Silniki do MITSUBISHI GALANT

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 67 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.4 i 16V (EA3A)
1996.08
0
0
Sedan
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 3.0 i 24V (EA8A)
1998.02
0
0
Sedan
MITSUBISHI GALANT IV (A16_) 1.6 GLX (A161A)
1980.09
1984.05
1597
4G32
75
(55)
Sedan
MITSUBISHI GALANT IV Station Wagon (A16_V) 1.6 GLX (A161V)
1980.09
1984.05
1597
4G32
75
(55)
Kombi
MITSUBISHI GALANT V (E1_A) 1.6 GLX (E11A)
1984.06
1990.04
1597
4G32
75
(55)
Sedan
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 1.6 (E31A)
1988.03
1600
0
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 1.8
1988.11
1992.10
1755
4G37
86
(63)
Hatchback
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 1.8 (E32A)
1988.11
1992.10
1755
4G37
90
(66)
Hatchback
MITSUBISHI GALANT VI Sedan (E3_A) 1.8 (E32A)
1987.11
1992.10
1755
4G37
90
(66)
Sedan
MITSUBISHI GALANT VI Sedan (E3_A) 1.8 (E32A)
1987.11
1990.08
1755
4G37
86
(63)
Sedan
MITSUBISHI GALANT V (E1_A) 1.8 Turbo-D (E14A)
1984.06
1990.04
1795
4D65 T
82
(60)
Sedan
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 1.8 Turbo-D (E34A)
1988.11
1992.10
1795
4D65 T
75
(55)
Hatchback
MITSUBISHI GALANT VI Sedan (E3_A) 1.8 Turbo-D (E34A)
1987.12
1992.10
1795
4D65 T
75
(55)
Sedan
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A)
1994.02
1996.08
1834
4G93 (SOHC 16V)
116
(85)
Hatchback
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI (E52A)
1992.11
1996.08
1834
4G93 (SOHC 16V)
126
(93)
Hatchback
MITSUBISHI GALANT VII Sedan (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A)
1994.02
1996.08
1834
4G93 (SOHC 16V)
116
(85)
Sedan
MITSUBISHI GALANT VII Sedan (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI (E52A)
1992.11
1996.08
1834
4G93 (SOHC 16V)
126
(93)
Sedan
MITSUBISHI GALANT IV (A16_) 2.0 GLS (A163)
1980.09
1984.05
1997
4G63 (SOHC 8V)
102
(75)
Sedan
MITSUBISHI GALANT IV (A16_) 2.0 Turbo ECi (A164)
1982.05
1984.05
1997
4G63-T (ECI)
170
(125)
Sedan
MITSUBISHI GALANT IV Station Wagon (A16_V) 2.0 GLX (A163V)
1980.09
1983.06
1997
4G63 (SOHC 8V)
102
(75)
Kombi
MITSUBISHI GALANT V (E1_A) 2.0 GLS (E15A)
1984.06
1990.04
1997
4G63 (SOHC 8V)
102
(75)
Sedan
MITSUBISHI GALANT V (E1_A) 2.0 GLS (E15A)
1986.06
1990.04
1997
G63B
90
(66)
Sedan
MITSUBISHI GALANT V (E1_A) 2.0 Turbo ECi (E15A)
1984.06
1990.04
1997
4G63-T (SOHC 8V)
150
(110)
Sedan
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 (E39A, E38A, E33A)
1989.04
1992.10
1997
4G63 (SOHC 8V)
109
(80)
Hatchback
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 4WD (E33A, E38A, E39A)
1989.04
1992.10
1997
4G63 (SOHC 8V)
109
(80)
Hatchback
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A)
1988.11
1992.10
1997
4G63 (DOHC 16V)
146
(107)
Hatchback
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A)
1988.11
1992.10
1997
4G63 (DOHC 16V)
144
(106)
Hatchback
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 GTi 16V 4WD (E39A)
1988.11
1992.10
1997
4G63 (DOHC 16V)
145
(107)
Hatchback
MITSUBISHI GALANT VI (E3_A) 2.0 GTI 16V 4x4 (E38A, E39A, E33A)
1989.07
1992.12
1997
4G63 (DOHC 16V)
144
(106)
Hatchback
MITSUBISHI GALANT VI Sedan (E3_A) 2.0 (E39A, E38A, E33A)
1987.11
1992.10
1997
4G63 (SOHC 8V)
109
(80)
Sedan
MITSUBISHI GALANT VI Sedan (E3_A) 2.0 4WD (E39A, E38A, E33A)
1988.12
1992.10
1997
4G63 (SOHC 8V)
109
(80)
Sedan
MITSUBISHI GALANT VI Sedan (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A)
1988.11
1992.10
1997
4G63 (DOHC 16V)
145
(107)
Sedan
MITSUBISHI GALANT VI Sedan (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A)
1987.11
1992.10
1997
4G63 (DOHC 16V)
144
(106)
Sedan
MITSUBISHI GALANT VI Sedan (E3_A) 2.0 GTi 16V 4WD (E39A, E38A, E33A)
1988.06
1992.10
1997
4G63 (DOHC 16V)
144
(106)
Sedan
MITSUBISHI GALANT VI Sedan (E3_A) 2.0 GTI 16V Cat 4WD (E38A, E39A, E33A)
1991.09
1992.10
1997
4G63 (DOHC 16V)
150
(110)
Sedan
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A)
1992.11
1996.08
1997
4G63 (SOHC 16V)
137
(101)
Hatchback
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI 4WD (E75A)
1992.11
1996.08
1997
4G63 (SOHC 16V)
137
(101)
Hatchback
MITSUBISHI GALANT VII Sedan (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A)
1992.11
1996.08
1997
4G63 (SOHC 16V)
137
(101)
Sedan
MITSUBISHI GALANT VII Sedan (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI 4WD (E75A)
1992.11
1996.08
1997
4G63 (SOHC 16V)
137
(101)
Sedan
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.0 (EA2A)
1996.09
2000.09
1997
4G63 (SOHC 16V)
136
(100)
Sedan
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.0 (EA2A)
2000.09
2004.10
1997
4G63 (SOHC 16V)
133
(98)
Sedan
MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.0 (EA2W)
