Oleje silnikowe do FIAT PANDA

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 88 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
FIAT GRANDE PANDA (325) EV (325)
2024.10
113
(83)
Hatchback
FIAT PANDA (312_, 319_) 0.9 (312PXG1A)
2012.02
875
312 A2.000
86
(63)
Hatchback
FIAT PANDA (312_, 319_) 0.9 (312PXN1A, 312PXN11)
2013.12
875
312 A5.000
80
(59)
Hatchback
FIAT PANDA (312_, 319_) 0.9 (312PXN1A, 312PXN11)
2012.02
875
312 A2.000 312 A7.000
78
(57)
Hatchback
FIAT PANDA (312_, 319_) 0.9 4x4 (312PXG1A)
2012.09
875
312 A2.000
86
(63)
Hatchback
FIAT PANDA (312_, 319_) 0.9 4x4 (312PXR2B)
2014.06
875
312 A2.000 312 A7.000
90
(66)
Hatchback
FIAT PANDA (312_, 319_) 0.9 Natural Power (312PXG1A, 312PYC1A)
2012.07
875
312 A2.000 463 37 566
86
(63)
Hatchback
FIAT PANDA (312_, 319_) 0.9 Natural Power (312PXN1A)
2015.01
875
312 A2.000
80
(59)
Hatchback
FIAT PANDA (312_, 319_) 0.9 Natural Power (312PXN1A)
2019.03
875
463 37 566
69
(51)
Hatchback
FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 0.9 (312.PXN1A)
2013.11
875
312 A2.000
80
(59)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 0.9 (312DXG1A)
2012.02
875
312 A2.000
86
(63)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 0.9 4x4 (312CXG2B)
2012.09
875
312 A2.000
86
(63)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 0.9 Natural Power (312CXG1A)
2015.01
875
312 A2.000
80
(59)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 0.9 Natural Power (312DXG1A)
2012.07
875
312 A2.000
86
(63)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA (312_, 319_) 0.9 (312PXH1A)
2012.02
964
312 A4.000
65
(48)
Hatchback
FIAT PANDA (312_, 319_) 0.9 (312PXP1A)
2013.12
964
312 A4.000 312 A6.000
60
(44)
Hatchback
FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 0.9 (312CXH1A, 312DXH1A)
2012.02
964
312 A4.000
65
(48)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA (312_, 319_) 1.0 Mild Hybrid
2022.03
999
463 41 162
71
(52)
Hatchback
FIAT PANDA (312_, 319_) 1.0 Mild Hybrid (312.PYD1B)
2020.01
999
463 41 162
69
(51)
Hatchback
FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 1.0 Mild Hybrid (312PYD1B)
2020.01
999
463 41 162
69
(51)
Furgon/hatchback
FIAT GRANDE PANDA (325) 1.2 (325)
2025.09
1199
HPV (EB2LTED)
101
(74)
Hatchback
FIAT GRANDE PANDA (325) 1.2 Mild Hybrid (325)
2025.01
1199
EB2LTEDH2
110
(81)
Hatchback
FIAT PANDA (169_) 1.2 (169AXF2A, 169AXF1A)
2010.03
2013.08
1242
169 A4.000
69
(51)
Hatchback
FIAT PANDA (169_) 1.2 4x4 (169AXF2A, 169AXF1A)
2010.04
2013.08
1242
169 A4.000
69
(51)
Hatchback
FIAT PANDA (169_) 1.2 LPG (169CXF1A)
2010.11
2013.08
1242
169 A4.000
69
(51)
Hatchback
FIAT PANDA (169_) 1.2 Natural Power (169.AXB1A)
2007.01
2011.12
1242
188 A4.000
60
(44)
Hatchback
FIAT PANDA (312_, 319_) 1.2 (312PXA1A)
2012.02
1242
169 A4.000
69
(51)
Hatchback
FIAT PANDA (312_, 319_) 1.2 LPG (312PXA1A)
2012.06
1242
169 A4.000
69
(51)
Hatchback
FIAT PANDA Furgon/hatchback (169_) 1.2 Bipower (169CXB1A)
2004.09
2011.12
1242
188 A4.000
60
(44)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 1.2 (312CXA1A, 312DXA1A)
2012.02
1242
169 A4.000
69
