Silniki do MITSUBISHI LANCER

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1979
1978
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 111 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 1.3
2003.09
2013.12
1299
4G13 (16V)
82
(60)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 1.6 (CS3A)
2003.09
2013.12
1584
4G18
98
(72)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 2.0 (CS9A)
2003.12
2013.12
1997
4G63 (DOHC 16V)
135
(99)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 (CY4A)
2013.01
1998
4B11
150
(110)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) EVO X - FQ330 (CZ4A)
2008.03
2015.06
1998
4B11-FQ30
329
(242)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) EVO X - FQ360 (CZ4A)
2008.03
2015.06
1998
4B11-FQ60
359
(264)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) EVO X (CZ4A)
2008.06
2015.03
1998
4B11-T/C
301
(221)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) EVO X (CZ4A)
2008.06
2015.12
1998
4B11-T/C
295
(217)
Sedan
Pokaż więcej
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.2 (C65A)
1986.08
1988.04
1198
4G16
60
(44)
Sedan
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.2 GL (C15AS)
1984.01
1986.10
1198
4G16
55
(40)
Sedan
MITSUBISHI LANCER F (A15_) 1.2 GLX (A171)
1983.03
1984.01
1244
4G11
55
(40)
Sedan
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.3 (C61A)
1988.08
1992.05
1299
4G13 (8V) G13B
70
(51)
Sedan
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.3 (C61A)
1988.04
1992.05
1299
4G13 (8V)
60
(44)
Sedan
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A)
1990.07
1992.06
1299
4G13 (12V)
75
(55)
Sedan
MITSUBISHI LANCER IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.3 12V (C61A)
1992.06
1994.05
1299
4G13 (12V)
75
(55)
Hatchback
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.3 (CB1A)
1992.06
1996.12
1299
4G13 (12V)
75
(55)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VI (CJ_, CP_, CK_) 1.3 12V (CK1A)
1995.12
2003.08
1299
4G13 (12V)
75
(55)
Sedan
MITSUBISHI LANCER F (A15_) 1.4 GLX (A172)
1983.03
1984.01
1410
4G12
70
(51)
Sedan
MITSUBISHI LANCER F (A15_) 1.4 Turbo (A156)
1983.03
1984.01
1410
4G12 T
105
(77)
Sedan
MITSUBISHI LANCER I (A7_) 1.4 (A72A)
1978.01
1979.09
1439
4G33
68
(50)
Sedan
MITSUBISHI LANCER I Station Wagon (A7_V) 1.4 (A72V)
1978.01
1979.09
1439
4G33
68
(50)
Kombi
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.5 GLX (C12AS)
1983.11
1988.04
1468
4G15 (8V)
75
(55)
Sedan
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.5 GLX (C12AS)
1985.06
1988.04
1468
G15B
70
(51)
Sedan
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V)
1985.09
1989.08
1468
G15B
70
(51)
Kombi
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V)
1988.09
1990.12
1468
4G15 (8V)
83
(61)
Kombi
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.5 (C12V)
1985.09
1987.12
1468
4G15 (8V)
75
(55)
Kombi
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.5 12V (C12V)
1990.09
1991.12
1468
4G15 (12V)
90
(66)
Kombi
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.5 (C62A)
1988.04
1992.05
1468
4G15 (12V)
84
(62)
Sedan
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A)
1990.06
1992.05
1468
4G15 (12V)
90
(66)
Sedan
MITSUBISHI LANCER IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.5 (C62A)
1988.06
1992.05
1468
4G15 (8V)
84
(62)
Hatchback
MITSUBISHI LANCER IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A)
1989.05
1992.05
1468
4G15 (12V)
90
(66)
Hatchback
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.5 (CB2W)
1995.03
2003.10
1468
4G15 (12V)
86
(63)
Kombi
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.5
2008.06
1499
4A91
109
(80)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.5 Bifuel
2010.02
1499
4A91
109
(80)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.5
2008.06
1499
4A91
109
(80)
Hatchback
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.5 Bifuel
2010.03
1499
4A91
109
(80)
Hatchback
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.5 i 12V (CB2A)
1992.11
1500
0
Sedan
MITSUBISHI LANCER CARGO Furgon/kombi (CS_W, CS_V) 1.6 (CS3W)
2003.09
2008.06
1584
4G18
98
(72)
Furgon/kombi
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) 1.6 (CS3A)
2000.06
2007.12
1584
4G18
105
(77)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 1.6
2003.09
2008.10
1584
4G18
98
(72)
Kombi
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.6 MIVEC
2010.05
1590
4A92
117
(86)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.6 MIVEC
2010.05
1590
4A92
117
(86)
Hatchback
MITSUBISHI LANCER IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.6 16V (C76A, C66A)
1992.06
1994.05
1597
4G92 (SOHC 16V)
113
(83)
Hatchback
MITSUBISHI LANCER IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.6 4WD (C76A, C66A)
1992.06
1993.11
1597
4G92 (SOHC 16V)
114
(84)
Hatchback
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 (CB4A)
1994.02
1996.12
1597
4G92 (SOHC 16V)
90
(66)
Sedan
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V (CB4A)
1992.06
1996.12
1597
4G92 (SOHC 16V)
113
(83)
Sedan
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V (CB4A)
1992.06
1996.12
1597
4G92 (SOHC 16V)
120
(88)
Sedan
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.6 16V 4WD (CD4A)
1992.06
1996.12
1597
4G92 (SOHC 16V)
113
(83)
Sedan
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V (CB4W)
1992.12
2003.10
1597
4G92 (SOHC 16V)
113
(83)
Kombi
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.6 16V 4WD (CD4W)
1992.12
2003.10
1597
4G92 (SOHC 16V)
113
(83)
Kombi
MITSUBISHI LANCER VI (CJ_, CP_, CK_) 1.6 16V (CK4A)
1995.12
2003.08
1597
4G92 (SOHC 16V)
90
(66)
Sedan
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.6 i Turbo (C13A)
1984.01
1600
0
Sedan
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.6 (C66A)
1988.10
1600
0
Sedan
MITSUBISHI LANCER IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.6 (C66A)
1988.10
1600
0
Hatchback
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)
1990.08
1992.06
1755
4G37
94
(69)
Kombi
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)
1989.03
1990.12
1755
4G37
86
(63)
Kombi
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)
