Silniki do OPEL VECTRA

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 164 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
OPEL VECTRA A (J89) 1.4 S (F19, M19)
1988.09
1992.06
1389
14 NV
75
(55)
Sedan
OPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.4 S (F68, M68)
1988.04
1992.06
1389
14 NV
75
(55)
Hatchback
OPEL VECTRA A (J89) 1.6 (F19, M19)
1988.09
1993.05
1598
16 SV
82
(60)
Sedan
OPEL VECTRA A (J89) 1.6 (F19, M19)
1992.08
1993.07
1598
C 16 LZ2
69
(51)
Sedan
OPEL VECTRA A (J89) 1.6 i (F19, M19)
1988.09
1995.11
1598
C 16 NZ C 16 NZ2 E 16 NZ
75
(55)
Sedan
OPEL VECTRA A (J89) 1.6 i (F19, M19)
1993.09
1995.11
1598
16 LZ2 C 16 LZ2
75
(55)
Sedan
OPEL VECTRA A (J89) 1.6 i (F19, M19)
1993.09
1995.11
1598
X 16 SZ
71
(52)
Sedan
OPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.6 i (F68, M68)
1993.09
1995.11
1598
X 16 SZ
71
(52)
Hatchback
OPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.6 i (F68, M68)
1993.09
1995.11
1598
16 LZ2
75
(55)
Hatchback
OPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.6 i Cat (F68, M68)
1988.09
1995.11
1598
C 16 NZ C 16 NZ2
75
(55)
Hatchback
OPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.6 S
1988.09
1993.05
1598
16 SV
82
(60)
Hatchback
OPEL VECTRA B (J96) 1.6 GL (F19)
1995.09
1996.08
1598
16 SV
82
(60)
Sedan
OPEL VECTRA B (J96) 1.6 i (F19)
1995.10
2002.04
1598
16 LZ2
75
(55)
Sedan
OPEL VECTRA B (J96) 1.6 i (F19)
1995.10
2002.04
1598
X 16 SZR
75
(55)
Sedan
OPEL VECTRA B (J96) 1.6 i 16V (F19)
1995.10
2002.04
1598
X 16 XEL Y 16 XE Z 16 XE
100
(74)
Sedan
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.6 i (F68)
1995.10
2003.07
1598
16 LZ2
75
(55)
Hatchback
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.6 i (F68)
1995.10
2003.07
1598
X 16 SZR
75
(55)
Hatchback
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.6 i 16V (F68)
1995.10
2002.07
1598
X 16 XEL Y 16 XE Z 16 XE
101
(74)
Hatchback
OPEL VECTRA B Kombi (J96) 1.6 i (F35)
1996.11
2000.06
1598
16 LZ2
75
(55)
Kombi
OPEL VECTRA B Kombi (J96) 1.6 i (F35)
1996.11
2000.06
1598
X 16 SZR
75
(55)
Kombi
OPEL VECTRA B Kombi (J96) 1.6 i 16V (F35)
1996.11
2002.07
1598
X 16 XEL Y 16 XE Z 16 XE
100
(74)
Kombi
OPEL VECTRA C (Z02) 1.6 (F69)
2005.08
2008.08
1598
Z 16 XEP
105
(77)
Sedan
OPEL VECTRA C (Z02) 1.6 16V (F69)
2002.04
2005.10
1598
Z 16 XE
100
(74)
Sedan
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.6 (F68)
2006.01
2008.08
1598
Z 16 XEP
105
(77)
Hatchback
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.6 (F68)
2005.08
2008.08
1598
Z 16 XE
100
(74)
Hatchback
OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 1.6 (F35)
2005.12
2008.08
1598
Z 16 XEP
105
(77)
Kombi
OPEL VECTRA A (J89) 1.7 TD (F19, M19)
1990.03
1995.11
1686
17 TD
82
(60)
Sedan
OPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.7 TD (F68, M68)
1990.03
1995.11
1686
17 DT X17TD
82
(60)
Hatchback
OPEL VECTRA B (J96) 1.7 TD (F19)
1995.10
1998.12
1686
X 17 DT (TC4EE1)
82
(60)
Sedan
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.7 TD (F68)
1995.10
1998.12
1686
X 17 DT (TC4EE1)
82
(60)
Hatchback
OPEL VECTRA B Kombi (J96) 1.7 TD (F35)
1996.11
1997.12
1686
X 17 DT (TC4EE1)
82
(60)
Kombi
OPEL VECTRA A (J89) 1.7 D (F19, M19)
1992.07
1995.11
1699
17 DR
60
(44)
Sedan
OPEL VECTRA A (J89) 1.7 D (F19, M19)
1988.10
1992.09
1699
17 D
57
(42)
Sedan
OPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.7 D (F68, M68)
1988.09
1992.09
1699
17 D
57
(42)
Hatchback
OPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.7 D (F68, M68)
1992.07
1995.11
1699
17 DR
60
(44)
Hatchback
OPEL VECTRA A (J89) 1.8 i Cat (F19, M19)
1990.03
1995.11
1796
C 18 NZ
90
(66)
Sedan
OPEL VECTRA A (J89) 1.8 S (F19, M19)
1989.09
