Oleje silnikowe do MITSUBISHI OUTLANDER

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 52 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.0 DI-D (CW8W)
2007.02
2012.11
1968
BSY
140
(103)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.0 (CW4W)
2006.11
2012.11
1998
4B11
147
(108)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.0 4WD
2006.11
2012.11
1998
4B11
147
(108)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 (GF2W)
2012.10
2022.12
1998
4B11
146
(107)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 (GF7W)
2013.04
2022.12
1998
4J11
152
(112)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 (GF7W)
2012.08
2022.12
1998
4J11
150
(110)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 4WD (GF7W, GF2W)
2012.10
2022.12
1998
4B11
146
(107)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 4WD (GF7W)
2012.08
2022.12
1998
4J11
150
(110)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 Bifuel
2012.10
2022.12
1998
4J11
146
(107)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 Bifuel 4WD
2012.10
2022.12
1998
4J11
146
(107)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 Hybrid 4WD (GG2W)
2014.01
2021.12
1998
4B11 S61 Y61
200
(147)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) Plug-in Hybrid (GG2W)
2017.09
2021.12
1998
4B11 S61 Y61
200
(147)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 4WD
2007.08
2012.11
2179
4HK 4HN
156
(115)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D
2006.11
2012.11
2268
4N14
177
(130)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 4WD
2010.09
2012.11
2268
4N14
140
(103)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.2 DI-D 4WD
2006.11
2012.11
2268
4N14
177
(130)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II Van (CW_W) Di-D 4WD (CW1W)
2010.09
2012.12
2268
4N14
177
(130)
Furgon/SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.2 DI-D (GF6W)
2012.08
2022.12
2268
4N14
150
(110)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.2 Di-D 4WD
2015.06
2018.12
2268
4N14
165
(121)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.2 DI-D 4WD (GF6W)
2012.08
2022.12
2268
4N14
150
(110)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.2 DiD 4WD
2015.05
2022.12
2268
4N14
179
(132)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) Di-D 4WD (GF6W)
2013.04
2268
4N14
150
(110)
Furgon/SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.4 (CW5W)
2006.11
2012.11
2360
4B12
170
(125)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.4 4WD (CW5W)
2007.09
2012.11
2360
4B12
170
(125)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.4 Flex 4WD
2007.09
2012.11
2360
4B12
170
(125)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.4 4WD
2012.10
2022.12
2360
4B12
167
(123)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.4 4WD (GF3W)
2012.10
2022.12
2360
4B12
167
(123)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.4 Hybrid 4WD
2019.09
2022.12
2360
4B12
224
(165)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.4 Hybrid 4WD (GG3W)
2018.09
2022.12
2360
4B12
208
(153)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III Van (GF_W, GG_W) Hybrid 4WD (GG3W)
2018.09
2360
4B12
208
(153)
Furgon/SUV
MITSUBISHI OUTLANDER IV (GM_W, DG, GN_W) 2.4 Hybrid All-wheel Drive (GN0W, GM4W)
2022.05
2360
4B12
220
(162)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER IV (GM_W, DG, GN_W) 2.4 Hybrid All-wheel Drive (GN0W)
2025.01
2360
4B12
306
(225)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER IV (GM_W, DG, GN_W) 2.4 Hybrid All-wheel Drive (ZM9, GN0W, GM4W)
2022.09
2360
4B12
252
(185)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER IV (GM_W, DG, GN_W) 2.5 (GM4W, ZM2)
2021.06
2488
PR25DD
184
(135)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER IV (GM_W, DG, GN_W) 2.5 All-wheel Drive (GM4W, ZM4)
2021.06
2488
PR25DD
184
(135)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 3.0 4WD (CW6W)
2010.09
2012.12
2998
6B31
230
(169)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 3.0 4WD (CW6W)
2006.11
2012.11
2998
6B31
220
(162)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 3.0 AWD
2006.11
2013.12
2998
6B31
223
(164)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 3.0 AWD
2009.09
2012.11
2998
6B31
234
(172)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 3.0 4WD
2012.10
2022.12
2998
6B31
224
(165)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 3.0 4WD
2014.03
2022.12
2998
6B31
230
(169)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 3.0 GT 4WD
2012.08
2022.12
2998
6B31
227
(167)
SUV
Pokaż więcej
MITSUBISHI OUTLANDER II Van (CW_W) Di-D 4WD (CW8W)
2006.12
2010.06
1968
BSY
140
(103)
Furgon/SUV
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.0 (CU2W)
2003.05
2006.10
1997
4G63 (DOHC 16V)
136
(100)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.0 4WD (CU2W)
2003.05
2006.10
1997
4G63 (DOHC 16V)
136
(100)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.0 Turbo 4WD (CU2W)
2004.04
2006.10
1997
4G63-T (DOHC 16V)
201
(148)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.0 Turbo-R 4WD (CU2W)
2002.01
2006.10
1997
4G63-T (DOHC 16V)
241
(177)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.4 4WD (CU4W)
2003.05
2006.10
2351
4G64 (16V)
139
(102)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.4 4WD (CU5W)
2003.05
2007.09
2378
4G69
162
(119)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.4 4WD (CU5W)
2003.11
2007.09
2378
4G69
160
(118)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.4 HDD Mivec (CU5W)
2001.03
2006.12
2378
4G69
160
(118)
SUV
MITSUBISHI OUTLANDER I (CU_W) 2.4 i MIVEC 4WD (CU5W)
2004.07
2006.10
2378
4G69
163
(120)
SUV
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Mitsubishi Outlander
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l GTX