1987.01
1987.12
1755
4G37
90
(66)
Kombi
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.8 4WD (C37V)
1987.01
1989.08
1755
G37B
83
(61)
Kombi
MITSUBISHI LANCER IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.8 4WD (C77A)
1989.09
1992.06
1755
4G37
97
(71)
Hatchback
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.8 Diesel (C14AS)
1984.01
1986.09
1795
4D65
58
(43)
Sedan
MITSUBISHI LANCER III (C1_A, C6_A) 1.8 Diesel (C14AS)
1986.09
1988.04
1795
4D65
60
(44)
Sedan
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.8 D (C14V)
1985.09
1986.09
1795
4D65
58
(43)
Kombi
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.8 D (C14V)
1986.08
1992.06
1795
4D65
60
(44)
Kombi
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.8 GLX Diesel (C64A)
1988.04
1992.05
1795
4D65
60
(44)
Sedan
MITSUBISHI LANCER IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.8 D (C64A)
1988.04
1992.05
1795
4D65
60
(44)
Hatchback
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 (CY3A, CY6A)
2010.05
1798
4B10
140
(103)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 (CY3A, CY6A)
2008.02
1798
4B10
143
(105)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 Bifuel (CY3A, CY6A)
2010.01
1798
4B10
143
(105)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 DI-D
2010.05
1798
4N13
116
(85)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 DI-D (CY9A)
2010.06
1798
4N13
150
(110)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 Flexfuel (CY3A, CY6A)
2009.03
1798
4B10
140
(103)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 1.8 Flexfuel (CY3A)
2010.01
1798
4B10
143
(105)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 (CX3A)
2008.06
1798
4B10
143
(105)
Hatchback
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 Bifuel (CX3A, CX6A)
2010.02
1798
4B10
143
(105)
Hatchback
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 DI-D
2010.05
1798
4N13
116
(85)
Hatchback
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 DI-D (CX9A)
2010.06
1798
4N13
150
(110)
Hatchback
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 Flex (CX3A, CX6A)
2009.03
1798
4B10
140
(103)
Hatchback
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.8 MIVEC (CX3A, CX6A)
2009.03
1798
4B10
140
(103)
Hatchback
MITSUBISHI LANCER IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.8 GTi 16V (C69A)
1992.06
1993.12
1834
4G93 (DOHC 16V)
140
(103)
Hatchback
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.8 16V (CB5A)
1992.06
1993.12
1834
4G93 (DOHC 16V)
140
(103)
Sedan
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 1.8 GTi (CB5A)
1991.07
1993.07
1834
4G93 (DOHC 16V)
136
(100)
Sedan
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 1.8 i (CB5W)
1995.03
2003.10
1834
4G93 (SOHC 16V)
120
(88)
Kombi
MITSUBISHI LANCER VI (CJ_, CP_, CK_) 1.8 16V
1995.09
2003.08
1834
4G93T
205
(151)
Sedan
MITSUBISHI LANCER IV Hatchback (C6_A, C7_A) 1.8 GTi 16V (C68A)
1989.11
1992.05
1836
4G67
136
(100)
Hatchback
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 DI-D (CY8A)
2008.01
1968
BKD BWC
140
(103)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 2.0 DI-D (CX8A)
2008.06
1968
BKD BWC
140
(103)
Hatchback
MITSUBISHI LANCER CARGO Furgon/kombi (CS_W, CS_V) 2.0 (CS9W)
2003.09
2008.06
1997
4G63 (DOHC 16V)
135
(99)
Furgon/kombi
MITSUBISHI LANCER II (A17_) 2.0 Turbo ECi (A176)
1981.03
1983.02
1997
4G63-T (SOHC 8V)
170
(125)
Sedan
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) EVO IV (CN9A)
1996.08
1997.12
1997
4G63-T (DOHC 16V)
280
(206)
Sedan
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) EVO II (CE9A)
1994.01
1995.07
1997
4G63-T (DOHC 16V)
261
(192)
Sedan
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) EVO III (CE9A)
1995.08
1996.07
1997
4G63-T (DOHC 16V)
269
(198)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VI (CJ_, CP_, CK_) EVO V (CP9A)
1998.01
1998.12
1997
4G63-T (DOHC 16V)
280
(206)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VI (CJ_, CP_, CK_) EVO VI (CP9A)
1999.01
2001.02
1997
4G63-T (DOHC 16V)
280
(206)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) EVO IX - FQ-300 (CT9A)
2005.06
2006.12
1997
4G63-T (DOHC 16V)
309
(227)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) EVO IX (CT9A)
2005.01
2007.09
1997
4G63-T (DOHC 16V)
280
(206)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) EVO VII (CT9A)
2001.01
2003.01
1997
4G63-T (DOHC 16V)
280
(206)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) EVO VIII - 260 (CT9A)
2004.03
2005.07
1997
4G63-T (DOHC 16V)
265
(195)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) EVO VIII - FQ-300 (CT9A)
2003.04
2004.04
1997
4G63-T (DOHC 16V)
305
(225)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) EVO VIII (CT9A)
2003.04
2005.03
1997
4G63-T (DOHC 16V)
280
(206)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VII Kombi (CS_W, CT_W) 2.0 (CS9W)
2003.09
2007.12
1997
4G63 (DOHC 16V)
135
(99)
Kombi
MITSUBISHI LANCER IV Hatchback (C6_A, C7_A) 2.0 D (C67A)
1992.06
1993.07
1998
4D68
68
(50)
Hatchback
MITSUBISHI LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) 2.0 Diesel (CB8A)
1992.06
1996.12
1998
4D68
68
(50)
Sedan
MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) 2.0 D (CB8W)
1992.12
2003.10
1998
4D68
68
(50)
Kombi
MITSUBISHI LANCER VI (CJ_, CP_, CK_) 2.0 D
1995.09
2003.08
1998
4D68
68
(50)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 EVO X
2011.10
1998
349
(257)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 EVO X
2009.06
1998
402
(296)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 i (CY4A)
2007.04
1998
4B11
154
(113)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 i 4WD (CZ4A)
2007.03
1998
4B11
154
(113)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 i Ralliart 4WD (CY4A)
2008.10
1998
4B11-T/C
241
(177)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VIII (CY_A, CZ_A) EVO X (CZ4A)
2007.10
2008.10
1998
4B11-T/C
280
(206)
Sedan
MITSUBISHI LANCER VIII Sportback (CX_A) 2.0 Ralliart 4WD (CX4A)
2008.10
1998
4B11-T/C
241
(177)
Hatchback
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Mitsubishi Lancer
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 5l Quartz INEO