(51)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 1.2 LPG (312CXA1A)
2012.06
1242
169 A4.000
69
(51)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA (169_) 1.3 D Multijet (169AXG1A, 169AXD1A)
2006.06
2013.08
1248
169 A1.000 169 A5.000
75
(55)
Hatchback
FIAT PANDA (169_) 1.3 JTD Multijet 4x4 (169AXG1A, 169AXG2A)
2010.09
2013.08
1248
169 A1.000 169 A5.000
75
(55)
Hatchback
FIAT PANDA (312_, 319_) 1.3 D Multijet (312PXL1A)
2012.02
1248
199 A1.000 199 A9.000
75
(55)
Hatchback
FIAT PANDA (312_, 319_) 1.3 D Multijet (312PXU1A, 312PXW1A)
2015.04
1248
199 B1.000 312 B1.000 330 A1.000
95
(70)
Hatchback
FIAT PANDA (312_, 319_) 1.3 D Multijet 4x4 (312PXL1A)
2012.06
1248
199 A1.000 199 A9.000
75
(55)
Hatchback
FIAT PANDA (312_, 319_) 1.3 D Multijet 4x4 (312PXS2A)
2014.06
1248
199 A9.000 225 A2.000 312 A8.000 312 B2.000
80
(59)
Hatchback
FIAT PANDA (312_, 319_) 1.3 D Multijet 4x4 (312PXU1A)
2015.04
1248
199 B1.000 312 B1.000 330 A1.000
95
(70)
Hatchback
FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 1.3 D Multijet (312CXL1A, 312DXL1A)
2012.02
1248
199 A9.000
75
(55)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 1.3 D Multijet (312PXS2A)
2015.12
1248
225 A2.000 312 A8.000 312 B2.000
80
(59)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 1.3 D Multijet 4x4 (312CXL2A)
2012.06
1248
199 A9.000
75
(55)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA VAN (312_, 519_) 1.3 D Multijet 4x4 (312PXS2A)
2014.06
1248
225 A2.000
80
(59)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA (169_) 1.4 Natural Power (169AXHIA)
2010.09
2013.08
1368
350 A1.000
78
(57)
Hatchback
Pokaż więcej
FIAT PANDA (141_) 650
1982.01
2004.07
652
141 A.000
30
(22)
Hatchback
FIAT PANDA Furgon/hatchback (141_) 750
1986.01
1992.07
764
141 B.000
34
(25)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA (141_) 750
1986.01
2003.10
770
156 A4.000 156 A4.048
34
(25)
Hatchback
FIAT PANDA (141_) 800
1981.02
1985.12
843
100 GL6.000
34
(25)
Hatchback
FIAT PANDA (141_) 900
1992.04
1996.12
899
1170 A1.046
40
(29)
Hatchback
FIAT PANDA (141_) 0.9 Fire S All-wheel Drive
1980.10
1986.04
903
146 A.048
45
(33)
Hatchback
FIAT PANDA (141_) 900
1980.10
1994.06
903
100 GL3.000 146 A.000
45
(33)
Hatchback
FIAT PANDA (141_) 950
1982.09
1983.08
965
A 112 B1.054
48
(35)
Hatchback
FIAT PANDA (141_) 950 4x4
1983.09
1986.12
965
A 112 B1.054
48
(35)
Hatchback
FIAT PANDA (141_) 1000
1985.01
1992.12
999
156 A3.000
50
(37)
Hatchback
FIAT PANDA (141_) 1000
1986.01
1992.04
999
156 A2.100
44
(32)
Hatchback
FIAT PANDA (141_) 1000 4x4
1986.01
1989.07
999
156 A2.100 156 A3.100
44
(32)
Hatchback
FIAT PANDA (141_) 1000 4x4
1986.01
1992.12
999
156 A3.000
50
(37)
Hatchback
FIAT PANDA (141_) 1000 4x4
1986.05
1994.12
999
141 C2.000 156 A2.246
45
(33)
Hatchback
FIAT PANDA (141_) 1000 i.e. Cat
1987.10
1998.08
999
141 C2.000 156 A2.246
45
(33)
Hatchback
FIAT PANDA Furgon/hatchback (141_) 1000
1986.01
1992.02
999
156 A2.100 156 A3.100
44
(32)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA Furgon/hatchback (141_) 1000 i.e
1992.08
2004.02
999
141 C2.000 156 A2.246
45