5W30 1l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
50.68 
zł
45.05
36.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
58.04 
zł
56.30
45.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l EDGE

5W30 1l

API SN+
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
77.47 
zł
68.87
55.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Olej silnikowy do: MITSUBISHI OUTLANDER – fundament sprawności Twojego silnika

Olej silnikowy to jeden z najważniejszych elementów wpływających na pracę i żywotność jednostki napędowej. Jego podstawowe zadania to smarowanie ruchomych części silnika, redukcja tarcia, chłodzenie oraz ochrona przed korozją. Trzeba dodać, że olej pomaga w utrzymaniu czystości wnętrza silnika, zapobiegając osadzaniu się zanieczyszczeń. Wybór odpowiedniego oleju silnikowego jest kluczowy – nie tylko dla wydajności, ale także dla bezpieczeństwa pracy silnika. Warto pamiętać, że olej do: MITSUBISHI OUTLANDER powinien być dobrany zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, a jego regularna wymiana to podstawa prawidłowej eksploatacji samochodu.

Rodzaje olejów silnikowych – mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne

Na rynku dostępne są trzy główne typy olejów silnikowych: mineralne, półsyntetyczne (semisyntetyczne) oraz syntetyczne. Każdy z nich ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie.

Oleje mineralne są wytwarzane na bazie ropy naftowej i charakteryzują się największą gęstością. Dzięki temu mają właściwości uszczelniające, co czyni je idealnym wyborem dla starszych silników oraz pojazdów z dużymi przebiegami. Są mniej odporne na wysokie temperatury, dlatego nie sprawdzają się w nowoczesnych, wysilonych jednostkach napędowych.

Oleje półsyntetyczne (semisyntetyczne) to kompromis pomiędzy olejami mineralnymi a syntetycznymi. Łączą w sobie cechy obu typów, oferując lepszą stabilność termiczną niż oleje mineralne, a jednocześnie są bardziej przystępne cenowo niż syntetyczne. Są dobrym wyborem do samochodów o średnim przebiegu i starszych konstrukcji.

Oleje syntetyczne powstają w zaawansowanych procesach chemicznych, co zapewnia im najwyższą stabilność termiczną i odporność na degradację. Są przeznaczone do nowoczesnych silników, które pracują w ekstremalnych warunkach, takich jak wysokie temperatury czy duże obciążenia. Oleje syntetyczne redukują zużycie paliwa, chronią przed osadami i zapewniają optymalne smarowanie w szerokim zakresie temperatur.

