Silniki do MITSUBISHI PAJERO

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 87 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
MITSUBISHI PAJERO SPORT III (KS_) 2.4 DI-D 4x4 (KS1W)
2015.08
2442
4N15
181
(133)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO SPORT II (KH_, KG_) 2.5 DI-D (KH4W)
2008.07
2015.12
2477
4D56 (16V)
178
(131)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.0 4WD
2014.08
2972
6G72 (SOHC 24V)
174
(128)
SUV
MITSUBISHI PAJERO SPORT III (KS_) 3.0 Mivec 4x4
2015.08
2998
6B31
209
(154)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 4WD (V98W)
2016.10
3200
4M41
192
(141)
SUV
MITSUBISHI PAJERO SPORT II (KH_, KG_) 3.2 DI-D 4WD
2013.11
2018.12
3200
4M41
180
(132)
samochód terenowy zamknięty
Pokaż więcej
MITSUBISHI PAJERO MINI I (H5_A) 0.7 (H51A)
1994.10
1998.08
659
4A30
50
(37)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO MINI I (H5_A) 0.7 4WD (H56A)
1994.10
1998.08
659
4A30
50
(37)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO JUNIOR I 1.1 4WD (H57A)
1995.10
1998.04
1095
4A31
80
(59)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 1.8 (H76W, H66W)
2001.11
2007.06
1834
4G93 (SOHC 16V)
114
(84)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 1.8 GDI (H66W, H76W)
1999.10
2001.10
1834
4G93 (GDI)
120
(88)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 1.8 4WD (K90W)
2001.03
2005.02
1834
4G93 (SOHC 16V)
114
(84)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 2.0 4WD (L041G, L046G, L146G)
1983.01
1991.02
1997
G63B
110
(81)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 2.0 Turbo 4WD (L040G, L140G)
1984.10
1991.02
1997
4G63-T (SOHC 8V)
145
(107)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 2.0
2002.10
2007.06
1999
4G94
131
(96)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 2.0 GDI (H67W, H77W)
2000.10
2007.06
1999
4G94 (GDI)
129
(95)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 2.3 TD (L043G, L048G)
1982.12
1986.04
2346
4D55 T
84
(62)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.3 TD (L043G, L048G)
1982.12
1986.04
2347
4D55 T
84
(62)
samochód terenowy otwarty
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 2.4 (V21W)
1991.04
1999.10
2351
4G64 (8V)
112
(82)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_C, V4_C) 2.4 (V21C)
1991.04
2000.04
2351
4G64 (8V)
112
(82)
samochód terenowy otwarty
MITSUBISHI PAJERO SPORT (K80) 2.4i 16V (K85W)
1998.08
2351
112
(82)
MITSUBISHI PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 2.5 TD (V24W)
2001.07
2477
4D56-T
115
(85)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 2.5 TD (L044G, L049G)
1989.11
1990.11
2477
4D56-TD
95
(70)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 2.5 TD (L044G, L049G)
1987.04
1991.12
2477
4D56-TD
87
(64)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 2.5 TD 4WD (L049G, L149G)
1986.10
1991.05
2477
4D56-TD
84
(62)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.5 TD (L044G, L049G)
1986.05
1989.10
2477
4D56-TD
84
(62)
samochód terenowy otwarty
MITSUBISHI PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.5 TD (L044G, L049G)
1989.11
1990.11
2477
4D56-TD
95
(70)
samochód terenowy otwarty
MITSUBISHI PAJERO II (V1_,V3_) 2.5 TD (V14_,V34_)
1991.02
2477
4D56-T
84
(62)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 2.5 TD 4WD (V24W)
1990.12
1999.10
2477
4D56-TD
99
(73)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_C, V4_C) 2.5 TD 4WD (V24C)
1990.12
2000.04
2477
4D56-TD
99
(73)
samochód terenowy otwarty
MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 2.5 TDi (V64W, V74W)
2001.09
2006.12
2477
4D56-T
115
(85)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 2.5 TDi (V64W)
2000.04
2006.12
2477
4D56-T
99
(73)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 2.5 TDi 4WD
2001.07
2007.09
2477
133
(98)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 2.5 TDi (V64W, V74W)
2001.09
2006.12
2477
4D56-T