(33)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA (141_) 1100
1995.02
2003.09
1108
176 B2.000 187 A1.000
54
(40)
Hatchback
FIAT PANDA (141_) 1100
1991.05
1999.12
1108
156 C.046
50
(37)
Hatchback
FIAT PANDA (141_) 1100 4x4
1995.02
2004.07
1108
176 B2.000 187 A1.000
54
(40)
Hatchback
FIAT PANDA (141_) 1100 Trekking 4x4
1991.10
2004.07
1108
156 C.046
50
(37)
Hatchback
FIAT PANDA (169_) 1.1 (169.AXA1A)
2003.09
1108
187 A1.000
54
(40)
Hatchback
FIAT PANDA Furgon/hatchback (141_) 1.1
1991.05
1995.03
1108
156 C.046
50
(37)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA Furgon/hatchback (141_) 1.1
2000.09
2004.02
1108
187 A1.000
54
(40)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA Furgon/hatchback (141_) 1.1 4x4
2000.09
2004.02
1108
187 A1.000
54
(40)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA Furgon/hatchback (169_) 1.1 (169CXA1A)
2004.09
1108
187 A1.000
54
(40)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA (169_) 1.2 (169.AXB11, 169.AXB1A)
2003.09
1242
188 A4.000
60
(44)
Hatchback
FIAT PANDA (169_) 1.2 4x4 (169.AXB2A)
2004.10
1242
188 A4.000
60
(44)
Hatchback
FIAT PANDA (169_) 1.2 LPG (169.AXB1A)
2009.04
1242
188 A4.000
60
(44)
Hatchback
FIAT PANDA Furgon/hatchback (169_) 1.2
2004.09
1242
188 A4.000
60
(44)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA Furgon/hatchback (169_) 1.2
2010.09
1242
169 A4.000
69
(51)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA Furgon/hatchback (169_) 1.2 4x4
2010.09
1242
169 A4.000
69
(51)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA Furgon/hatchback (169_) 1.2 4x4
2004.09
1242
188 A4.000
60
(44)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA Furgon/hatchback (169_) 1.2 LPG
2010.09
1242
169 A4.000
69
(51)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA Furgon/hatchback (169_) 1.2 LPG
2009.04
1242
188 A4.000
60
(44)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA Furgon/hatchback (169_) 1.2 Natural Power
2007.01
2009.11
1242
188 A4.000
60
(44)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA (169_) 1.3 D Multijet (169.AXC1A)
2003.09
1248
188 A8.000
70
(51)
Hatchback
FIAT PANDA (169_) 1.3 D Multijet 4x4 (169.AXC2A)
2004.10
1248
188 A8.000
70
(51)
Hatchback
FIAT PANDA Furgon/hatchback (169_) 1.3 D Multijet
2004.03
1248
188 A8.000
70
(51)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA Furgon/hatchback (169_) 1.3 D Multijet
2006.01
1248
169 A1.000
75
(55)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA Furgon/hatchback (169_) 1.3 D Multijet 4x4
2006.01
1248
169 A1.000
75
(55)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA Furgon/hatchback (169_) 1.3 D Multijet 4x4
2004.10
2006.12
1248
188 A8.000
70
(51)
Furgon/hatchback
FIAT PANDA (141_) 1300 D
1986.04
1992.12
1302
156 A5.000
37
(27)
Hatchback
FIAT PANDA (169_) 1.4 (169AXE1B)
2006.10
1368
169 A3.000
100
(74)
Hatchback
FIAT PANDA Furgon/hatchback (169_) 1.4 Natural Power
2009.10
1368
350 A1.000
78
(57)
Furgon/hatchback
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Fiat Panda
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 5l M-SUP

