Silniki do OPEL CORSA

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 142 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
OPEL CORSA F (P2JO) Corsa-e
2023.03
ZKW (ZK02)
156
(115)
Hatchback
OPEL CORSA F (P2JO) Corsa-e (68)
2019.07
ZKX (ZK01)
136
(100)
Hatchback
OPEL CORSA F (P2JO) Corsa-e GSE
2026.07
281
(207)
Hatchback
OPEL CORSA D (S07) 1.0 (L08, L68)
2009.12
2014.08
998
A 10 XEP
65
(48)
Hatchback
OPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.0 (L08)
2010.01
2014.08
998
A 10 XEP
65
(48)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.0 (L08)
2006.08
2014.08
998
A 10 XEP
60
(44)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA E (X15) 1.0 (08, 68)
2014.09
999
B 10 XFL D 10 XFL F 10 XFL
90
(66)
Hatchback
OPEL CORSA E (X15) 1.0 (08, 68)
2014.09
999
B 10 XFT D 10 XFT
115
(85)
Hatchback
OPEL CORSA F (P2JO) 1.2 (68)
2019.07
1199
F 12 XEL (EB2FAD) HMU (EB2FAMD)
75
(55)
Hatchback
OPEL CORSA F (P2JO) 1.2 (68)
2019.07
1199
F 12 XHT (EB2ADTS) HNL (EB2ADTSM)
131
(96)
Hatchback
OPEL CORSA F (P2JO) 1.2 (68)
2019.07
1199
F 12 XHL (EB2ADTD)
101
(74)
Hatchback
OPEL CORSA F (P2JO) 1.2 Hybrid
2025.04
1199
HPY (EB2LTDH2)
145
(107)
Hatchback
OPEL CORSA F (P2JO) 1.2 MHEV
2023.08
1199
HPX (EB2LTEDH2)
101
(74)
Hatchback
OPEL CORSA F (P2JO) 1.2 MHEV
2025.04
1199
110
(81)
Hatchback
OPEL CORSA F (P2JO) 1.2 Turbo Hybrid (68)
2024.01
1199
HPY (EB2LTDH2)
136
(100)
Hatchback
OPEL CORSA F Furgon/hatchback 1.2 (68)
2019.07
1199
F 12 XEL (EB2FAD)
75
(55)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68)
2006.07
2014.08
1229
Z 12 XEP
80
(59)
Hatchback
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68)
2009.12
2014.08
1229
A 12 XER
86
(63)
Hatchback
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68)
2009.12
2014.08
1229
A 12 XEL
69
(51)
Hatchback
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68)
2011.06
2014.08
1229
A 12 XER
86
(63)
Hatchback
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68)
2006.08
2014.08
1229
Z 12 XEP
80
(59)
Hatchback
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68)
2011.06
2014.08
1229
A 12 XER
83
(61)
Hatchback
OPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.2 (L08)
2006.08
2014.08
1229
Z 12 XEP
80
(59)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.2 (L08)
2010.06
2014.08
1229
A 12 XER
86
(63)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.2 (L08)
2010.01
2014.08
1229
A 12 XEL
69
(51)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA E (X15) 1.2 (08, 68)
2014.09
1229
B 12 XEL B 12 XER D 12 XEL
69
(51)
Hatchback
OPEL CORSA E Furgon/hatchback (X15) 1.2 (08)
2015.01
1229
B 12 XEL
69
(51)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA D (S07) 1.3 CDTI (L08, L68)
2009.06
2014.08
1248
A 13 DTE A 13 DTR Z 13 DTE
95
(70)
Hatchback
OPEL CORSA D (S07) 1.3 CDTI (L08, L68)
2006.07
2014.08
1248
A 13 DTC Z 13 DTJ
75
(55)
Hatchback
OPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.3 CDTI (L08)
2009.11
2014.08
1248
A 13 DTE A 13 DTR Z 13 DTE
95
(70)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.3 CDTI (L08)
2006.07
2014.08
1248
A 13 DTC Z 13 DTJ
75
(55)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA E (X15) 1.3 CDTI (08, 68)
2014.09
1248
B 13 DTE B 13 DTR
95
(70)
Hatchback
OPEL CORSA E (X15) 1.3 CDTI (08, 68)
2014.09
1248
B 13 DTC B 13 DTN
75
(55)
Hatchback