115
(85)
samochód terenowy otwarty
MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 2.5 TD (K94W, K74T)
2002.07
2477
4D56-T
115
(85)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 2.5 TD (K94W)
2003.08
2477
4D56-T
133
(98)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 2.5 TD 4WD (K94W)
1997.11
1998.10
2477
4D56-T
112
(83)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 2.5 TDiC (K94W)
1998.11
2477
4D56-T
99
(73)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO SPORT II (KH_, KG_) 2.5 DI-D 4WD (KH4W)
2008.07
2477
4D56 (16V)
178
(131)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO SPORT VAN I (K90) 2.5 TD
1999.12
2008.01
2477
4D56-T
115
(85)
Furgon
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 2.6 4WD (L042G, L047G)
1983.01
1987.09
2555
4G54
103
(76)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.6 (L042G, L047G)
1983.01
1990.11
2555
4G54 G54B
103
(76)
samochód terenowy otwarty
MITSUBISHI PAJERO II (V1_,V3_) 2.6 (V12_,V32)
1991.02
2555
103
(76)
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 2.8 TD (V46W, V26W)
1994.06
1999.10
2835
4M40-T
125
(92)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 2.8 TDiC 4WD (V46W, V26W, V36W)
1993.11
1997.07
2835
4M40-A
97
(71)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 2.8 TDi (K77T)
1998.11
2003.10
2835
4M40-T
125
(92)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO I (L04_G, L14_G) 3.0 V6 (L141G, L146G)
1988.11
1990.11
2972
6G72 (SOHC 12V)
141
(104)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 3.0 V6 24V (V43W, V23W)
1997.06
1999.10
2972
6G72 (SOHC 24V)
177
(130)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 3.0 V6 24V (V43W, V23W)
1994.06
1997.05
2972
6G72 (SOHC 24V)
181
(133)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 3.0 V6 4WD (V23W, V43W)
1990.12
1997.12
2972
6G72 (SOHC 12V)
150
(110)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_C, V4_C) 3.0 V6 (V23C)
1990.12
1995.12
2972
6G72 (SOHC 12V)
150
(110)
samochód terenowy otwarty
MITSUBISHI PAJERO II Canvas Top (V2_C, V4_C) 3.0 V6 24V (V23C)
1994.06
2000.04
2972
6G72 (SOHC 24V)
181
(133)
samochód terenowy otwarty
MITSUBISHI PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 3.0 (V73W)
2001.10
2006.12
2972
6G72 (SOHC 24V)
170
(125)
samochód terenowy otwarty
MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.0 4WD (V83W, V93W)
2007.02
2972
6G72 (SOHC 24V)
178
(131)
SUV
MITSUBISHI PAJERO SPORT (K80) 3.0i 24V (K86W)
1998.08
2972
167
(123)
MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 3.0 4WD
1996.09
2001.12
2972
6G72 (SOHC 24V)
175
(129)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 3.0 V6 (K96W)
2000.06
2972
6G72 (SOHC 24V)
170
(125)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 3.0 V6 (K96W)
1998.11
2000.10
2972
6G72 (SOHC 24V)
177
(130)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO SPORT II (KH_, KG_) 3.0 4WD
2008.09
2998
6B31
220
(162)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) 3.2 DI-D (V68W, V78W)
2006.09
3200
4M41
170
(125)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W) 3.2 DiD 4WD
2005.05
2007.09
3200
4M41
160
(118)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W) 3.2 DiD 4WD
2000.04
2007.09
3200
4M41
165
(121)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 3.2 DI-D (V68W, V78W)
2000.04
2006.10
3200
4M41
165
(121)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 3.2 DI-D (V68W)
2000.04
2006.12
3200
4M41
160
(118)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 3.2 DI-D (V68W, V78W)
2000.04
2006.12
3200
4M41
165
(121)
samochód terenowy otwarty
MITSUBISHI PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 3.2 DI-D (V68W, V78W)
2001.10
2006.12
3200
4M41
160
(118)
samochód terenowy otwarty
MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D
2007.02
3200
4M41
167
(123)
SUV
MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D (V88W, V98W)
2007.02
