Silniki do MITSUBISHI COLT

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 51 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
MITSUBISHI COLT VII Hatchback (VB_) 1.0 LPG (VBXG0)
2025.01
999
H4D 470
91
(67)
Hatchback
MITSUBISHI COLT VII Hatchback (VB_) 1.0 LPG (VBXL0)
2023.09
999
H4DF 480
101
(74)
Hatchback
MITSUBISHI COLT VII Hatchback (VB_) 1.0 MPi (VBXG0)
2023.09
999
H4D 470
91
(67)
Hatchback
MITSUBISHI COLT VII Hatchback (VB_) 1.0 MPi (VBXG0)
2023.09
999
B4D470
67
(49)
Hatchback
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.1 (Z31A, Z32A)
2004.10
2012.06
1124
134910(3A91) 3A91
75
(55)
Hatchback
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.1 LPG
2004.10
2012.06
1124
3A91
75
(55)
Hatchback
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.3 (Z21A)
2004.10
2012.06
1332
4A90
92
(68)
Hatchback
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.3 (Z21A)
2004.06
2012.06
1332
135930(4A90) 4A90
95
(70)
Hatchback
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.3 Flexfuel (Z35A)
2008.10
2012.06
1332
4A90
95
(70)
Hatchback
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.3 LPG (Z33A)
2004.06
2012.06
1332
4A90
95
(70)
Hatchback
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 CZT (Z37A)
2005.03
2012.06
1468
4G15T
150
(110)
Hatchback
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 Ralliart R
2010.02
2012.06
1468
180
(132)
Hatchback
MITSUBISHI COLT Furgon/hatchback (Z3_V) 1.5 DiD
2004.08
2012.06
1493
OM 639.939
95
(70)
Furgon/hatchback
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 DI-D (Z38A)
2004.08
2012.06
1493
OM 639.939
68
(50)
Hatchback
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 DI-D (Z39A)
2004.08
2012.06
1493
OM 639.939
95
(70)
Hatchback
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 (Z23)
2006.07
2012.06
1499
4A91
105
(77)
Hatchback
MITSUBISHI COLT VI (Z3_A, Z2_A) 1.5 (Z23A)
2004.06
2012.06
1499
135950(4A91) 4A91
109
(80)
Hatchback
MITSUBISHI COLT VII Hatchback (VB_) 1.6 Hybrid (VBEH6)
2023.09
1598
H4M632
143
(105)
Hatchback
Pokaż więcej
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.2 EL, GL (C15A)
1986.09
1988.04
1198
4G16
60
(44)
Hatchback
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.2 EL, GL (C15A)
1984.02
1986.09
1198
4G16
55
(40)
Hatchback
MITSUBISHI COLT I (A15_A) 1.2 GL (A151A)
1978.12
1984.01
1244
4G11
55
(40)
Hatchback
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.3 EL,GL (C11A)
1986.06
1988.04
1299
G13B
67
(49)
Hatchback
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 (C51A)
1988.04
1992.05
1299
4G13 (8V)
70
(51)
Hatchback
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 12V (C51A)
1988.04
1992.05
1299
4G13 (12V)
75
(55)
Hatchback
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 GL (C61A)
1988.04
1990.12
1299
4G13 (8V)
60
(44)
Hatchback
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.3 GLi 12V (CA1A)
1992.04
1996.04
1299
4G13 (12V)
75
(55)
Hatchback
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1300 (CJ1A)
2000.06
2003.09
1299
4G13 (16V)
82
(60)
Hatchback
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1300 GL,GLX (CJ1A)
1996.05
2000.06
1299
4G13 (12V)
75
(55)
Hatchback
MITSUBISHI COLT I (A15_A) 1.4 GLX, GT (A152A)
1979.05
1984.01
1410
4G12
70
(51)
Hatchback
MITSUBISHI COLT I (A15_A) 1.4 GLX,GT (A152, A156)
1981.01
1982.10
1410
4G12
70
(51)
Hatchback
MITSUBISHI COLT I (A15_A) 1.4 Turbo (A152A)
1981.09
1984.01
1410
4G12 T
105
(77)
Hatchback
MITSUBISHI COLT CZC VI kabriolet (RG) 1.5 Turbo (Z37A)
2006.05
2009.07
1468
4G15T
150
(110)
kabriolet
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.5 GLX (C12A)
1985.09
1988.04
1468
G15B
70
(51)
Hatchback
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.5 GLX (C12A)
1984.09
1988.04
1468