OPEL CORSA E Furgon/hatchback (X15) 1.3 CDTI (08)
2014.09
1248
B 13 DTE B 13 DTR
95
(70)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA E Furgon/hatchback (X15) 1.3 CDTI (08)
2015.01
1248
B 13 DTC B 13 DTN
75
(55)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA C Furgon/hatchback (X01) 1.4 (W5L, F08)
2003.08
2012.06
1364
Z 14 XEP
90
(66)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68)
2006.07
2014.08
1364
Z 14 XEP
90
(66)
Hatchback
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68)
2012.07
2014.08
1364
A 14 NEL
120
(88)
Hatchback
OPEL CORSA D (S07) 1.4 LPG (L08, L68)
2006.08
2011.12
1364
Z 14 XEP
90
(66)
Hatchback
OPEL CORSA E (X15) 1.4 Turbo (08, 68)
2014.09
2019.06
1364
B 14 NEJ D 14 NEJ
101
(74)
Hatchback
OPEL CORSA E (X15) 1.4 Turbo (08, 68)
2015.03
1364
B 14 NEH D 14 NEH
150
(110)
Hatchback
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68)
2009.09
2014.08
1398
A 14 XEL
87
(64)
Hatchback
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68)
2009.12
2014.08
1398
A 14 XER
100
(74)
Hatchback
OPEL CORSA D (S07) 1.4 LPG (L08, L68)
2009.09
2014.08
1398
A 14 XEL
87
(64)
Hatchback
OPEL CORSA E (X15) 1.4 (08, 68)
2014.09
1398
B 14 XEL D 14 XEL
90
(66)
Hatchback
OPEL CORSA E (X15) 1.4 (08, 68)
2014.09
1398
B 14 XEJ D 14 XEJ
75
(55)
Hatchback
OPEL CORSA E (X15) 1.4 LPG (08, 68)
2015.03
1398
B 14 XEL
90
(66)
Hatchback
OPEL CORSA E Furgon/hatchback (X15) 1.4 (08)
2014.09
1398
B 14 XEL
90
(66)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA E Furgon/hatchback (X15) 1.4 (08)
2014.09
1398
B 14 XEJ
75
(55)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA F (P2JO) 1.5 (68)
2019.07
1499
D 15 DT (DV5RCF) D 15 DT (DV5RD)
102
(75)
Hatchback
OPEL CORSA F Furgon/hatchback 1.5 (68)
2019.07
1499
D 15 DT (DV5RD)
102
(75)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68)
2006.11
2014.08
1598
A 16 LER B 16 LER Z 16 LER
192
(141)
Hatchback
OPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68)
2007.05
2014.08
1598
A 16 LEL Z 16 LEL
150
(110)
Hatchback
OPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68)
2011.06
2014.08
1598
A 16 LES
211
(155)
Hatchback
OPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.6 (L08)
2012.07
2014.08
1598
Z 16 LER
192
(141)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA E (X15) 1.6 Turbo (08, 68)
2015.03
1598
B 16 LER B 16 LES
207
(152)
Hatchback
OPEL CORSA C Furgon/hatchback (X01) 1.7 CDTi (F08, W5L)
2003.08
2012.12
1686
Z 17 DTH
101
(74)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA D (S07) 1.7 CDTI (L08, L68)
2009.12
2014.08
1686
A 17 DTS
130
(96)
Hatchback
OPEL CORSA D (S07) 1.7 CDTI (L08, L68)
2006.08
2011.12
1686
Z 17 DTR
125
(92)
Hatchback
Pokaż więcej
OPEL CORSA B (S93) 1.0 i 12V (F08, F68, M68)
1996.11
2000.09
973
X 10 XE
54
(40)
Hatchback
OPEL CORSA C (X01) 1.0 (F08, F68)
2000.09
2003.06
973
Z 10 XE
58
(43)
Hatchback
OPEL CORSA A Furgon/hatchback (S83) 1.0 (F08, W5L)
1986.02
1989.04
993
10 S
45
(33)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.0 (F08, M08, F68, M68)
1982.09
1993.03
993
10 S
45
(33)
Hatchback
OPEL CORSA A TR (S83) 1.0 (F11, M11, F19, M19)
1982.09
1992.09
993
10 S
45
(33)
Sedan
OPEL CORSA C (X01) 1.0 (F08, F68)
2003.06
2009.12
998
Z 10 XEP
60
(44)
Hatchback
OPEL CORSA D (S07) 1.0 (L08, L68)
2006.07
2010.12
998
Z 10 XEP
60
(44)
Hatchback
