Silniki do NISSAN CABSTAR

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 26 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 28.11 DCI, 32.11 DCI, 35.11 DCI 2.5 (F24M)
2006.09
2013.12
2488
YD25DDTi
110
(81)
Platforma / podwozie
NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 28.12 DCI, 32.12 DCI, 34.12 DCI, 35.12 DCI 2.5 (F24M)
2006.09
2013.12
2488
YD25DDTi
122
(90)
Platforma / podwozie
NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 35.13 DCI, 45.13 DCI 2.5 (F24M)
2006.09
2012.12
2488
YD25DDTi
131
(96)
Platforma / podwozie
NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 35.14 DCI, 45.14 DCI 2.5 (F24M)
2006.09
2013.12
2488
YD25DDTi YD25K3LD-5MI
136
(100)
Platforma / podwozie
NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 35.14 DCI 3.0 (F24M)
2006.09
2013.12
2953
ZD30DDTi
137
(101)
Platforma / podwozie
NISSAN CABSTAR (F24M, F24W) 35.15 DCI, 45.15 DCI 3.0 (F24M)
2006.09
2013.12
2953
ZD30 ZD30DDTi ZD30H HD-5
150
(110)
Platforma / podwozie
Pokaż więcej
NISSAN CABSTAR (F22, H40) 1.6 (F22)
1986.10
1992.09
1595
Z16
84
(62)
Platforma / podwozie
NISSAN CABSTAR (F22, H40) 2.0 TD (F22)
1982.01
1987.12
1952
LD20T
82
(60)
Platforma / podwozie
NISSAN CABSTAR (F23, H41, H42) 2.0
1992.07
1994.05
1952
Z20S
90
(66)
Platforma / podwozie
NISSAN CABSTAR (F23) 2.0
1992.07
2000
0
NISSAN CABSTAR (F22, H40) 2.2 (F22)
1984.10
1992.06
2188
Z22
97
(71)
Platforma / podwozie
NISSAN CABSTAR E (TL_, VL_) 75.28 (TL0)
1998.10
2006.10
2283
LD23
75
(55)
Platforma / podwozie
NISSAN CABSTAR (F22) 2.3 D
1987.02
2289
69
(51)
Platforma / podwozie
NISSAN CABSTAR (F22, H40) 2.4 TD
1985.09
1992.04
2380
109
(80)
Platforma / podwozie
NISSAN CABSTAR (F22) 2.5 D
1982.01
2488
72
(53)
Platforma / podwozie
NISSAN CABSTAR (F22, H40) 2.5 D (F22)
1983.02
1990.12
2494
SD25
72
(53)
Platforma / podwozie
NISSAN CABSTAR (F22, H40) 2.5 TD (F22)
1982.10
1992.06
2494
TD25
80
(59)
Platforma / podwozie
NISSAN CABSTAR (F22) 2.5 D
1989.02
2494
75
(55)
Platforma / podwozie
NISSAN CABSTAR (F23) 2.5 D
1992.07
2494
75
(55)
NISSAN CABSTAR (F22, H40) 2.7 TD (F22)
1983.02
1992.12
2664
TD27
90
(66)
Platforma / podwozie
NISSAN CABSTAR E (TL_, VL_) 90.32, 90.28, 95.32, 95.28 (TL0)
1998.10
2006.10
2664
TD27T
90
(66)
Platforma / podwozie
NISSAN CABSTAR E (TL_, VL_) 105.35, 110.35, 110.45 (TL0)
1998.10
2006.10
2953
BD-30Ti
106
(78)
Platforma / podwozie
NISSAN CABSTAR E (TL_, VL_) 120.35, 120.45 (TL0)
1998.10
2006.10
2953
BD-30Ti
120
(88)
Platforma / podwozie
NISSAN CABSTAR E (TL_, VL_) 125.35, 125.45 (TL0, VL0)
1998.10
2006.10
2953
BD-30Ti
125
(92)
Platforma / podwozie
NISSAN CABSTAR E (TL_, VL_) 28.10, 32.10
2004.01
2006.11
2953
BD-30Ti
105
(77)
Platforma / podwozie
NISSAN CABSTAR (F22, H40) 3.3 TD (F22)
1983.02
1990.12
3298
ED33
97
(71)
Platforma / podwozie
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Nissan Cabstar
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 1l 8100

5W40 1l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
3.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.63 
zł
53.42
43.43 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
78.07 
zł
61.67
50.14 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 15W40 4l GTX

15W40 4l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
164.24 
zł
146.01
118.71 zł
(36.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 10W40 1l 4100

10W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
57.15 
zł
45.14
36.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 10W40 1l 4100

10W40 1l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
44.99 
zł
35.55
28.90 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FUCHS OIL
Olej silnikowy 10W40 5l TITAN

10W40 5l

ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
232.13 
zł
229.80
186.83 zł
(45.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 10W40 5l MoS2 Leichtlauf Super

10W40 5l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
339.63 
zł
292.08
237.46 zł
(58.42 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 15W40 1l MAXLIFE

15W40 1l

API SN
ACEA A3 B4 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
55.40 
zł
46.26
37.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

AJUSA
Uszczelniacz trzonka zaworu AJU12012000

Średnica wewnętrzna [mm] 7
Średnica zewnętrzna [mm] 12
Średnica trzonka zaworu [mm] 7
Strona zabudowy Strona doprowadzająca
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
2.57 
zł
2.57
2.09 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz trzonka zaworu EL021080

Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 14.4
Średnica trzonka zaworu [mm] 8
Strona zabudowy Strona doprowadzająca
Materiał ACM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.97 
zł
7.58
6.16 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 15W40 1l ALL CLIMATE

15W40 1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
47.66 
zł
39.80
32.36 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: NISSAN CABSTAR – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: NISSAN CABSTAR” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: NISSAN CABSTAR, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie NISSAN CABSTAR bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie NISSAN CABSTAR wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta NISSAN CABSTAR.

Jak dbać o silnik w aucie NISSAN CABSTAR, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie NISSAN CABSTAR, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: NISSAN CABSTAR – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie NISSAN CABSTAR? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta NISSAN CABSTAR już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.