1990.10
1796
18 SV
90
(66)
Sedan
OPEL VECTRA A (J89) 1.8 S (F19, M19)
1988.09
1989.07
1796
E 18 NVR
88
(65)
Sedan
OPEL VECTRA A (J89) 1.8 S 4x4 (F19, M19)
1989.01
1989.07
1796
E 18 NVR
88
(65)
Sedan
OPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.8 i (F68, M68)
1988.09
1990.10
1796
18 SV
90
(66)
Hatchback
OPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.8 i Cat (F68, M68)
1990.03
1995.11
1796
C 18 NZ
90
(66)
Hatchback
OPEL VECTRA A Hatchback (J89) 1.8 S (F68, M68)
1988.09
1989.07
1796
18 SV E 18 NVR
88
(65)
Hatchback
OPEL VECTRA B (J96) 1.8 i 16V (F19)
1995.10
2000.09
1796
X 18 XE1 Z 18 XEL
115
(85)
Sedan
OPEL VECTRA B (J96) 1.8 i 16V (F19)
2000.09
2002.04
1796
Z 18 XE
125
(92)
Sedan
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.8 i 16V (F68)
2000.09
2003.07
1796
Z 18 XE
125
(92)
Hatchback
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.8 i 16V (F68)
1995.10
2000.09
1796
X 18 XE1 Z 18 XEL
116
(85)
Hatchback
OPEL VECTRA B Kombi (J96) 1.8 i 16V (F35)
2000.09
2003.07
1796
Z 18 XE
125
(92)
Kombi
OPEL VECTRA B Kombi (J96) 1.8 i 16V (F35)
1996.11
2000.09
1796
X 18 XE1 Z 18 XEL
115
(85)
Kombi
OPEL VECTRA C (Z02) 1.8 (F69)
2005.08
2008.08
1796
Z 18 XER
140
(103)
Sedan
OPEL VECTRA C (Z02) 1.8 (F69)
2002.04
2008.07
1796
Z 18 XEL
110
(81)
Sedan
OPEL VECTRA C (Z02) 1.8 16V
2002.04
2008.09
1796
Z 18 XE
122
(90)
Sedan
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.8 (F68)
2005.08
2008.08
1796
Z 18 XER
140
(103)
Hatchback
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.8 16V (F68)
2002.08
2008.09
1796
Z 18 XE
122
(90)
Hatchback
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.8 16V (F68)
2002.08
2006.12
1796
Z 18 XEL
110
(81)
Hatchback
OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 1.8 (F35)
2005.08
2008.08
1796
Z 18 XER
140
(103)
Kombi
OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 1.8 (F35)
2003.10
2006.09
1796
Z 18 XE
122
(90)
Kombi
OPEL VECTRA B (J96) 1.8 i 16V (F19)
1995.10
2000.09
1799
X 18 XE
116
(85)
Sedan
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.8 FlexFuel (F68)
1999.01
2000.09
1799
X 18 XE
116
(85)
Hatchback
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.8 i 16V (F68)
1995.10
2000.09
1799
X 18 XE
116
(85)
Hatchback
OPEL VECTRA B Kombi (J96) 1.8 i 16V (F35)
1996.11
2000.09
1799
X 18 XE
116
(85)
Kombi
OPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69)
2004.04
2008.08
1910
Z 19 DTH
150
(110)
Sedan
OPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69)
2004.04
2009.01
1910
Z 19 DT
120
(88)
Sedan
OPEL VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69)
2005.10
2008.08
1910
Z 19 DTL
100
(74)
Sedan
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68)
2004.04
2008.08
1910
Z 19 DTH
150
(110)
Hatchback
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68)
2004.04
2009.01
1910
Z 19 DT
120
(88)
Hatchback
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68)
2005.06
2008.08
1910
Z 19 DTL
100
(74)
Hatchback
OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 1.9 CDTI (F35)
2005.06
2008.08
1910
Z 19 DTL
100
(74)
Kombi
OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 1.9 CDTI (F35)
2004.04
2009.01
1910
Z 19 DT
120
(88)
Kombi
OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 1.9 CDTI (F35)
2004.04
2008.08
1910
Z 19 DTH
150
(110)
Kombi
OPEL VECTRA B (J96) 2.0 DI 16V (F19)
1996.11
2002.04
1995
X 20 DTL
82
(60)
Sedan
OPEL VECTRA B (J96) 2.0 DTI 16V (F19)
1997.06
2002.04
1995
X 20 DTH Y 20 DTH
101
(74)
Sedan
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 DI 16V (F68)
1996.11
2000.06
1995
X 20 DTL
82
(60)
Hatchback
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 DTI 16V (F68)