3200
4M41
170
(125)
SUV
MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D (V88W, V98W)
2007.02
3200
4M41
160
(118)
SUV
MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D 4WD
2008.11
3200
4M41
165
(121)
SUV
MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D 4WD (V98W, V88W)
2009.01
3200
4M41
200
(147)
SUV
MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.2 DI-D 4WD (V98W, V88W)
2007.02
3200
4M41
190
(140)
SUV
MITSUBISHI PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 3.2 DI-D
2006.11
3200
4M41
160
(118)
Furgon/pojazd terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 3.2 DI-D 4WD (V88W, V98W)
2007.02
3200
4M41
190
(140)
Furgon/pojazd terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V) 3.2 TD 4WD (V88V, V98V)
2010.01
3200
4M41
200
(147)
Furgon/pojazd terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO SPORT II (KH_, KG_) 3.2 DI-D 4WD
2008.07
3200
4M41
160
(118)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO SPORT II (KH_, KG_) 3.2 DI-D 4WD
2008.07
3200
4M41
165
(121)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 3.5 V6 24V (V25W, V45W)
1994.06
1999.10
3497
6G74 (DOHC 24V)
208
(153)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W, V5_W) 3.5 V6 24V (V45W, V25W)
1997.07
1999.10
3497
6G74 (DOHC 24V) 6G74 (SOHC 24V)
194
(143)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO III (V7_W, V6_W) 3.5 (V65W, V75W)
2000.04
2007.01
3497
6G74 (DOHC 24V)
203
(149)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) 3.5 V6 GDI (V65W, V75W)
2000.04
2006.12
3497
6G74 (GDI)
203
(149)
samochód terenowy otwarty
MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.5 V6 4WD
2009.09
3497
189
(139)
SUV
MITSUBISHI PAJERO SPORT II (KH_, KG_) 3.5 V6 24V
2008.09
3497
6G74 (SOHC 24V)
208
(153)
samochód terenowy zamknięty
MITSUBISHI PAJERO SPORT (K80) 3.5i 24V (K89W)
1998.08
3500
0
MITSUBISHI PAJERO SPORT I (K7_, K9_) 3.5i 24V (K99W)
1998.08
3500
0
MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.8 V6 (V87W, V97W)
2007.02
3828
6G75
250
(184)
SUV
MITSUBISHI PAJERO IV (V8_W, V9_W) 3.8 V6 (V87W)
2006.10
3828
6G75
248
(182)
SUV
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Mitsubishi Pajero
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 5l M-SUP

15W40 5l

API SL CF SM SN SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
209.11 
zł
194.48
158.11 zł
(38.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.70 
zł
162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 1l 8100

5W40 1l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
3.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.63 
zł
53.42
43.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l Special TEC F

5W30 5l

ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
413.76 
zł
355.84
289.30 zł
(71.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

REINZ
Substancja uszczelniająca 70-31414-10

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia REINZOSIL
Materiał Silikon
Kolor Antracytowy
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.15 
zł
45.15
36.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: MITSUBISHI PAJERO – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: MITSUBISHI PAJERO” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: MITSUBISHI PAJERO, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie MITSUBISHI PAJERO bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie MITSUBISHI PAJERO wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta MITSUBISHI PAJERO.

Jak dbać o silnik w aucie MITSUBISHI PAJERO, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie MITSUBISHI PAJERO, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: MITSUBISHI PAJERO – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie MITSUBISHI PAJERO? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta MITSUBISHI PAJERO już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.