OPEL CORSA A Furgon/hatchback (S83) 1.2 (F08, W5L)
1990.08
1994.07
1195
C 12 NZ
45
(33)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.2 i (F08, M08, F68, M68)
1989.09
1993.03
1195
C 12 NZ
45
(33)
Hatchback
OPEL CORSA A TR (S83) 1.2 i (F11, M11, F19, M19)
1989.09
1993.03
1195
C 12 NZ
45
(33)
Sedan
OPEL CORSA B (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)
1993.03
2000.09
1195
12 NZ
45
(33)
Hatchback
OPEL CORSA B (S93) 1.2 i (F08, F68, M68)
1993.03
2000.09
1195
C 12 NZ X 12 SZ
45
(33)
Hatchback
OPEL CORSA B Furgon/hatchback (S93) 1.2 (F08, W5L)
1994.08
2001.12
1195
C 12 NZ
45
(33)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA A Furgon/hatchback (S83) 1.2 (F08, W5L)
1986.02
1989.04
1196
12 NC E 12 GV
45
(33)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA A Furgon/hatchback (S83) 1.2 (F08, W5L)
1986.02
1990.07
1196
12 S
60
(44)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA A Furgon/hatchback (S83) 1.2 (F08, W5L)
1986.02
1989.04
1196
12 ST
54
(40)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA A Furgon/hatchback (S83) 1.2 (F08, W5L)
1990.08
1994.07
1196
12 NV
50
(37)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.2 (F08, M08, F68, M68)
1982.09
1990.08
1196
12 S
60
(44)
Hatchback
OPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.2 (F08, M08, F68, M68)
1982.09
1990.08
1196
12 NC E 12 GV
45
(33)
Hatchback
OPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.2 N (F08, M08, F68, M68)
1990.01
1993.03
1196
12 NV
52
(38)
Hatchback
OPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.2 S (F08, M08, F68, M68)
1982.09
1990.02
1196
12 ST
55
(40)
Hatchback
OPEL CORSA A TR (S83) 1.2 N (F11, M11, F19, M19)
1985.01
1987.10
1196
12 NC E 12 GV
45
(33)
Sedan
OPEL CORSA A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, F19, M19)
1982.09
1987.10
1196
12 S
58
(43)
Sedan
OPEL CORSA A TR (S83) 1.2 S (F11, M11, M19, F19)
1982.09
1993.03
1196
12 ST
55
(40)
Sedan
OPEL CORSA B (S93) 1.2 i 16V (F08, F68, M68)
1998.03
2000.09
1199
X 12 XE
65
(48)
Hatchback
OPEL CORSA C (X01) 1.2 (F08, F68)
2000.09
2009.12
1199
Z 12 XE
75
(55)
Hatchback
OPEL CORSA C Furgon/hatchback (X01) 1.2 16V (F08, W5L)
2000.09
2003.07
1199
Z 12 XE
75
(55)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA C (X01) 1.2 Twinport (F08, F68)
2004.07
2009.12
1229
Z 12 XEP
80
(59)
Hatchback
OPEL CORSA C Furgon/hatchback (X01) 1.2 (F08, W5L)
2005.07
2006.06
1229
Z 12 XEP
80
(59)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA C (X01) 1.3 CDTI (F08, F68)
2003.06
2009.12
1248
Y 13 DT Z 13 DT
70
(51)
Hatchback
OPEL CORSA C Furgon/hatchback (X01) 1.3 CDTI 16V (F08, W5L)
2005.07
2006.06
1248
Z 13 DT
80
(59)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA C Furgon/hatchback (X01) 1.3 CDTI 16V (F08, W5L)
2005.07
2006.06
1248
Z 13 DT
69
(51)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA D (S07) 1.3 CDTI (L08, L68)
2006.07
2011.06
1248
Z 13 DTH
90
(66)
Hatchback
OPEL CORSA D Furgon/hatchback (S07) 1.3 CDTI (L08)
2006.07
2010.06
1248
Z 13 DTH
90
(66)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA A Furgon/hatchback (S83) 1.3 (F08, W5L)
1986.02
1989.04
1297
13 NB
60
(44)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA A Furgon/hatchback (S83) 1.3 (F08, W5L)
1986.02
1989.04
1297
13 SB
69
(51)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.3 (F08, M08, F68, M68)