1997.06
2003.07
1995
X 20 DTH Y 20 DTH
101
(74)
Hatchback
OPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.0 DI 16V (F35)
1996.11
2000.06
1995
X 20 DTL
82
(60)
Kombi
OPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.0 DTI 16V (F35)
1997.06
2003.07
1995
X 20 DTH Y 20 DTH
101
(74)
Kombi
OPEL VECTRA C (Z02) 2.0 DTI 16V (F69)
2002.04
2006.08
1995
Y 20 DTH
101
(74)
Sedan
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.0 DTI 16V (F68)
2002.08
2005.08
1995
Y 20 DTH
101
(74)
Hatchback
OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 2.0 DTI (F35)
2003.10
2005.08
1995
Y 20 DTH
100
(74)
Kombi
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 (F19, M19)
1988.09
1989.09
1998
C 20 NEF
100
(74)
Sedan
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i (F19, M19)
1988.09
1992.09
1998
20 SEH
129
(95)
Sedan
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i (F19, M19)
1988.09
1990.10
1998
20 NE
115
(85)
Sedan
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 16V (F19, M19)
1992.08
1995.08
1998
X 20 XEV
136
(100)
Sedan
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 16V 4x4 (F19, M19)
1994.06
1995.11
1998
X 20 XEV
136
(100)
Sedan
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)
1989.08
1992.07
1998
20 SEH
129
(95)
Sedan
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i 4x4 (F19, M19)
1989.01
1990.10
1998
20 NE
115
(85)
Sedan
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i Cat (F19, M19)
1988.09
1995.11
1998
C 20 NE
116
(85)
Sedan
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i Cat 4x4 (F19, M19)
1989.01
1995.11
1998
C 20 NE
116
(85)
Sedan
OPEL VECTRA A (J89) 2.0 i Turbo 4x4 (F19, M19)
1994.06
1995.11
1998
C 20 LET
204
(150)
Sedan
OPEL VECTRA A (J89) 2000 16V 4x4 (F19, M19)
1989.01
1990.10
1998
20 XEJ
150
(110)
Sedan
OPEL VECTRA A (J89) 2000/GT 16V (F19, M19)
1989.01
1994.06
1998
20 XEJ
150
(110)
Sedan
OPEL VECTRA A (J89) 2000/GT 16V Cat (F19, M19)
1990.02
1995.11
1998
C 20 XE
150
(110)
Sedan
OPEL VECTRA A (J89) 2000/GT 16V Cat 4x4 (F19, M19)
1990.02
1995.11
1998
C 20 XE
150
(110)
Sedan
OPEL VECTRA A Hatchback (J89) 2.0 (F68, M68)
1988.04
1989.09
1998
C 20 NEF
100
(74)
Hatchback
OPEL VECTRA A Hatchback (J89) 2.0 i (F68, M68)
1988.09
1990.10
1998
20 NE
115
(85)
Hatchback
OPEL VECTRA A Hatchback (J89) 2.0 i 16V (F68, M68)
1992.08
1995.08
1998
X 20 XEV
136
(100)
Hatchback
OPEL VECTRA A Hatchback (J89) 2.0 i 16V (F68, M68)
1989.02
1990.10
1998
20 XEJ
150
(110)
Hatchback
OPEL VECTRA A Hatchback (J89) 2.0 i 16V Cat (F68, M68)
1990.02
1995.11
1998
C 20 XE
150
(110)
Hatchback
OPEL VECTRA A Hatchback (J89) 2.0 i Cat (F68, M68)
1988.09
1995.11
1998
C 20 NE
116
(85)
Hatchback
OPEL VECTRA A Hatchback (J89) 2.0 i GT (F68, M68)
1988.09
1995.11
1998
20 SEH
129
(95)
Hatchback
OPEL VECTRA B (J96) 2.0 i (F19)
1995.10
2002.04
1998
20 NEJ
112
(82)
Sedan
OPEL VECTRA B (J96) 2.0 i 16V (F19)
1995.09
2000.06
1998
C 20 SEL X 20 XEV
136
(100)
Sedan
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 i (F68)
1995.10
2002.02
1998
20 NEJ
112
(82)
Hatchback
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 i 16V (F68)
2000.07
2003.07
1998
C 20 SEL
116
(85)
Hatchback
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.0 i 16V (F68)
1995.09
2000.06
1998
C 20 SEL X 20 XEV
136
(100)
Hatchback
OPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.0 i (F35)
1996.11
2002.02
1998
20 NEJ
112
(82)
Kombi
OPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.0 i 16V (F35)
2000.07
2003.07
1998
C 20 SEL
116
(85)
Kombi
OPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.0 i 16V (F35)
1996.11
2000.06
1998
C 20 SEL X 20 XEV
136
(100)
Kombi
OPEL VECTRA C (Z02) 2.0 16V Turbo (F69)