15W40 5l

API SL CF SM SN SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
209.11 
zł
194.48
158.11 zł
(38.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

ELF
Olej silnikowy 10W40 1l EVOLUTION

10W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.18 
zł
43.82
35.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

SHELL
Olej silnikowy 10W40 1l Helix syntetyczny

10W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.09 
zł
47.12
38.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

ZESTAW 4 SZTUK

MOBIL
Olej silnikowy 10W40 4l M-SUP

10W40 4l

API SL CF
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
624.96 
zł
581.21
472.53 zł
(36.33 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

SHELL
Olej silnikowy 15W40 1l Helix

15W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
47.02 
zł
45.14
36.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 20l M-SUP

5W40 20l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
906.83 
zł
861.49
700.40 zł
(43.07 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

MOBIL
Olej silnikowy 10W40 208l M-SUP

API SL CF
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
4 771.90 
zł
4 533.30
3 685.61 zł
(21.79 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 10W40 20l M-SUP

10W40 20l

API SL CF
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
766.06 
zł
727.75
591.67 zł
(36.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

SHELL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 80W90 20l Spirax

80W90 20l

API GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
847.01 
zł
779.25
633.54 zł
(38.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Olej silnikowy do: FIAT PANDA – fundament sprawności Twojego silnika

Olej silnikowy to jeden z najważniejszych elementów wpływających na pracę i żywotność jednostki napędowej. Jego podstawowe zadania to smarowanie ruchomych części silnika, redukcja tarcia, chłodzenie oraz ochrona przed korozją. Trzeba dodać, że olej pomaga w utrzymaniu czystości wnętrza silnika, zapobiegając osadzaniu się zanieczyszczeń. Wybór odpowiedniego oleju silnikowego jest kluczowy – nie tylko dla wydajności, ale także dla bezpieczeństwa pracy silnika. Warto pamiętać, że olej do: FIAT PANDA powinien być dobrany zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, a jego regularna wymiana to podstawa prawidłowej eksploatacji samochodu.

Rodzaje olejów silnikowych – mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne

Na rynku dostępne są trzy główne typy olejów silnikowych: mineralne, półsyntetyczne (semisyntetyczne) oraz syntetyczne. Każdy z nich ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie.

Oleje mineralne są wytwarzane na bazie ropy naftowej i charakteryzują się największą gęstością. Dzięki temu mają właściwości uszczelniające, co czyni je idealnym wyborem dla starszych silników oraz pojazdów z dużymi przebiegami. Są mniej odporne na wysokie temperatury, dlatego nie sprawdzają się w nowoczesnych, wysilonych jednostkach napędowych.

Oleje półsyntetyczne (semisyntetyczne) to kompromis pomiędzy olejami mineralnymi a syntetycznymi. Łączą w sobie cechy obu typów, oferując lepszą stabilność termiczną niż oleje mineralne, a jednocześnie są bardziej przystępne cenowo niż syntetyczne. Są dobrym wyborem do samochodów o średnim przebiegu i starszych konstrukcji.

Oleje syntetyczne powstają w zaawansowanych procesach chemicznych, co zapewnia im najwyższą stabilność termiczną i odporność na degradację. Są przeznaczone do nowoczesnych silników, które pracują w ekstremalnych warunkach, takich jak wysokie temperatury czy duże obciążenia. Oleje syntetyczne redukują zużycie paliwa, chronią przed osadami i zapewniają optymalne smarowanie w szerokim zakresie temperatur.