5W30 5l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
254.57 
zł
239.30
194.55 zł
(47.86 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 5W40 1l EVOLUTION

5W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.77 
zł
48.28
39.25 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 5l M-SUP

15W40 5l

API SL CF SM SN SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
209.11 
zł
194.48
158.11 zł
(38.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 1l Quartz

5W30 1l

API SL CF
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
59.66 
zł
56.08
45.59 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

REINZ
Substancja uszczelniająca 70-31414-10

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia REINZOSIL
Materiał Silikon
Kolor Antracytowy
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.15 
zł
45.15
36.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 5W40 1l EVOLUTION

5W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
59.38 
zł
57.60
46.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

SHELL
Olej silnikowy 10W40 1l Helix syntetyczny

10W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.09 
zł
47.12
38.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Substancja uszczelniająca EL036164

Pojemność [l] 0,07
Linia DIRKO
Materiał Silikon
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.31 
zł
36.40
29.59 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 15W40 4l GTX

15W40 4l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
164.24 
zł
146.01
118.71 zł
(36.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: MITSUBISHI LANCER – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: MITSUBISHI LANCER” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: MITSUBISHI LANCER, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie MITSUBISHI LANCER bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie MITSUBISHI LANCER wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta MITSUBISHI LANCER.

Jak dbać o silnik w aucie MITSUBISHI LANCER, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie MITSUBISHI LANCER, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: MITSUBISHI LANCER – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie MITSUBISHI LANCER? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta MITSUBISHI LANCER już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.