenie 5W40 wskazuje, że olej zachowuje swoje właściwości w temperaturach od -30°C (zimowa lepkość „5W”) do +35°C (letnia lepkość „40”).

Norma API dzieli oleje na dwie grupy: do silników benzynowych (oznaczenie „S”) oraz diesli (oznaczenie „C”). Kolejne litery, takie jak „SL” czy „CF”, wskazują na klasę jakości – im dalsza litera w alfabecie, tym wyższa jakość oleju.

Norma ACEA jest stosowana głównie w Europie i uwzględnia specyfikacje producentów samochodów. Oznaczenia takie jak A3/B4 czy C3 wskazują na przeznaczenie oleju do silników benzynowych, diesli lub pojazdów z filtrami cząstek stałych (DPF/FAP).

Trzeba też wiedzieć, że wielu producentów samochodów stosuje własne normy jakościowe, np. VW 505.00, Renault RN17 czy BMW LL01. Warto sprawdzić, czy wybrany olej spełnia wymagania producenta Twojego pojazdu.

Jak często wymieniać olej silnikowy w: FORD TOURNEO?

Regularna wymiana oleju w to podstawa prawidłowej eksploatacji. Zalecenia dotyczące częstotliwości wymiany oleju znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu. Jednak specjaliści często rekomendują częstsze wymiany, szczególnie w przypadku intensywnej eksploatacji, jazdy w trudnych warunkach (np. w mieście, gdzie silnik często pracuje na biegu jałowym) lub w pojazdach zasilanych gazem. Stan oleju silnikowego zależy również od stylu jazdy. Kierowcy preferujący dynamiczną jazdę powinni częściej kontrolować poziom i jakość oleju, ponieważ silnik pracuje w wyższych temperaturach, co przyspiesza jego degradację. Pamiętaj, że zbyt długi czas eksploatacji na zużytym oleju może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika.

Gdzie kupić olej silnikowy do: FORD TOURNEO? Postaw na sprawdzone źródło

Zakup oleju silnikowego powinien być przemyślany – warto wybierać produkty od renomowanych producentów i kupować je w sprawdzonych miejscach. Nasz sklep internetowy Inter Cars oferuje szeroki wybór olejów silnikowych do: FORD TOURNEO, które spełniają najwyższe normy jakościowe. Znajdziesz u nas produkty takich marek, jak: Motul, Mobil, Valvoline, Castrol, Fuchs czy Liqui Moly, które cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie. Kupując olej silnikowy do: FORD TOURNEO w Inter Cars, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt, dostosowany do potrzeb Twojego samochodu. Dodatkowo możesz skorzystać z fachowego doradztwa, które pomoże Ci wybrać odpowiedni olej do: FORD TOURNEO.