2000.09
2003.10
1997
4G63 (SOHC 16V)
133
(98)
Kombi
MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.0 (EA2W)
1996.09
2000.09
1997
4G63 (SOHC 16V)
136
(100)
Kombi
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSTD (E57A)
1992.11
1996.08
1998
4D68 T
90
(66)
Hatchback
MITSUBISHI GALANT VII Sedan (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSTD (E57A)
1992.11
1996.08
1998
4D68 T
90
(66)
Sedan
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.0 TDI (EA6A)
1996.09
2004.10
1998
4D68 T
90
(66)
Sedan
MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.0 TDI (EA6W)
1996.09
2003.10
1998
4D68 T
90
(66)
Kombi
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 V6-24 (E64A, E54A)
1992.11
1996.08
1999
6A12
150
(110)
Hatchback
MITSUBISHI GALANT VII Sedan (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 V6-24 (E64A, E54A)
1992.11
1996.08
1999
6A12
150
(110)
Sedan
MITSUBISHI GALANT IV (A16_) 2.3 Turbo-D (A167)
1980.09
1984.05
2347
4D55 T
84
(62)
Sedan
MITSUBISHI GALANT IV Station Wagon (A16_V) 2.3 Turbo-D (A167V)
1983.07
1984.05
2347
4D55 T
84
(62)
Kombi
MITSUBISHI GALANT V (E1_A) 2.4 GLS (E16A)
1985.07
1990.04
2351
G64B
112
(82)
Sedan
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.4 GDI (EA3A)
2000.09
2004.10
2351
4G64 (GDI)
144
(106)
Sedan
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.4 GDI (EA3A)
1999.02
2000.09
2351
4G64 (GDI)
150
(110)
Sedan
MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.4 GDI (EA3W)
1999.02
2003.10
2351
4G64 (GDI)
150
(110)
Kombi
MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.4 GDI (EA3W)
2000.09
2003.10
2351
4G64 (GDI)
144
(106)
Kombi
MITSUBISHI GALANT IX Sedan (DJ_, ED_, EF_) 2.4
2003.10
2378
4G69
158
(116)
Sedan
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.4 i 16V (E56A)
1993.02
2400
0
Hatchback
MITSUBISHI GALANT VII Sedan (E5_A, E7_A, E8_A) 2.4 i 16V (E56A)
1993.02
2400
0
Sedan
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 V6-24 4WD (E88A)
1992.11
1996.08
2497
6G73
170
(125)
Hatchback
MITSUBISHI GALANT VII Sedan (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 V6-24 4WD (E88A)
1992.11
1996.08
2497
6G73
170
(125)
Sedan
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A)
2000.09
2004.10
2498
6A13
160
(118)
Sedan
MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A)
1996.09
2000.09
2498
6A13
163
(120)
Sedan
MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.5 V6 24V (EA5W)
2000.09
2003.10
2498
6A13
160
(118)
Kombi
MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.5 V6 24V (EA5W)
1996.09
2000.09
2498
6A13
163
(120)
Kombi
MITSUBISHI GALANT VIII Kombi (EA_, EC_) 2.5 V6 24V (EC5W)
1996.09
2002.12
2498
6A13TT
280
(206)
Kombi
MITSUBISHI GALANT IX Sedan (DJ_, ED_, EF_) 3.8 4WD
2003.10
3828
6G75
232
(171)
Sedan
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Mitsubishi Galant
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 10W40 4l M-SUP

10W40 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
3.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
157.02 
zł
130.64
106.21 zł
(32.66 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

REVLINE
Olej silnikowy 10W40 4l ULTRA FORCE

10W40 4l

API SL CF SJ
ACEA A3 B4 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
105.60 
zł
95.56
77.69 zł
(23.89 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 5W40 1l EVOLUTION

5W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.77 
zł
48.28
39.25 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej silnikowy 15W40 5l ULTRA FORCE

15W40 5l

API SL CF SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
140.32 
zł
126.99
103.24 zł
(25.40 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 5l M-SUP

15W40 5l

API SL CF SM SN SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
209.11 
zł
194.48
158.11 zł
(38.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: MITSUBISHI GALANT – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: MITSUBISHI GALANT” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: MITSUBISHI GALANT, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie MITSUBISHI GALANT bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie MITSUBISHI GALANT wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta MITSUBISHI GALANT.

Jak dbać o silnik w aucie MITSUBISHI GALANT, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie MITSUBISHI GALANT, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: MITSUBISHI GALANT – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie MITSUBISHI GALANT? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta MITSUBISHI GALANT już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.