Oleje silnikowe do FIAT DOBLO

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 75 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
FIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (510_, 511_) E-Doblo
2023.11
ZKU (ZK02)
136
(100)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (510_, 511_) E-Doblo
2022.06
2023.10
ZKX (ZK01)
136
(100)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (510_, 511_) E-Doblo 4x4
2025.01
ZKU (ZK02)
136
(100)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (510_, 511_, 360_, 361_) E-Doblo
2022.06
2023.10
ZKX (ZK01)
136
(100)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (510_, 511_, 360_, 361_) E-Doblo
2023.11
ZKU (ZK02)
136
(100)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (510_, 511_) PureTech 110
2022.06
1199
EB2ADT
110
(81)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (510_, 511_, 360_, 361_) PureTech 110
2022.06
1199
EB2ADT
110
(81)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.3 D Multijet (263AXC1A)
2010.02
2023.12
1248
199 A3.000 263 A2.000
90
(66)
Autobus
FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.3 D Multijet (263AXU1A, 263AYB1A)
2016.03
2023.12
1248
330 A1.000 552 83 775
95
(70)
Autobus
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.3 D Multijet
2010.02
2023.12
1248
199 A3.000 263 A2.000
90
(66)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.3 D Multijet
2013.11
2023.12
1248
263 A6.000
75
(55)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.3 D Multijet (263WXU1A, 263ZXU1A, 263WYB1A, 263ZYB1A)
2016.03
2023.12
1248
330 A1.000 552 83 775
95
(70)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.3 D Multijet (263ZXT1A, 263WXT1A, 263ZYA1A, 263WYA1A)
2016.03
2023.12
1248
225 A2.000 552 83 775
80
(59)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.3 D Multijet
2010.02
2023.12
1248
199 A3.000 263 A2.000
90
(66)
Platforma / podwozie
FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.3 D Multijet
2013.11
2023.12
1248
263 A6.000
75
(55)
Platforma / podwozie
FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.3 D Multijet (263HXT1A, 263YXT1A, 263YYA1A, 263HYA1A)
2016.03
2023.12
1248
225 A2.000 552 83 775
80
(59)
Platforma / podwozie
FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.3 D Multijet (263HXU1A, 263YXU1A, 263HYB1A, 263YYB1A)
2016.03
2023.12
1248
330 A1.000 552 83 775
95
(70)
Platforma / podwozie
FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.4 (263AXA1A)
2010.02
2023.12
1368
843 A1.000
95
(70)
Autobus
FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.4 (263AXG1B, 263AXG1A)
2011.10
2023.12
1368
198 A4.000
120
(88)
Autobus
FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.4 Natural Power (263AXG1B)
2010.02
2023.12
1368
198 A4.000
120
(88)
Autobus
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.4
2011.10
2023.12
1368
198 A4.000
120
(88)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.4
2010.02
2023.12
1368
843 A1.000
95
(70)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.4 Natural Power
2010.06
2023.12
1368
198 A4.000
120
(88)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.4
2011.10
2023.12
1368
198 A4.000
120
(88)
Platforma / podwozie
FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.4
2010.04
2023.12
1368
843 A1.000
95
(70)
Platforma / podwozie
FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.4 Natural Power
2010.06
2023.12
1368
198 A4.000
120
(88)
Platforma / podwozie
FIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (510_, 511_) BlueHDi 100
2022.06
1499
DV5RCF
102
(75)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (510_, 511_) BlueHDi 130
2022.06
1499
DV5RC
131
(96)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (510_, 511_) BlueHDi 130 4x4
2025.01
1499
DV5RC
131
(96)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (510_, 511_, 360_, 361_) BlueHDi 100
2022.06
1499
DV5RCF
102
(75)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (510_, 511_, 360_, 361_) BlueHDi 130
2022.06
1499
DV5RC
131
(96)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.6 D Multijet (263AXD1B, 263AXX1B)
2010.01
2023.12
1598
198 A3.000 263 A8.000 552 80 444
105
(77)
Autobus
FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.6 D Multijet (263AXE1B, 263AXY1B)
2016.03
2023.12
1598
263 A3.000 263 A9.000 552 80 444
100
(74)
Autobus
FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.6 D Multijet (263AXH1A, 263AXL11, 263AXH1B)
2010.02
2023.12
1598
263 A4.000 263 A5.000
90
(66)
Autobus
FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.6 D Multijet (263AXN1B, 263AXV1B)
2015.03
2023.12
1598
552 80 444 940 C1.000
120
(88)
Autobus
FIAT DOBLO Autobus (263_) 1.6 D Multijet (263AXP1B, 263AXW1B)
2015.03
2023.12
1598
263 A7.000 552 80 444
95
(70)
Autobus
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet
2010.02
2023.12
1598
263 A4.000 263 A5.000 463 46 020
90