2003.03
2008.08
1998
Z 20 NET
175
(129)
Sedan
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.0 16V Turbo (F68)
2003.03
2008.08
1998
Z 20 NET
175
(129)
Hatchback
OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 2.0 Turbo (F35)
2003.10
2008.08
1998
Z 20 NET
175
(129)
Kombi
OPEL VECTRA B (J96) 2.2 DTI 16V (F19)
2000.09
2002.04
2172
Y 22 DTR
125
(92)
Sedan
OPEL VECTRA B (J96) 2.2 DTI 16V (F19)
2000.09
2002.04
2172
Y 22 DTR
120
(88)
Sedan
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.2 DTI 16V (F68)
2000.09
2003.07
2172
Y 22 DTR
125
(92)
Hatchback
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.2 DTI 16V (F68)
2000.09
2002.04
2172
Y 22 DTR
120
(88)
Hatchback
OPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.2 DTI 16V (F35)
2000.09
2003.07
2172
Y 22 DTR
125
(92)
Kombi
OPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.2 DTI 16V (F35)
2000.09
2002.04
2172
Y 22 DTR
120
(88)
Kombi
OPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DTI 16V (F69)
2002.04
2004.07
2172
Y 22 DTR
125
(92)
Sedan
OPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DTI 16V (F69)
2002.04
2004.12
2172
Y 22 DTR
117
(86)
Sedan
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DTI 16V (F68)
2002.08
2008.06
2172
Y 22 DTR
117
(86)
Hatchback
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DTI 16V (F68)
2002.08
2006.07
2172
Y 22 DTR
125
(92)
Hatchback
OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 2.2 DTI (F35)
2003.10
2005.12
2172
Y 22 DTR
125
(92)
Kombi
OPEL VECTRA B (J96) 2.2 i 16V (F19)
2000.07
2002.07
2198
C 22 SEL
139
(102)
Sedan
OPEL VECTRA B (J96) 2.2 i 16V (F19)
2000.09
2002.04
2198
Z 22 SE
147
(108)
Sedan
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.2 i 16V (F68)
2000.09
2003.07
2198
Z 22 SE
147
(108)
Hatchback
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.2 i 16V (F68)
2000.07
2002.07
2198
C 22 SEL
139
(102)
Hatchback
OPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.2 i 16V (F35)
2000.09
2003.07
2198
Z 22 SE
147
(108)
Kombi
OPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.2 i 16V (F35)
2000.07
2002.07
2198
C 22 SEL
139
(102)
Kombi
OPEL VECTRA C (Z02) 2.2 16V (F69)
2002.04
2008.12
2198
Z 22 SE
147
(108)
Sedan
OPEL VECTRA C (Z02) 2.2 DGi (F69)
2003.10
2008.08
2198
Z 22 YH
155
(114)
Sedan
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 16V (F68)
2002.08
2008.08
2198
Z 22 SE
147
(108)
Hatchback
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.2 DGi (F68)
2003.10
2008.08
2198
Z 22 YH
155
(114)
Hatchback
OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 2.2 direct (F35)
2003.10
2008.08
2198
Z 22 YH
155
(114)
Kombi
OPEL VECTRA A (J89) 2.5 V6 (F19, M19)
1993.02
1995.11
2498
C 25 XE
170
(125)
Sedan
OPEL VECTRA A Hatchback (J89) 2.5 V6 (F68, M68)
1993.02
1995.11
2498
C 25 XE
170
(125)
Hatchback
OPEL VECTRA B (J96) 2.5 i V6 (F19)
1995.10
2000.09
2498
X 25 XE
170
(125)
Sedan
OPEL VECTRA B (J96) i 500 2.5 (F19)
1998.05
2000.09
2498
X 25 XE
194
(143)
Sedan
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.5 (F68)
1999.10
2000.06
2498
X 25 XE
196
(144)
Hatchback
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.5 i V6 (F68)
1995.10
2000.09
2498
X 25 XE
170
(125)
Hatchback
OPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.5 i V6 (F35)
1996.11
2000.09
2498
X 25 XE
170
(125)
Kombi
OPEL VECTRA B Kombi (J96) i 500 2.5 (F35)
1998.05
2000.09
2498
X 25 XE
194
(143)
Kombi
OPEL VECTRA B (J96) 2.6 i V6 (F19)
2000.09
2002.04
2597
Y 26 SE
170
(125)
Sedan
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.6 i V6 (F68)
2000.09
2003.07
2597
Y 26 SE
170
(125)
Hatchback
OPEL VECTRA B Kombi (J96) 2.6 i V6 (F35)
2000.09
2003.07
