Materiały i akcesoria
A~5010146
S-TR
Śruba STR-4M24X200
Wymiar gwintu [mm] M24
Skok gwintu [mm] 3
Długość śruby [mm] 200
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
25.12
zł 22.61
18.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody dostawcze/Samochody terenowe MMT 4X4/490
Przeznaczenie Samochody dostawcze Samochody terenowe
Rozmiar 275/70R18 285/45R21 285/70R17 285/45R22 285/55R20 295/40R22 305/45R22 325/35R22
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
351.80
zł 334.22
271.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba stabilizatora kabiny kierowcy AUG59270
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1.25
Długość [mm] 28.1 20
Rozmiar klucza [mm] 13
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1.66
zł 1.50
1.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTIP
Smar ogólnego zastosowania redukuje tarcie, zabezpieczenie przd korozją 200ml 090312
Nazwa Smar ogólnego zastosowania
Zastosowanie inne elementy ruchome gwinty śrub układy hamulcowe
Przeznaczenie redukuje tarcie zabezpieczenie przd korozją
Pojemność [ml] 200
Sposób aplikacji Pasta
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
59.29
zł 53.95
43.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Śruba 1.40021
Wymiar gwintu [mm] M18
Długość [mm] 87
Rozmiar klucza [mm] 24
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
45.81
zł 41.23
33.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Nakrętka 4.40084
Długość [mm] 33
Wymiar gwintu [mm] M12
Rozmiar klucza [mm] 19
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
17.12
zł 15.41
12.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 67,1/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEGMANN
Ciężarek CIEZAREK SZPR 6,0/6,4 20G
Przeznaczenie Motocykle
Sposób mocowania Na szprychę
Waga [g] 20
Materiał Ołowiany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
11.86
zł 11.80
9.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 73,1/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Element mocujący wału napędowego - skok gwintu 1,25 mm
Nazwa asortymentu Śruba mocowania wału napędowego
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1.25
Rozmiar klucza [mm] 13
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1.82
zł 1.64
1.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HAMATON
Zestaw serwisowy czujnika TPMS aluminiowy HAM-6-461
Rodzaj Zestaw serwisowy czujnika TPMS
Obsługiwane pojazdy pojazdy ciężarowe
Rodzaj zaworu Clamp-in
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
64.21
zł 58.42
47.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody osobowe E7/110
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 175/55R20 185/80R16 185R16 205/60R17 205/70R16 215/50R18 215/55R17 215/60R17 215/70R15 225/30R20 225/40R19 225/45R18 225/55R16 225/60R16 235/30R20 235/35R19 235/40R18 245/35R18 245/45R17 255/35R18 255/40R17 175/60R19 245/30R19
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
331.60
zł 315.02
256.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba wahacza TED94611
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Zewnątrz
Długość [mm] 95
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 2
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
26.13
zł 26.13
21.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5119; rombowe, Samochody ciężarowe ARKTIK A 38
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 12/80R20 300/70R24 D20 PILOTE 10.00R20 11R22.5 MICH XDY3 12/70R22.5 275/80R22.5 275/80R22.5 MICH XD 295/75R22.5 305/70R22.5 315/70R22.5 315/70R22.5 BRIDG M 315/70R22.5 DUNLOP 315/70R22.5 MICH XD 11R22.5 8.3R28
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 168.50
zł 1 110.08
902.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5119; rombowe, Samochody ciężarowe MMT E3000/595
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 285/60R22.5 9.00R20
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
871.90
zł 828.31
673.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Mocowanie filtra paliwa
Oferta Ciężarowe
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
7.54
zł 6.79
5.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Śruba, łożyskowanie belki osi FE44836
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 80
Oferta Ciężarowe
Rozmiar klucza [mm] 15
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
10.43
zł 9.38
7.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5119; rombowe, Samochody ciężarowe E3000/595
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 295/60R22.5 9.00R20
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
994.90
zł 945.16
768.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 71,6/67,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,1/67,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba do regulacji pochylenia koła TED43210
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Tył Dół Zewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
43.54
zł 43.54
35.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Część montażowa układu wydechowego - skok gwintu 3 mm
Nazwa asortymentu Nakrętka
Skok gwintu [mm] 3
Rozmiar klucza [mm] 36
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
6.31
zł 5.68
4.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HANS PRIES
Śruba wahacza poprzecznego HP702 846
Nazwa asortymentu Śruba
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.25
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
24.77
zł 23.28
18.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba do regulacji pochylenia koła TED47783
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Tył Dół
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.25
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
29.03
zł 29.03
23.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Nakrętka STR-51011
Wymiar gwintu [mm] M24
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 36
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
26.74
zł 24.07
19.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5119; rombowe, Samochody ciężarowe MMT E3000/630
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 10.00R24 11.00R22 12.00R20 13R22.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
1 093.81
zł 1 039.13
844.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PETERS
Zestaw montażowy układu wydechowego
Nazwa asortymentu Śruba układu wydechowego
Średnica wewnętrzna [mm] 12 8
Długość [mm] 84
Wymiar gwintu [mm] M8
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
22.42
zł 20.18
16.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEGMANN
Ciężarek CIEZAREK SZPR 7,0/7,2 20G
Przeznaczenie Motocykle
Sposób mocowania Na szprychę
Waga [g] 20
Materiał Ołowiany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
11.39
zł 11.33
9.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba do regulacji pochylenia koła TED11210
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
29.03
zł 29.03
23.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Śruba 2.11461
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
12.20
zł 10.98
8.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
17 z 62
następna