Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych - Nowość
NOWOŚĆ
QOLTEC
Czujnik czadu QOL52654
Nazwa Czujnik czadu Czujnik gazu
Łączność mobilna Wi-Fi
Sieć Tuya WI-FI
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
125.89
zł 123.37
100.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
QOLTEC
Czujnik dymu QOL52579
Nazwa Czujnik dymu
Typ baterii CR123A
Łączność mobilna Wi-Fi
Sieć Tuya
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
86.56
zł 84.82
68.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. CITROEN C4, C4 GRAND PICASSO I, C4 I
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
248.46
zł 206.22
167.66 zł
(20.62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
248.46
zł 206.22
167.66 zł
(20.62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 12x32x10mm 6201-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
125.42
zł 102.85
83.62 zł
(10.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 20x52x15mm 6304-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
233.39
zł 191.39
155.60 zł
(19.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
204.80
zł 176.12
143.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 30x62x16mm 6206-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
407.87
zł 338.53
275.23 zł
(33.85 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
OE DAF
Przewód gumowy układu chłodzenia DAF1426062
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
194.83
zł 175.35
142.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
VALVOLINE
Olej hydrauliczny 32 20l ULTRAMAX
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Przemysł
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
729.70
zł 729.62
593.19 zł
(36.48 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
FEBI
Sprężyna zaworu FE182915
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
32.69
zł 29.42
23.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
BTA
Napinacz paska wieloklinowego B05-AG-034
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
261.99
zł 261.99
213.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
645.06
zł 528.95
430.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
355.47
zł 355.47
289.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
9.95
zł 8.61
7.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PACOL
Podszybie DAF-FP-061L
Nazwa asortymentu Element atrapy
Strona zabudowy Lewa
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
35.10
zł 30.18
24.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
16.85
zł 14.58
11.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PNEUMATICS
Zestaw naprawczy pompy hydraulicznej HTTP-AG-232
Nazwa asortymentu Oringi
Oferta Budowlane
Cena katalogowa  
2.09
zł 1.81
1.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
S-TR
Wieszak podnośnika STR-15A783
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
739.65
zł 739.65
601.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
1.82
zł 1.57
1.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
ENGITECH
Uszczelniacz trzonka zaworu ENT011316
Oferta Budowlane
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
3.85
zł 3.33
2.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
17.98
zł 15.56
12.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
20.28
zł 17.54
14.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
218.87
zł 218.87
177.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
CEJN
Elementy szybkozłącza hydraulicznego 148301262
Wersja WEO 420
Seria 830
Rodzaj złączki Proste
Wymiar montażu [cal] 3/4
Wymiar gwintu w calach [cal] 3/4
Ilość zwoi na cal 14
Ciśnienie maksymalne [bar] 420
Cena katalogowa  
222.37
zł 222.37
180.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
155.19
zł 155.19
126.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FPT
Zawór ssący 5801551446-FPT
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
133.49
zł 133.49
108.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
FUCHS OIL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l
Przeznaczenie Osobowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
193.53
zł 191.60
155.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
HIGHWAY AUTOMOTIVE
Zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodzącego 19033021HW
Z czujnikiem poziomu Tak
Z korkiem Tak
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
1 318.36
zł 1 186.53
964.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
14 z 143
następna