Oleje do: MITSUBISHI OUTLANDER typu long life – dłuższa ochrona silnika

Oleje typu long life wyróżniają się specjalnym składem, który pozwala na wydłużenie okresu między wymianami. Dzięki zaawansowanym dodatkom uszlachetniającym oleje tego typu zachowują swoje właściwości przez dłuższy czas, nawet w trudnych warunkach eksploatacji. Oleje long life są szczególnie polecane do nowoczesnych samochodów, które mają systemy monitorujące stan oleju i dostosowujące interwały wymiany do rzeczywistych warunków pracy silnika.

Warto jednak pamiętać, że oleje long life wymagają szczególnej uwagi. Ich stosowanie powinno być zgodne z zaleceniami producenta pojazdu, a regularne kontrolowanie poziomu oleju w: MITSUBISHI OUTLANDER jest niezbędne. Choć oleje tego rodzaju pozwalają na rzadsze wizyty w warsztacie, specjaliści często zalecają ich wymianę częściej niż wskazuje system, zwłaszcza w przypadku intensywnej eksploatacji lub jazdy w trudnych warunkach, takich jak korki miejskie czy wysokie temperatury.

Klasyfikacja olejów silnikowych – co oznaczają oznaczenia na etykiecie?

Wybierając olej silnikowy do: MITSUBISHI OUTLANDER, warto zwrócić uwagę na jego klasyfikację. Najczęściej spotykane oznaczenia to normy SAE, API oraz ACEA.

Norma SAE określa lepkość oleju w różnych temperaturach. Na przykład oznaczenie 5W40 wskazuje, że olej zachowuje swoje właściwości w temperaturach od -30°C (zimowa lepkość „5W”) do +35°C (letnia lepkość „40”).

Norma API dzieli oleje na dwie grupy: do silników benzynowych (oznaczenie „S”) oraz diesli (oznaczenie „C”). Kolejne litery, takie jak „SL” czy „CF”, wskazują na klasę jakości – im dalsza litera w alfabecie, tym wyższa jakość oleju.

Norma ACEA jest stosowana głównie w Europie i uwzględnia specyfikacje producentów samochodów. Oznaczenia takie jak A3/B4 czy C3 wskazują na przeznaczenie oleju do silników benzynowych, diesli lub pojazdów z filtrami cząstek stałych (DPF/FAP).

Trzeba też wiedzieć, że wielu producentów samochodów stosuje własne normy jakościowe, np. VW 505.00, Renault RN17 czy BMW LL01. Warto sprawdzić, czy wybrany olej spełnia wymagania producenta Twojego pojazdu.

Jak często wymieniać olej silnikowy w: MITSUBISHI OUTLANDER?

Regularna wymiana oleju w to podstawa prawidłowej eksploatacji. Zalecenia dotyczące częstotliwości wymiany oleju znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu. Jednak specjaliści często rekomendują częstsze wymiany, szczególnie w przypadku intensywnej eksploatacji, jazdy w trudnych warunkach (np. w mieście, gdzie silnik często pracuje na biegu jałowym) lub w pojazdach zasilanych gazem. Stan oleju silnikowego zależy również od stylu jazdy. Kierowcy preferujący dynamiczną jazdę powinni częściej kontrolować poziom i jakość oleju, ponieważ silnik pracuje w wyższych temperaturach, co przyspiesza jego degradację. Pamiętaj, że zbyt długi czas eksploatacji na zużytym oleju może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika.

Gdzie kupić olej silnikowy do: MITSUBISHI OUTLANDER? Postaw na sprawdzone źródło

Zakup oleju silnikowego powinien być przemyślany – warto wybierać produkty od renomowanych producentów i kupować je w sprawdzonych miejscach. Nasz sklep internetowy Inter Cars oferuje szeroki wybór olejów silnikowych do: MITSUBISHI OUTLANDER, które spełniają najwyższe normy jakościowe. Znajdziesz u nas produkty takich marek, jak: Motul, Mobil, Valvoline, Castrol, Fuchs czy Liqui Moly, które cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie. Kupując olej silnikowy do: MITSUBISHI OUTLANDER w Inter Cars, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt, dostosowany do potrzeb Twojego samochodu. Dodatkowo możesz skorzystać z fachowego doradztwa, które pomoże Ci wybrać odpowiedni olej do: MITSUBISHI OUTLANDER.