1985.09
1989.10
1297
13 NB
60
(44)
Hatchback
OPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.3 i (F08, M08, F68, M68)
1986.09
1990.09
1297
C 13 N
60
(44)
Hatchback
OPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.3 S (F08, M08, F68, M68)
1982.09
1989.10
1297
13 SB
70
(51)
Hatchback
OPEL CORSA A TR (S83) 1.3 (F11, F19, M11, M19)
1985.09
1987.10
1297
13 NB C 13 N
60
(44)
Sedan
OPEL CORSA A TR (S83) 1.3 S (F11, M11, F19, M19)
1982.09
1987.10
1297
13 SB
70
(51)
Sedan
OPEL CORSA B (S93) 130i
1996.10
2002.08
1297
13 NE
79
(58)
Hatchback
OPEL CORSA C (X01) 1.4 Twinport (F08, F68)
2003.06
2009.12
1364
Z 14 XEP
90
(66)
Hatchback
OPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.4 i (F08, M08, F68, M68)
1990.01
1993.03
1389
C 14 NZ
60
(44)
Hatchback
OPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.4 S (F08, M08, F68, M68)
1990.01
1993.03
1389
14 NV
72
(53)
Hatchback
OPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.4 Si (F08, M08, F68, M68)
1991.09
1993.03
1389
C 14 SE
82
(60)
Hatchback
OPEL CORSA A TR (S83) 1.4 i (F11, M11, F19, M19)
1989.10
1993.03
1389
C 14 NZ
60
(44)
Sedan
OPEL CORSA A TR (S83) 1.4 S (F11, M11, F19, M19)
1989.09
1993.03
1389
14 NV
72
(53)
Sedan
OPEL CORSA B (S93) 1.4 i (F08, F68, M68)
1993.03
2000.09
1389
C 14 NZ X 14 SZ
60
(44)
Hatchback
OPEL CORSA B (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68)
1997.08
2000.09
1389
C 14 SEL
86
(63)
Hatchback
OPEL CORSA B (S93) 1.4 i 16V (F08, F68, M68)
1994.09
2000.09
1389
X 14 XE
90
(66)
Hatchback
OPEL CORSA B (S93) 1.4 Si (F08, F68, M68)
1993.03
2000.09
1389
C 14 SE
82
(60)
Hatchback
OPEL CORSA B Furgon/hatchback (S93) 1.4 i (F08, W5L)
1999.08
2000.09
1389
C 14 NZ X 14 SZ
60
(44)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA B Kombi (S93) 1.4 i 16V (F35)
1999.01
2002.12
1389
X 14 XE
90
(66)
Kombi
OPEL CORSA C (X01) 1.4 (F08, F68)
2000.09
2009.12
1389
Z 14 XE
90
(66)
Hatchback
OPEL CORSA C (X01) 1.4 (F08, F68)
2002.01
2009.12
1389
14 SE
82
(60)
Hatchback
OPEL CORSA A Furgon/hatchback (S83) 1.5 D (F08, W5L)
1987.06
1989.04
1488
15 D (4EC1)
50
(37)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.5 D (F08, M08, F68, M68)
1987.09
1993.03
1488
15 D (4EC1)
50
(37)
Hatchback
OPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.5 TD (F08, M08, F68, M68)
1988.03
1993.03
1488
15 DT (T4EC1)
67
(49)
Hatchback
OPEL CORSA A TR (S83) 1.5 D (F11, M11, F19, M19)
1987.10
1992.11
1488
15 D (4EC1)
50
(37)
Sedan
OPEL CORSA A TR (S83) 1.5 TD (F11, M11, F19, M19)
1987.10
1993.03
1488
15 DT (T4EC1)
67
(49)
Sedan
OPEL CORSA B (S93) 1.5 D (F08, F68, M68)
1993.03
2000.09
1488
15 D
50
(37)
Hatchback
OPEL CORSA B (S93) 1.5 TD (F08, F68, M68)
1993.03
2000.09
1488
15 DT X 15 DT
67
(49)
Hatchback
OPEL CORSA B Furgon/hatchback (S93) 1.5 D (F08, W5L)
1994.09
1997.05
1488
15 D X 15 D
50
(37)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)
1989.09
1993.03
1598
C 16 SEI
98
(72)
Hatchback
OPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68)
1988.05
1992.03
1598
E 16 SE
100
(74)
Hatchback
OPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.6 GSI (F08, M08, M68, F68)
1988.08
1992.09
1598
C 16 NZ
75
(55)
Hatchback
OPEL CORSA A Hatchback (S83) 1.6 GSI Cat (F08, M08, F68, M68)
1992.02
1993.03
1598
C 16 SE
101
(74)
Hatchback
