Oleje silnikowe do HYUNDAI SANTA

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 97 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 1.6 T-GDI Hybrid
2020.08
1598
G4FP G4FT
230
(169)
SUV
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 1.6 T-GDI Hybrid HTRAC
2020.08
1598
G4FP G4FT
230
(169)
SUV
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 1.6 T-GDI Plug-in-Hybrid HTRAC
2021.03
1598
G4FP G4FT
265
(195)
SUV
HYUNDAI SANTA FE V (MX5) 1.6 T-GDI Hybrid
2025.08
1598
G4FT
239
(176)
SUV
HYUNDAI SANTA FE V (MX5) 1.6 T-GDI Hybrid
2024.06
1598
G4FT
215
(158)
SUV
HYUNDAI SANTA FE V (MX5) 1.6 T-GDI Hybrid
2024.02
1598
G4FT G4FZ
234
(172)
SUV
HYUNDAI SANTA FE V (MX5) 1.6 T-GDI Hybrid AWD
2024.02
1598
G4FT
234
(172)
SUV
HYUNDAI SANTA FE V (MX5) 1.6 T-GDI Hybrid HTRAC
2025.08
1598
G4FT
239
(176)
SUV
HYUNDAI SANTA FE V (MX5) 1.6 T-GDI Hybrid HTRAC
2024.06
1598
G4FT
215
(158)
SUV
HYUNDAI SANTA FE V (MX5) 1.6 T-GDI PHEV HTRAC
2024.06
1598
253
(186)
SUV
HYUNDAI SANTA FE V (MX5) 1.6 T-GDI Plug-in Hybrid HTRAC
2025.10
1598
G4FP
288
(212)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.0 CRDi
2010.12
2012.12
1995
D4HA
150
(110)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.0 CRDi 4x4
2010.12
2012.12
1995
D4HA
150
(110)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.0 CRDi 4x4
2006.03
2012.12
1995
D4HA
184
(135)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.0 CRDi
2015.05
2018.08
1995
D4HA
185
(136)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.0 CRDi
2012.09
2018.08
1995
D4HA
150
(110)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.0 CRDi 4WD
2012.09
2018.08
1995
D4HA
185
(136)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.0 CRDi 4WD
2012.09
2018.08
1995
D4HA
150
(110)
SUV
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 2.0 CRDi
2018.02
2020.07
1995
D4HA
186
(137)
SUV
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 2.0 CRDi
2018.07
2020.07
1995
D4HA
150
(110)
SUV
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 2.0 CRDi AWD
2018.07
2020.07
1995
D4HA
150
(110)
SUV
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 2.0 CRDi AWD
2018.02
2020.07
1995
D4HA
186
(137)
SUV
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 2.2 CRDi
2022.04
2151
D4HE
193
(142)
SUV
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 2.2 CRDi
2020.11
2151
D4HE
201
(148)
SUV
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 2.2 CRDi HTRAC
2020.11
2151
D4HE
201
(148)
SUV
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 2.2 CRDi HTRAC
2022.04
2151
D4HE
193
(142)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi
2006.03
2012.12
2188
D4EB
139
(102)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 4x4
2006.03
2012.12
2188
D4EB
139
(102)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II Furgon/SUV (CM) CRDi
2006.09
2011.12
2188
D4EB
155
(114)
Furgon/SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II Furgon/SUV (CM) CRDi 4x4
2005.11
2011.12
2188
D4EB
150
(110)
Furgon/SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II Furgon/SUV (CM) CRDi 4x4
2006.09
2011.12
2188
D4EB
155
(114)
Furgon/SUV
HYUNDAI GRAND SANTA FÉ 2.2 CRDi All-wheel Drive
2013.09
2018.11
2199
D4HB
200
(147)
SUV
HYUNDAI GRAND SANTA FÉ 2.2 CRDi All-wheel Drive
2013.06
2018.11
2199
D4HB
197
(145)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi
2009.01
2012.12
2199
D4HB
197
(145)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 4x4
2009.01
2012.12
2199
D4HB
200
(147)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 4x4
2009.01
2012.12
2199
D4HB
197
(145)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II Furgon/SUV (CM) CRDi
2009.01
2013.05
2199
D4HB
197
(145)
Furgon/SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II Furgon/SUV (CM) CRDi 4x4
2009.01
2013.05
2199
D4HB
197
(145)
Furgon/SUV
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.2 CRDi
2015.10
2018.08
2199
D4HB
200
(147)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.2 CRDi
2012.09
2018.12
2199
D4HB
197
(145)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.2 CRDi 4WD
2015.10
2018.08
2199
D4HB
200
(147)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.2 CRDi 4WD
2012.09
2018.12
2199
D4HB
197
(145)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.2 CRDi 4WD
2015.06
2018.12
2199
D4HB
202
(149)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.2 CRDi AWD
2018.07
2018.12
2199
D4HB
193
(142)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ III Furgon/SUV (DM) CRDi 4x4
2015.05
2018.10
2199
D4HB
197
(145)
Furgon/SUV
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 2.2 CRDi
2018.07
2020.11
2199
D4HB
200
(147)
SUV
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 2.2 CRDi AWD
2018.07
2020.11
2199
D4HB
200
(147)
SUV
HYUNDAI SANTA FE IV Furgon/SUV (TM) 2.2 CRDi
2018.07
2020.11
2199
D4HB
200
(147)
Furgon/SUV
HYUNDAI SANTA FE IV Furgon/SUV (TM) 2.2 CRDi AWD
2018.07
2020.11
2199
D4HB
200