4G15 (8V)
75
(55)
Hatchback
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 Cat (C52A)
1990.07
1992.05
1468
4G15 (12V)
90
(66)
Hatchback
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 GLXi (C52A)
1988.04
1992.05
1468
4G15 (8V)
84
(62)
Hatchback
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1.5 12V (CJ2A)
1996.06
2004.08
1468
4G15 (12V)
94
(69)
Hatchback
MITSUBISHI COLT CZC VI kabriolet (RG) 1.5 (Z36A)
2006.05
2009.07
1499
135950(4A91) 4A91
109
(80)
kabriolet
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.6 GTi 16V (C53A)
1988.04
1990.05
1596
4G61
124
(91)
Hatchback
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.6 Turbo ECi (C13A)
1984.02
1988.04
1597
4G32 T/C
125
(92)
Hatchback
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.6 Turbo ECi (C13A)
1986.07
1988.04
1597
G32BT
105
(77)
Hatchback
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 (CA4A)
1994.02
1996.04
1597
4G92 (SOHC 16V)
90
(66)
Hatchback
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 4WD (CC4A)
1993.08
1995.08
1597
4G92 (SOHC 16V)
114
(84)
Hatchback
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.6 GLXi 16V (CA4A)
1992.04
1996.04
1597
4G92 (SOHC 16V)
113
(83)
Hatchback
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1600 (CJ4A)
2000.09
2003.09
1597
4G92 (SOHC 16V)
103
(76)
Hatchback
MITSUBISHI COLT V (CJ_, CP_) 1600 GLX (CJ4A)
1996.05
2000.09
1597
4G92 (SOHC 16V)
90
(66)
Hatchback
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.8 GL Diesel (C14A)
1984.02
1986.09
1795
4D65
58
(43)
Hatchback
MITSUBISHI COLT II (C1_A) 1.8 GL Diesel (C14A)
1986.09
1988.04
1795
4D65
60
(44)
Hatchback
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.8 Diesel GLX (C54A)
1988.04
1992.05
1795
4D65
60
(44)
Hatchback
MITSUBISHI COLT IV (CA_A) 1.8 GTi 16V (CA5A)
1992.04
1996.04
1834
4G93 (DOHC 16V)
140
(103)
Hatchback
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.8 GTi 16V Cat (C58A)
1990.06
1992.05
1836
4G67
136
(100)
Hatchback
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Mitsubishi Colt
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 5l M-SUP

15W40 5l

API SL CF SM SN SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
209.11 
zł
194.48
158.11 zł
(38.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.70 
zł
162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 1l 8100

5W40 1l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
3.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.63 
zł
53.42
43.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

REINZ
Substancja uszczelniająca 70-31414-10

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia REINZOSIL
Materiał Silikon
Kolor Antracytowy
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.15 
zł
45.15
36.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

SHELL
Olej silnikowy 10W40 1l Helix syntetyczny

10W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.09 
zł
47.12
38.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: MITSUBISHI COLT – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: MITSUBISHI COLT” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: MITSUBISHI COLT, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie MITSUBISHI COLT bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie MITSUBISHI COLT wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta MITSUBISHI COLT.

Jak dbać o silnik w aucie MITSUBISHI COLT, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie MITSUBISHI COLT, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: MITSUBISHI COLT – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie MITSUBISHI COLT? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta MITSUBISHI COLT już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.