2597
Y 26 SE
170
(125)
Kombi
OPEL VECTRA C (Z02) 2.8 V6 Turbo (F69)
2005.08
2006.10
2792
Z 28 NEL
230
(169)
Sedan
OPEL VECTRA C (Z02) 2.8 V6 Turbo (F69)
2005.08
2008.08
2792
Z 28 NET
250
(184)
Sedan
OPEL VECTRA C (Z02) 2.8 V6 Turbo (F69)
2005.08
2006.09
2792
Z 28 NET
255
(188)
Sedan
OPEL VECTRA C (Z02) 2.8 V6 Turbo OPC (F69)
2006.09
2008.08
2792
Z 28 NET
280
(206)
Sedan
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.8 V6 Turbo (F68)
2006.08
2008.08
2792
Z 28 NET
280
(206)
Hatchback
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.8 V6 Turbo (F68)
2005.08
2008.08
2792
Z 28 NEL
230
(169)
Hatchback
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.8 V6 Turbo (F68)
2005.08
2008.08
2792
Z 28 NET
250
(184)
Hatchback
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 2.8 V6 Turbo (F68)
2005.08
2008.09
2792
Z 28 NET
255
(188)
Hatchback
OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 2.8 V6 Turbo (F35)
2005.08
2008.09
2792
Z 28 NET
255
(188)
Kombi
OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 2.8 V6 Turbo (F35)
2005.08
2008.10
2792
Z 28 NEL
230
(169)
Kombi
OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 2.8 V6 Turbo (F35)
2006.07
2008.08
2792
Z 28 NET
280
(206)
Kombi
OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 2.8 V6 Turbo (F35)
2005.08
2008.08
2792
Z 28 NET
250
(184)
Kombi
OPEL VECTRA C (Z02) 3.0 CDTi (F69)
2005.08
2008.08
2958
Z 30 DT
184
(135)
Sedan
OPEL VECTRA C (Z02) 3.0 CDTI (F69)
2003.02
2005.07
2958
Y 30 DT
177
(130)
Sedan
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 3.0 CDTi (F68)
2005.08
2008.08
2958
Z 30 DT
184
(135)
Hatchback
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 3.0 CDTI (F68)
2003.06
2005.07
2958
Y 30 DT
177
(130)
Hatchback
OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 3.0 V6 CDTI (F35)
2005.08
2008.08
2958
Z 30 DT
184
(135)
Kombi
OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 3.0 V6 CDTI (F35)
2003.10
2005.07
2958
Y 30 DT
177
(130)
Kombi
OPEL VECTRA C (Z02) 3.2 V6 (F69)
2002.08
2006.07
3175
Z 32 SE
211
(155)
Sedan
OPEL VECTRA C GTS (Z02) 3.2 V6 (F68)
2002.08
2006.07
3175
Z 32 SE
211
(155)
Hatchback
OPEL VECTRA C Kombi (Z02) 3.2 V6 (F35)
2003.10
2005.07
3175
Z 32 SE
211
(155)
Kombi
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Opel Vectra
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l MAXLIFE

5W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
52.41 
zł
43.76
35.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 5l M-SUP

15W40 5l

API SL CF SM SN SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
209.11 
zł
194.48
158.11 zł
(38.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l SYNPOWER

5W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
63.42 
zł
52.95
43.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.50 
zł
53.79
43.73 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.70 
zł
162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: OPEL VECTRA – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: OPEL VECTRA” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: OPEL VECTRA, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie OPEL VECTRA bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie OPEL VECTRA wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta OPEL VECTRA.

Jak dbać o silnik w aucie OPEL VECTRA, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie OPEL VECTRA, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: OPEL VECTRA – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie OPEL VECTRA? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta OPEL VECTRA już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.