Silniki do MITSUBISHI OUTLANDER

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 52 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.0 DI-D (CW8W)
2007.02
2012.11
1968
BSY
140
(103)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.0 (CW4W)
2006.11
2012.11
1998
4B11
147
(108)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.0 4WD
2006.11
2012.11
1998
4B11
147
(108)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 (GF2W)
2012.10
2022.12
1998
4B11
146
(107)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 (GF7W)
2013.04
2022.12
1998
4J11
152
(112)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 (GF7W)
2012.08
2022.12
1998
4J11
150
(110)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 4WD (GF7W, GF2W)
2012.10
2022.12
1998
4B11
146
(107)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 4WD (GF7W)
2012.08
2022.12
1998
4J11
150
(110)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 Bifuel
2012.10
2022.12
1998
4J11
146
(107)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 Bifuel 4WD
2012.10
2022.12
1998
4J11
146
(107)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 Hybrid 4WD (GG2W)
2014.01
2021.12
1998
4B11 S61 Y61
200
(147)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) Plug-in Hybrid (GG2W)
2017.09
2021.12
1998
4B11 S61 Y61
200
(147)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 4WD
2007.08
2012.11
2179
4HK 4HN
156
(115)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D
2006.11
2012.11
2268
4N14
177
(130)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 4WD
2010.09
2012.11
2268
4N14
140
(103)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 4WD
2006.11
2012.11
2268
4N14
177
(130)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II Van (CW_W) Di-D 4WD (CW1W)
2010.09
2012.12
2268
4N14
177
(130)
Furgon/SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.2 DI-D (GF6W)
2012.08
2022.12
2268
4N14
150
(110)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.2 Di-D 4WD
2015.06
2018.12
2268
4N14
165
(121)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.2 DI-D 4WD (GF6W)
2012.08
2022.12
2268
4N14
150
(110)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.2 DiD 4WD
2015.05
2022.12
2268
4N14
179
(132)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) Di-D 4WD (GF6W)
2013.04
2268
4N14
150
(110)
Furgon/SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.4 (CW5W)
2006.11
2012.11
2360
4B12
170
(125)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.4 4WD (CW5W)
2007.09
2012.11
2360
4B12
170
(125)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.4 Flex 4WD
2007.09
2012.11
2360
4B12
170
(125)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.4 4WD
2012.10
2022.12
2360
4B12
167
(123)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.4 4WD (GF3W)
2012.10
2022.12
2360
4B12
167
(123)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.4 Hybrid 4WD
2019.09
2022.12
2360
4B12
224
(165)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.4 Hybrid 4WD (GG3W)
2018.09
2022.12
2360
4B12
208
(153)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) Hybrid 4WD (GG3W)
2018.09
2360
4B12
208
(153)
Furgon/SUV
MITSUBISHI OUTLANDER IV (GM_W, DG, GN_W) 2.4 Hybrid All-wheel Drive (GN0W, GM4W)
2022.05
2360
4B12
220
(162)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER IV (GM_W, DG, GN_W) 2.4 Hybrid All-wheel Drive (GN0W)
2025.01
2360
4B12
306
(225)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER IV (GM_W, DG, GN_W) 2.4 Hybrid All-wheel Drive (ZM9, GN0W, GM4W)
2022.09
2360
4B12
252
(185)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER IV (GM_W, DG, GN_W) 2.5 (GM4W, ZM2)
2021.06
2488
PR25DD
184
(135)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER IV (GM_W, DG, GN_W) 2.5 All-wheel Drive (GM4W, ZM4)
2021.06
2488
PR25DD
184
(135)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 3.0 4WD (CW6W)
2010.09
2012.12
2998
6B31
230
(169)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 3.0 4WD (CW6W)
2006.11
2012.11
2998
6B31
220
(162)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 3.0 AWD
2006.11
2013.12
2998
6B31
223
(164)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 3.0 AWD
2009.09
2012.11
2998
6B31
234
(172)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 3.0 4WD
2012.10
2022.12
2998
6B31
224
(165)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 3.0 4WD
2014.03
2022.12
2998
6B31
230
(169)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 3.0 GT 4WD
2012.08
2022.12
2998
6B31
227
(167)
SUV
Pokaż więcej
MITSUBISHI OUTLANDER II Van (CW_W) Di-D 4WD (CW8W)
2006.12
2010.06
1968
BSY
140
(103)
Furgon/SUV
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.0 (CU2W)
2003.05
2006.10
1997
4G63 (DOHC 16V)
136
(100)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.0 4WD (CU2W)
2003.05
2006.10
1997
4G63 (DOHC 16V)
136
(100)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.0 Turbo 4WD (CU2W)
2004.04
2006.10
1997
4G63-T (DOHC 16V)
201
(148)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.0 Turbo-R 4WD (CU2W)
2002.01
2006.10
1997
4G63-T (DOHC 16V)
241
(177)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.4 4WD (CU4W)
2003.05
2006.10
2351
4G64 (16V)
139
(102)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.4 4WD (CU5W)
2003.05
2007.09
2378
4G69
162
(119)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.4 4WD (CU5W)
2003.11
2007.09
2378
4G69
160
(118)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.4 HDD Mivec (CU5W)
2001.03
2006.12
2378
4G69
160
(118)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.4 i MIVEC 4WD (CU5W)
2004.07
2006.10
2378
4G69
163
(120)
SUV
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Mitsubishi Outlander
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l GTX

5W30 1l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
50.68 
zł
45.05
36.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
58.04 
zł
56.30
45.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: MITSUBISHI OUTLANDER – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: MITSUBISHI OUTLANDER” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: MITSUBISHI OUTLANDER, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie MITSUBISHI OUTLANDER bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie MITSUBISHI OUTLANDER wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta MITSUBISHI OUTLANDER.

Jak dbać o silnik w aucie MITSUBISHI OUTLANDER, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie MITSUBISHI OUTLANDER, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: MITSUBISHI OUTLANDER – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie MITSUBISHI OUTLANDER? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta MITSUBISHI OUTLANDER już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.