Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych - Nowość
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
16.85
zł 14.58
11.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PACOL
Podszybie DAF-FP-061L
Nazwa asortymentu Element atrapy
Strona zabudowy Lewa
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
35.10
zł 30.18
24.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
S-TR
Wieszak podnośnika STR-15A783
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
739.65
zł 739.65
601.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
ENGITECH
Uszczelniacz trzonka zaworu ENT011316
Oferta Budowlane
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
3.85
zł 3.33
2.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
1.82
zł 1.57
1.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
20.28
zł 17.54
14.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
17.98
zł 15.56
12.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PNEUMATICS
Zestaw naprawczy pompy hydraulicznej HTTP-AG-232
Nazwa asortymentu Oringi
Oferta Budowlane
Cena katalogowa  
2.09
zł 1.81
1.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BTA
Napinacz paska wieloklinowego B05-AG-034
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
261.99
zł 261.99
213.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SF
Filtr powietrza PA7830
Wysokość [mm] 37
Kształt okrągły prosty
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
47.83
zł 47.83
38.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FP DIESEL
Panewka korbowodu 214950PR-FP
Oferta Budowlane
Warunki zwrotu Brak możliwości zwrotu po zerwaniu plomby
Cena katalogowa  
76.78
zł 66.41
53.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
MANN-FILTER
Filtr kabiny CU 30 006
Wysokość [mm] 40
Kształt prostokątny
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
70.10
zł 70.10
56.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
11.07
zł 9.41
7.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
187.22
zł 187.22
152.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
MILWAUKEE
Ochrona rąk MILWAUKEE 4932501905
Rozmiar XL
Rodzaj / materiał nitrylowe
Właściwości antypoślizgowe
Ilość w opakowaniu 50 szt.
Kolor Pomarańczowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
59.02
zł 53.70
43.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
140.24
zł 140.24
114.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 8x22x7mm 608-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 8
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Szerokość [mm] 7
Cena katalogowa  
120.96
zł 99.19
80.64 zł
(9.92 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 17x35x10mm 6003-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
179.95
zł 149.36
121.43 zł
(14.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
QOLTEC
Czujnik dymu QOL52651
Nazwa Czujnik gazu
Napięcie [V] 230
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
93.63
zł 91.76
74.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 20x52x15mm 6304-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
328.82
zł 272.91
221.88 zł
(27.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 15x32x9mm 6002-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 9
Cena katalogowa  
141.87
zł 116.33
94.58 zł
(11.63 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 17x47x14mm 6303-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
280.07
zł 232.46
188.99 zł
(23.25 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TRUCKLIGHT
Wtyczka elektryczna 2 PIN 7810404C
Ilość pinów [szt.] 2
Kształt wtyczki okrągły
Nazwa Wtyczka przewodu
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
40.13
zł 35.31
28.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 35x72x17mm 6207-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
368.36
zł 302.05
245.57 zł
(30.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TRUCKLIGHT
Przewód elektryczny spiralny EC-AG04-3,5
Długość robocza [m] 3
Długość max [m] 4.5
Ilość żył [szt.] 3x1,0 1x1,5
Ilość pinów [szt.] 4
Średnica [mm] 70
Cena katalogowa  
154.46
zł 154.46
125.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
EBERSPÄCHER
Zestaw uszczelniający układu klimatyzacji 88-17-05-00010-00
Jakość OES Części oryginalne OES
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
1 114.38
zł 930.51
756.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. OPEL ADAM, CORSA D
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. PEUGEOT 308 II
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
S-TR
Pozostałe elementy zawieszenia TUZ STR-15A721
Strona zabudowy Lewa
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
648.91
zł 648.91
527.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
14.76
zł 12.55
10.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
15 z 143
następna