(66)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet (263WXN1B, 263ZXN1B, 263ZXV1B, 263WXV1B,...
2016.02
2023.12
1598
463 46 020 552 80 444 940 C1.000
120
(88)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet (263ZXE1B, 263ZXS1B, 263ZXY1B, 263WXE1B,...
2010.02
2023.12
1598
263 A3.000 263 A9.000 463 46 020 552 80 444
100
(74)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet (263ZXR1B)
2015.03
2023.12
1598
263 A7.000
95
(70)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.6 D Multijet
2010.02
2023.12
1598
263 A4.000 263 A5.000
90
(66)
Platforma / podwozie
FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.6 D Multijet (263HXE1B, 263HXS1B, 263HXY1B, 263YXE1B,...
2011.02
2023.12
1598
263 A3.000 263 A9.000 552 80 444
101
(74)
Platforma / podwozie
FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.6 D Multijet (263HXN1B, 263YXN1B, 263HXV1B, 263YXV1B)
2016.02
2023.12
1598
552 80 444 940 C1.000
120
(88)
Platforma / podwozie
FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 1.6 D Multijet (263YXD1B, 263XYR1B, 263YXX1B, 263HXD1B,...
2010.02
2023.12
1598
198 A3.000 263 A8.000 552 80 444
105
(77)
Platforma / podwozie
FIAT DOBLO Autobus (263_) 2.0 D Multijet (263AXF1B)
2010.01
2023.12
1956
263 A1.000
135
(99)
Autobus
FIAT DOBLO Cargo (263_) 2.0 D Multijet
2010.02
2023.12
1956
263 A1.000
135
(99)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Platforma / podwozie (263_) 2.0 D Multijet
2010.02
2023.12
1956
263 A1.000
135
(99)
Platforma / podwozie
Pokaż więcej
FIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (223_) 1.2 (223ZXA1A)
2001.03
2004.01
1242
223 A5.000
65
(48)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (223_) 1.2 16V
2001.11
2006.01
1242
223 A3.011
80
(59)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A)
2001.03
1242
223 A5.000
65
(48)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (223_) 1.3 D Multijet
2005.10
2010.01
1248
199 A2.000
75
(55)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (223_) 1.3 JTD 16V
2004.05
2006.12
1248
188 A8.000 188 A9.000
70
(51)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (223_) 1.3 JTD 16V Multijet
2006.08
1248
223 A9.000
84
(62)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (119_, 223_) 1.3 D Multijet
2005.10
1248
223 A9.000
84
(62)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (119_, 223_) 1.3 JTD
2005.05
1248
199 A2.000
75
(55)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (119_, 223_) 1.3 JTD 16V
2004.12
2005.05
1248
188 A9.000
70
(51)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (223_) 1.4
2005.10
1368
350 A1.000
77
(57)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (119_, 223_) 1.4
2005.10
1368
350 A1.000
77
(57)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (223_) 1.6 16V
2001.11
2003.08
1596
182 B6.000
106
(78)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (223_) 1.6 16V (223ZXD1A)
2001.10
1596
182 B6.000
103
(76)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (223_) 1.6 Natural Power
2002.09
1596
182 B6.000
103
(76)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (223_) 1.6 Natural Power (223WXD1A)
2004.02
2009.07
1596
182 B6.000
92
(68)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (119_, 223_) 1.6
2002.09
1596
182 B6.000
92
(68)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (119_, 223_) 1.6 16V (223AXD1A)
2001.10
1596
182 B6.000
103
(76)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (119_, 223_) 1.6 Natural Power
2002.09
1596
182 B6.000
103
(76)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (119_, 223_) 1.6 Natural Power (223AXD1A)
2005.11
2009.07
1596
182 B6.000
92
(68)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Cargo (263_) 1.6 D Multijet (263WXD1B, 263WXR1B, 263WXX1B, 263ZXD1B,...
2010.02
1598
198 A3.000 263 A8.000 463 46 020 552 80 444
105
(77)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (223_) 1.9 D (223ZXB1A)
2001.03
1910
223 A6.000
63
(46)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (223_) 1.9 JTD
2003.07
1910
223 A7.000 223 B1.000
105
(77)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (223_) 1.9 JTD (223ZXE1A)
2001.10
1910
182 B9.000 223 B2.000
100
(74)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (223_) 1.9 JTD Multijet
2006.12
1910
186 A9.000
120
(88)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (119_, 223_) 1.9 D (223AXB1A)
2001.03
1910
223 A6.000
63
(46)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (119_, 223_) 1.9 D Multijet
2005.10
1910
186 A9.000
120
(88)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (119_, 223_) 1.9 JTD
2003.07
1910
223 A7.000 223 B1.000
105
(77)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
FIAT DOBLO Nadwozie wielkoprzestrzenne (119_, 223_) 1.9 JTD (223AXE1A)
2001.10
1910
182 B9.000 223 B2.000
100
(74)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Fiat Doblo
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 1l Mobil 1 syntetyczny