OPEL CORSA B (S93) 1.6 GSI 16V (F08, F68, M68)
1993.03
2000.09
1598
C 16 XE
109
(80)
Hatchback
OPEL CORSA B (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68)
1997.08
2000.09
1598
C 16 SEL
100
(74)
Hatchback
OPEL CORSA B (S93) 1.6 i 16V (F08, F68, M68)
1994.09
2000.09
1598
X 16 XE
106
(78)
Hatchback
OPEL CORSA C (X01) 1.6 (F08, F68)
2000.09
2009.12
1598
Z 16 SE
84
(62)
Hatchback
OPEL CORSA B (S93) 1.7 D (F08, F68, M68)
1996.02
2000.09
1686
17 D (4EE1) X 17 D (4EE1)
60
(44)
Hatchback
OPEL CORSA B Furgon/hatchback (S93) 1.7 D (F08, W5L)
1999.08
2000.09
1686
17 D (4EE1) X 17 D (4EE1)
60
(44)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA B Kombi (S93) 1.7 D (F35)
1999.01
2002.12
1686
X 17 D
60
(44)
Kombi
OPEL CORSA C (X01) 1.7 CDTI (F08, F68)
2003.06
2009.12
1686
Z 17 DTH
100
(74)
Hatchback
OPEL CORSA C (X01) 1.7 DI (F08, F68)
2000.09
2009.12
1686
Y 17 DTL
65
(48)
Hatchback
OPEL CORSA C (X01) 1.7 DTI (F08, F68)
2000.09
2009.12
1686
Y 17 DT
75
(55)
Hatchback
OPEL CORSA C Furgon/hatchback (X01) 1.7 DI 16V (F08, W5L)
2000.09
2003.07
1686
Y 17 DTL
65
(48)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA C Furgon/hatchback (X01) 1.7 DTI 16V (F08, W5L)
2000.09
2003.07
1686
Y 17 DT
75
(55)
Furgon/hatchback
OPEL CORSA C (X01) 1.8 (F08, F68)
2002.01
2009.12
1796
Z 18 XEL
107
(79)
Hatchback
OPEL CORSA C (X01) 1.8 (F08, F68)
2000.09
2009.12
1796
Z 18 XE
125
(92)
Hatchback
OPEL CORSA UTILITY C pick-up 1.8
2005.03
2010.05
1796
N 18 XFH
107
(79)
pick-up
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Opel Corsa
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL115100

Średnica wewnętrzna [mm] 14
Średnica zewnętrzna [mm] 20
Grubość [mm] 1.5
Nazwa Uszczelka korka spustowego oleju
Materiał Miedź
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
1.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1.28 
zł
1.13
0.92 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l MAXLIFE

5W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
52.41 
zł
43.76
35.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 5l M-SUP

15W40 5l

API SL CF SM SN SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
209.11 
zł
194.48
158.11 zł
(38.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l SYNPOWER

5W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
63.42 
zł
52.95
43.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.50 
zł
53.79
43.73 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W40 5l syntetyczny

5W40 5l

API SN CH-4
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
184.70 
zł
162.35
131.99 zł
(32.47 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: OPEL CORSA – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: OPEL CORSA” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: OPEL CORSA, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie OPEL CORSA bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie OPEL CORSA wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta OPEL CORSA.

Jak dbać o silnik w aucie OPEL CORSA, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie OPEL CORSA, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: OPEL CORSA – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie OPEL CORSA? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta OPEL CORSA już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.