(147)
Furgon/SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.4
2010.11
2012.12
2359
G4KE
174
(128)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.4 4x4
2010.07
2012.12
2359
G4KE
174
(128)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4
2012.09
2015.10
2359
G4KJ
192
(141)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 4WD
2012.09
2015.10
2359
G4KJ
192
(141)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 CCVT
2012.09
2018.12
2359
G4KE
175
(129)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 CCVT
2015.06
2018.12
2359
G4KE
171
(126)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 CCVT AWD
2012.09
2018.12
2359
G4KE
175
(129)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 CCVT AWD
2015.06
2018.10
2359
G4KE
171
(126)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 GDI
2015.05
2018.08
2359
G4KJ
188
(138)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ III (DM, DMA) 2.4 GDI 4WD
2015.05
2018.08
2359
G4KJ
188
(138)
SUV
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 2.4 AWD
2018.07
2020.07
2359
G4KE
173
(127)
SUV
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 2.4 GDI AWD
2018.07
2020.07
2359
G4KJ
188
(138)
SUV
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 2.4 GDI AWD
2018.07
2020.07
2359
G4KJ
185
(136)
SUV
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 2.5 MPI
2021.07
2497
G4KM
180
(132)
SUV
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 2.5 MPI AWD
2021.07
2497
G4KM
180
(132)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.7
2006.03
2012.12
2656
G6EA
170
(125)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.7 4x4
2007.01
2012.12
2656
G6EA
200
(147)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.7 4x4
2006.03
2012.12
2656
G6EA
170
(125)
SUV
HYUNDAI GRAND SANTA FÉ 3.0 GDi All-wheel Drive
2013.07
2018.11
2999
G6DG
249
(183)
SUV
HYUNDAI GRAND SANTA FÉ 3.3
2014.01
2018.11
3342
G6DF
249
(183)
SUV
HYUNDAI GRAND SANTA FÉ 3.3 All-wheel Drive
2014.02
2018.11
3342
G6DF
271
(199)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 3.5 4x4
2011.08
2012.12
3470
G6DC
276
(203)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 3.5 4x4
2010.07
2012.12
3470
G6DC
286
(210)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 3.5 4x4
2011.08
2012.12
3470
G6DC
277
(204)
SUV
HYUNDAI SANTA FE IV (TM, TMA) 3.5 MPI AWD
2019.07
2020.07
3470
G6DC
249
(183)
SUV
Pokaż więcej
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi
2001.08
2006.03
1991
D4EA
113
(83)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi 4x4
2001.04
2006.03
1991
D4EA
113
(83)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi 4x4
2003.08
2006.03
1991
D4EA
125
(92)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0 CRDi All-wheel Drive
2003.11
2006.02
1991
D4EA
145
(107)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ I Furgon/SUV (SM) CRDi
2001.08
2003.07
1991
D4EA
113
(83)
Furgon/SUV
HYUNDAI SANTA FÉ I Furgon/SUV (SM) CRDi 4x4
2001.04
2005.12
1991
D4EA
113
(83)
Furgon/SUV
HYUNDAI SANTA FÉ I Furgon/SUV (SM) CRDi 4x4
2003.08
2006.03
1991
D4EA
125
(92)
Furgon/SUV
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.0
2001.08
2006.03
1997
G4JP
135
(99)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi
2006.03
2009.12
2188
D4EB
155
(114)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi 4x4
2006.03
2009.12
2188
D4EB
155
(114)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi GLS
2006.03
2009.12
2188
D4EB
150
(110)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi GLS 4x4
2006.03
2009.12
2188
D4EB
150
(110)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2 CRDi
2009.01
2010.12
2199
D4HB
200
(147)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V
2001.02
2006.03
2351
G4JS
136
(100)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V
2001.02
2006.03
2351
G4JS
146
(107)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V 4x4
2001.02
2006.03
2351
G4JS
136
(100)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.4 16V 4x4
2001.02
2006.03
2351
G4JS
146
(107)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ I Furgon/SUV (SM) 2.4 4x4
2000.08
2005.12
2351
G4JS
145
(107)
Furgon/SUV
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.7 4x4
2002.09
2004.12
2656
G6BA
175
(129)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.7 4x4
2000.11
2006.03
2656
G6EA
180
(132)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ I (SM) 2.7 V6 4x4
2001.02
2006.03
2656
G6BA
173
(127)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.7 V6 GLS
2006.03
2009.12
2656
G6EA
189
(139)
SUV
HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.7 V6 GLS 4x4
2006.03
2009.12
2656
G6EA
189
(139)
SUV
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Hyundai Santa
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
58.04 
zł
56.30
45.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Olej silnikowy do: HYUNDAI SANTA – fundament sprawności Twojego silnika