Oleje do: FIAT PANDA typu long life – dłuższa ochrona silnika

Oleje typu long life wyróżniają się specjalnym składem, który pozwala na wydłużenie okresu między wymianami. Dzięki zaawansowanym dodatkom uszlachetniającym oleje tego typu zachowują swoje właściwości przez dłuższy czas, nawet w trudnych warunkach eksploatacji. Oleje long life są szczególnie polecane do nowoczesnych samochodów, które mają systemy monitorujące stan oleju i dostosowujące interwały wymiany do rzeczywistych warunków pracy silnika.

Warto jednak pamiętać, że oleje long life wymagają szczególnej uwagi. Ich stosowanie powinno być zgodne z zaleceniami producenta pojazdu, a regularne kontrolowanie poziomu oleju w: FIAT PANDA jest niezbędne. Choć oleje tego rodzaju pozwalają na rzadsze wizyty w warsztacie, specjaliści często zalecają ich wymianę częściej niż wskazuje system, zwłaszcza w przypadku intensywnej eksploatacji lub jazdy w trudnych warunkach, takich jak korki miejskie czy wysokie temperatury.

Klasyfikacja olejów silnikowych – co oznaczają oznaczenia na etykiecie?

Wybierając olej silnikowy do: FIAT PANDA, warto zwrócić uwagę na jego klasyfikację. Najczęściej spotykane oznaczenia to normy SAE, API oraz ACEA.

Norma SAE określa lepkość oleju w różnych temperaturach. Na przykład oznaczenie 5W40 wskazuje, że olej zachowuje swoje właściwości w temperaturach od -30°C (zimowa lepkość „5W”) do +35°C (letnia lepkość „40”).

Norma API dzieli oleje na dwie grupy: do silników benzynowych (oznaczenie „S”) oraz diesli (oznaczenie „C”). Kolejne litery, takie jak „SL” czy „CF”, wskazują na klasę jakości – im dalsza litera w alfabecie, tym wyższa jakość oleju.

Norma ACEA jest stosowana głównie w Europie i uwzględnia specyfikacje producentów samochodów. Oznaczenia takie jak A3/B4 czy C3 wskazują na przeznaczenie oleju do silników benzynowych, diesli lub pojazdów z filtrami cząstek stałych (DPF/FAP).

Trzeba też wiedzieć, że wielu producentów samochodów stosuje własne normy jakościowe, np. VW 505.00, Renault RN17 czy BMW LL01. Warto sprawdzić, czy wybrany olej spełnia wymagania producenta Twojego pojazdu.

Jak często wymieniać olej silnikowy w: FIAT PANDA?

Regularna wymiana oleju w to podstawa prawidłowej eksploatacji. Zalecenia dotyczące częstotliwości wymiany oleju znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu. Jednak specjaliści często rekomendują częstsze wymiany, szczególnie w przypadku intensywnej eksploatacji, jazdy w trudnych warunkach (np. w mieście, gdzie silnik często pracuje na biegu jałowym) lub w pojazdach zasilanych gazem. Stan oleju silnikowego zależy również od stylu jazdy. Kierowcy preferujący dynamiczną jazdę powinni częściej kontrolować poziom i jakość oleju, ponieważ silnik pracuje w wyższych temperaturach, co przyspiesza jego degradację. Pamiętaj, że zbyt długi czas eksploatacji na zużytym oleju może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika.

Gdzie kupić olej silnikowy do: FIAT PANDA? Postaw na sprawdzone źródło

Zakup oleju silnikowego powinien być przemyślany – warto wybierać produkty od renomowanych producentów i kupować je w sprawdzonych miejscach. Nasz sklep internetowy Inter Cars oferuje szeroki wybór olejów silnikowych do: FIAT PANDA, które spełniają najwyższe normy jakościowe. Znajdziesz u nas produkty takich marek, jak: Motul, Mobil, Valvoline, Castrol, Fuchs czy Liqui Moly, które cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie. Kupując olej silnikowy do: FIAT PANDA w Inter Cars, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt, dostosowany do potrzeb Twojego samochodu. Dodatkowo możesz skorzystać z fachowego doradztwa, które pomoże Ci wybrać odpowiedni olej do: FIAT PANDA.