5W30 1l

API SL SM SN SJ
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
76.95 
zł
71.56
58.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 5l USVO

5W30 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
551.89 
zł
466.34
379.14 zł
(93.27 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy TopTec 6320 5W30

5W30 5l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
457.40 
zł
393.37
319.81 zł
(78.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy USVO 5W30

5W30 10l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 001.02 
zł
845.86
687.69 zł
(84.59 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy SPECIFIC 5W30

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
3 167.23 
zł
3 008.86
2 446.23 zł
(50.15 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy TopTec 6320 5W30

5W30 1l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
99.85 
zł
85.87
69.81 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy USVO 5W30

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
4 840.30 
zł
4 598.28
3 738.44 zł
(76.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Olej silnikowy do: FIAT DOBLO – fundament sprawności Twojego silnika

Olej silnikowy to jeden z najważniejszych elementów wpływających na pracę i żywotność jednostki napędowej. Jego podstawowe zadania to smarowanie ruchomych części silnika, redukcja tarcia, chłodzenie oraz ochrona przed korozją. Trzeba dodać, że olej pomaga w utrzymaniu czystości wnętrza silnika, zapobiegając osadzaniu się zanieczyszczeń. Wybór odpowiedniego oleju silnikowego jest kluczowy – nie tylko dla wydajności, ale także dla bezpieczeństwa pracy silnika. Warto pamiętać, że olej do: FIAT DOBLO powinien być dobrany zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, a jego regularna wymiana to podstawa prawidłowej eksploatacji samochodu.

Rodzaje olejów silnikowych – mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne

Na rynku dostępne są trzy główne typy olejów silnikowych: mineralne, półsyntetyczne (semisyntetyczne) oraz syntetyczne. Każdy z nich ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie.

Oleje mineralne są wytwarzane na bazie ropy naftowej i charakteryzują się największą gęstością. Dzięki temu mają właściwości uszczelniające, co czyni je idealnym wyborem dla starszych silników oraz pojazdów z dużymi przebiegami. Są mniej odporne na wysokie temperatury, dlatego nie sprawdzają się w nowoczesnych, wysilonych jednostkach napędowych.

Oleje półsyntetyczne (semisyntetyczne) to kompromis pomiędzy olejami mineralnymi a syntetycznymi. Łączą w sobie cechy obu typów, oferując lepszą stabilność termiczną niż oleje mineralne, a jednocześnie są bardziej przystępne cenowo niż syntetyczne. Są dobrym wyborem do samochodów o średnim przebiegu i starszych konstrukcji.

Oleje syntetyczne powstają w zaawansowanych procesach chemicznych, co zapewnia im najwyższą stabilność termiczną i odporność na degradację. Są przeznaczone do nowoczesnych silników, które pracują w ekstremalnych warunkach, takich jak wysokie temperatury czy duże obciążenia. Oleje syntetyczne redukują zużycie paliwa, chronią przed osadami i zapewniają optymalne smarowanie w szerokim zakresie temperatur.

