Silniki do OPEL MERIVA

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 31 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
OPEL MERIVA B Nadwozie wielkoprzestrzenne (S10) 1.3 CDTI (75)
2010.06
2014.11
1248
A 13 DTE
95
(70)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA B Nadwozie wielkoprzestrzenne (S10) 1.3 CDTI (75)
2010.06
2013.10
1248
A 13 DTC
75
(55)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA B VAN (S10) 1.3 CDTi (75)
2013.01
2014.11
1248
A 13 DTE
95
(70)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA B Nadwozie wielkoprzestrzenne (S10) 1.4 (75)
2010.06
2017.03
1364
A 14 NEL B 14 NEL
120
(88)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA B Nadwozie wielkoprzestrzenne (S10) 1.4 (75)
2010.06
2017.03
1364
A 14 NET B 14 NET
140
(103)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA B Nadwozie wielkoprzestrzenne (S10) 1.4 LPG (75)
2011.06
2017.03
1364
A 14 NEL B 14 NEL
120
(88)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA B Nadwozie wielkoprzestrzenne (S10) 1.4 (75)
2010.06
2017.03
1398
A 14 XER B 14 XER
100
(74)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA B VAN (S10) 1.4 ECOTEC (75)
2013.01
2017.03
1398
A 14 XER
101
(74)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA B Nadwozie wielkoprzestrzenne (S10) 1.6 CDTi (75)
2013.08
2017.01
1598
B 16 DTH
136
(100)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA B Nadwozie wielkoprzestrzenne (S10) 1.6 CDTI (75)
2014.01
2017.01
1598
B 16 DTC
95
(70)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA B Nadwozie wielkoprzestrzenne (S10) 1.6 CDTI (75)
2014.03
2017.03
1598
B 16 DTE B 16 DTL B 16 DTN
110
(81)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA B VAN (S10) 1.6 CDTi (75)
2014.01
2017.01
1598
B 16 DTC
95
(70)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA B VAN (S10) 1.6 CDTi (75)
2014.03
2017.03
1598
B 16 DTL
110
(81)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA B Nadwozie wielkoprzestrzenne (S10) 1.7 CDTI (75)
2010.06
2015.06
1686
A 17 DTC A 17 DTI
110
(81)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA B Nadwozie wielkoprzestrzenne (S10) 1.7 CDTI (75)
2010.06
2017.01
1686
A 17 DT
100
(74)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA B Nadwozie wielkoprzestrzenne (S10) 1.7 CDTI (75)
2010.06
2013.10
1686
A 17 DTS
131
(96)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA B VAN (S10) 1.7 CDTi (75)
2013.01
2013.10
1686
A 17 DTC
110
(81)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA B VAN (S10) 1.7 CDTi (75)
2013.01
2013.10
1686
A 17 DTS
131
(96)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA B VAN (S10) 1.7 CDTi (75)
2013.01
2017.01
1686
A 17 DT
101
(74)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
Pokaż więcej
OPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.3 CDTI (E75)
2003.09
2010.05
1248
Z 13 DTJ
75
(55)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.3 CDTI (E75)
2005.04
2010.05
1248
Y 13 DT Z 13 DT
69
(51)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.4 16V Twinport (E75)
2004.07
2010.05
1364
Z 14 XEP
90
(66)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.4 16V Twinport LPG (E75)
2004.07
2010.05
1364
Z 14 XEP
90
(66)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.6 (E75)
2006.01
2010.05
1598
Z 16 XEP
105
(77)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.6 (E75)
2003.05
2010.05
1598
Z 16 SE
87
(64)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.6 16V (E75)
2003.05
2006.01
1598
Z 16 XE
100
(74)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.6 Turbo (E75)
2005.09
2010.05
1598
Z 16 LET
180
(132)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.7 CDTI (E75)
2006.09
2010.05
1686
Z 17 DTR
125
(92)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.7 CDTI (E75)
2003.09
2010.05
1686
Z 17 DT Z 17 DTH
100
(74)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.7 DTI (E75)
2003.09
2010.05
1686
Y 17 DT
75
(55)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
OPEL MERIVA A Nadwozie wielkoprzestrzenne (X03) 1.8 (E75)
2003.05
2010.05
1796
Z 18 XE
125
(92)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Opel Meriva
Bestseller

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 5l Quartz INEO

5W30 5l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
254.57 
zł
239.30
194.55 zł
(47.86 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l SYNPOWER

5W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
63.42 
zł
52.95
43.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

AJUSA
Uszczelniacz trzonka zaworu AJU12022800

Kod silnika Z 16 LET
Średnica wewnętrzna [mm] 4
Średnica zewnętrzna [mm] 7.5
Średnica trzonka zaworu [mm] 4
Strona zabudowy Strona wylotowa Strona doprowadzająca
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
6.58 
zł
6.58
5.35 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.70 
zł
162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: OPEL MERIVA – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: OPEL MERIVA” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: OPEL MERIVA, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie OPEL MERIVA bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie OPEL MERIVA wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta OPEL MERIVA.

Jak dbać o silnik w aucie OPEL MERIVA, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie OPEL MERIVA, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: OPEL MERIVA – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie OPEL MERIVA? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta OPEL MERIVA już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.