Olej silnikowy to jeden z najważniejszych elementów wpływających na pracę i żywotność jednostki napędowej. Jego podstawowe zadania to smarowanie ruchomych części silnika, redukcja tarcia, chłodzenie oraz ochrona przed korozją. Trzeba dodać, że olej pomaga w utrzymaniu czystości wnętrza silnika, zapobiegając osadzaniu się zanieczyszczeń. Wybór odpowiedniego oleju silnikowego jest kluczowy – nie tylko dla wydajności, ale także dla bezpieczeństwa pracy silnika. Warto pamiętać, że olej do: HYUNDAI SANTA powinien być dobrany zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, a jego regularna wymiana to podstawa prawidłowej eksploatacji samochodu.

Rodzaje olejów silnikowych – mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne

Na rynku dostępne są trzy główne typy olejów silnikowych: mineralne, półsyntetyczne (semisyntetyczne) oraz syntetyczne. Każdy z nich ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie.

Oleje mineralne są wytwarzane na bazie ropy naftowej i charakteryzują się największą gęstością. Dzięki temu mają właściwości uszczelniające, co czyni je idealnym wyborem dla starszych silników oraz pojazdów z dużymi przebiegami. Są mniej odporne na wysokie temperatury, dlatego nie sprawdzają się w nowoczesnych, wysilonych jednostkach napędowych.

Oleje półsyntetyczne (semisyntetyczne) to kompromis pomiędzy olejami mineralnymi a syntetycznymi. Łączą w sobie cechy obu typów, oferując lepszą stabilność termiczną niż oleje mineralne, a jednocześnie są bardziej przystępne cenowo niż syntetyczne. Są dobrym wyborem do samochodów o średnim przebiegu i starszych konstrukcji.

Oleje syntetyczne powstają w zaawansowanych procesach chemicznych, co zapewnia im najwyższą stabilność termiczną i odporność na degradację. Są przeznaczone do nowoczesnych silników, które pracują w ekstremalnych warunkach, takich jak wysokie temperatury czy duże obciążenia. Oleje syntetyczne redukują zużycie paliwa, chronią przed osadami i zapewniają optymalne smarowanie w szerokim zakresie temperatur.