Oleje do: FIAT DOBLO typu long life – dłuższa ochrona silnika

Oleje typu long life wyróżniają się specjalnym składem, który pozwala na wydłużenie okresu między wymianami. Dzięki zaawansowanym dodatkom uszlachetniającym oleje tego typu zachowują swoje właściwości przez dłuższy czas, nawet w trudnych warunkach eksploatacji. Oleje long life są szczególnie polecane do nowoczesnych samochodów, które mają systemy monitorujące stan oleju i dostosowujące interwały wymiany do rzeczywistych warunków pracy silnika.

Warto jednak pamiętać, że oleje long life wymagają szczególnej uwagi. Ich stosowanie powinno być zgodne z zaleceniami producenta pojazdu, a regularne kontrolowanie poziomu oleju w: FIAT DOBLO jest niezbędne. Choć oleje tego rodzaju pozwalają na rzadsze wizyty w warsztacie, specjaliści często zalecają ich wymianę częściej niż wskazuje system, zwłaszcza w przypadku intensywnej eksploatacji lub jazdy w trudnych warunkach, takich jak korki miejskie czy wysokie temperatury.

Klasyfikacja olejów silnikowych – co oznaczają oznaczenia na etykiecie?

Wybierając olej silnikowy do: FIAT DOBLO, warto zwrócić uwagę na jego klasyfikację. Najczęściej spotykane oznaczenia to normy SAE, API oraz ACEA.

Norma SAE określa lepkość oleju w różnych temperaturach. Na przykład oznaczenie 5W40 wskazuje, że olej zachowuje swoje właściwości w temperaturach od -30°C (zimowa lepkość „5W”) do +35°C (letnia lepkość „40”).

Norma API dzieli oleje na dwie grupy: do silników benzynowych (oznaczenie „S”) oraz diesli (oznaczenie „C”). Kolejne litery, takie jak „SL” czy „CF”, wskazują na klasę jakości – im dalsza litera w alfabecie, tym wyższa jakość oleju.

Norma ACEA jest stosowana głównie w Europie i uwzględnia specyfikacje producentów samochodów. Oznaczenia takie jak A3/B4 czy C3 wskazują na przeznaczenie oleju do silników benzynowych, diesli lub pojazdów z filtrami cząstek stałych (DPF/FAP).

Trzeba też wiedzieć, że wielu producentów samochodów stosuje własne normy jakościowe, np. VW 505.00, Renault RN17 czy BMW LL01. Warto sprawdzić, czy wybrany olej spełnia wymagania producenta Twojego pojazdu.

Jak często wymieniać olej silnikowy w: FIAT DOBLO?

Regularna wymiana oleju w to podstawa prawidłowej eksploatacji. Zalecenia dotyczące częstotliwości wymiany oleju znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu. Jednak specjaliści często rekomendują częstsze wymiany, szczególnie w przypadku intensywnej eksploatacji, jazdy w trudnych warunkach (np. w mieście, gdzie silnik często pracuje na biegu jałowym) lub w pojazdach zasilanych gazem. Stan oleju silnikowego zależy również od stylu jazdy. Kierowcy preferujący dynamiczną jazdę powinni częściej kontrolować poziom i jakość oleju, ponieważ silnik pracuje w wyższych temperaturach, co przyspiesza jego degradację. Pamiętaj, że zbyt długi czas eksploatacji na zużytym oleju może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika.

Gdzie kupić olej silnikowy do: FIAT DOBLO? Postaw na sprawdzone źródło

Zakup oleju silnikowego powinien być przemyślany – warto wybierać produkty od renomowanych producentów i kupować je w sprawdzonych miejscach. Nasz sklep internetowy Inter Cars oferuje szeroki wybór olejów silnikowych do: FIAT DOBLO, które spełniają najwyższe normy jakościowe. Znajdziesz u nas produkty takich marek, jak: Motul, Mobil, Valvoline, Castrol, Fuchs czy Liqui Moly, które cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie. Kupując olej silnikowy do: FIAT DOBLO w Inter Cars, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt, dostosowany do potrzeb Twojego samochodu. Dodatkowo możesz skorzystać z fachowego doradztwa, które pomoże Ci wybrać odpowiedni olej do: FIAT DOBLO.