Oleje do: HYUNDAI SANTA typu long life – dłuższa ochrona silnika

Oleje typu long life wyróżniają się specjalnym składem, który pozwala na wydłużenie okresu między wymianami. Dzięki zaawansowanym dodatkom uszlachetniającym oleje tego typu zachowują swoje właściwości przez dłuższy czas, nawet w trudnych warunkach eksploatacji. Oleje long life są szczególnie polecane do nowoczesnych samochodów, które mają systemy monitorujące stan oleju i dostosowujące interwały wymiany do rzeczywistych warunków pracy silnika.

Warto jednak pamiętać, że oleje long life wymagają szczególnej uwagi. Ich stosowanie powinno być zgodne z zaleceniami producenta pojazdu, a regularne kontrolowanie poziomu oleju w: HYUNDAI SANTA jest niezbędne. Choć oleje tego rodzaju pozwalają na rzadsze wizyty w warsztacie, specjaliści często zalecają ich wymianę częściej niż wskazuje system, zwłaszcza w przypadku intensywnej eksploatacji lub jazdy w trudnych warunkach, takich jak korki miejskie czy wysokie temperatury.

Klasyfikacja olejów silnikowych – co oznaczają oznaczenia na etykiecie?

Wybierając olej silnikowy do: HYUNDAI SANTA, warto zwrócić uwagę na jego klasyfikację. Najczęściej spotykane oznaczenia to normy SAE, API oraz ACEA.

Norma SAE określa lepkość oleju w różnych temperaturach. Na przykład oznaczenie 5W40 wskazuje, że olej zachowuje swoje właściwości w temperaturach od -30°C (zimowa lepkość „5W”) do +35°C (letnia lepkość „40”).

Norma API dzieli oleje na dwie grupy: do silników benzynowych (oznaczenie „S”) oraz diesli (oznaczenie „C”). Kolejne litery, takie jak „SL” czy „CF”, wskazują na klasę jakości – im dalsza litera w alfabecie, tym wyższa jakość oleju.

Norma ACEA jest stosowana głównie w Europie i uwzględnia specyfikacje producentów samochodów. Oznaczenia takie jak A3/B4 czy C3 wskazują na przeznaczenie oleju do silników benzynowych, diesli lub pojazdów z filtrami cząstek stałych (DPF/FAP).

Trzeba też wiedzieć, że wielu producentów samochodów stosuje własne normy jakościowe, np. VW 505.00, Renault RN17 czy BMW LL01. Warto sprawdzić, czy wybrany olej spełnia wymagania producenta Twojego pojazdu.

Jak często wymieniać olej silnikowy w: HYUNDAI SANTA?

Regularna wymiana oleju w to podstawa prawidłowej eksploatacji. Zalecenia dotyczące częstotliwości wymiany oleju znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu. Jednak specjaliści często rekomendują częstsze wymiany, szczególnie w przypadku intensywnej eksploatacji, jazdy w trudnych warunkach (np. w mieście, gdzie silnik często pracuje na biegu jałowym) lub w pojazdach zasilanych gazem. Stan oleju silnikowego zależy również od stylu jazdy. Kierowcy preferujący dynamiczną jazdę powinni częściej kontrolować poziom i jakość oleju, ponieważ silnik pracuje w wyższych temperaturach, co przyspiesza jego degradację. Pamiętaj, że zbyt długi czas eksploatacji na zużytym oleju może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika.

Gdzie kupić olej silnikowy do: HYUNDAI SANTA? Postaw na sprawdzone źródło

Zakup oleju silnikowego powinien być przemyślany – warto wybierać produkty od renomowanych producentów i kupować je w sprawdzonych miejscach. Nasz sklep internetowy Inter Cars oferuje szeroki wybór olejów silnikowych do: HYUNDAI SANTA, które spełniają najwyższe normy jakościowe. Znajdziesz u nas produkty takich marek, jak: Motul, Mobil, Valvoline, Castrol, Fuchs czy Liqui Moly, które cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie. Kupując olej silnikowy do: HYUNDAI SANTA w Inter Cars, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt, dostosowany do potrzeb Twojego samochodu. Dodatkowo możesz skorzystać z fachowego doradztwa, które pomoże Ci wybrać odpowiedni olej do: HYUNDAI SANTA.