Silniki do HYUNDAI I10

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 24 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
HYUNDAI i10 I (PA) 1.0
2011.01
2013.12
998
G3LA
69
(51)
Hatchback
HYUNDAI i10 II (BA, IA) 1.0
2013.08
2019.12
998
G3LA
67
(49)
Hatchback
HYUNDAI i10 II (BA, IA) 1.0 LPG
2014.07
2016.08
998
B3LA
69
(51)
Hatchback
HYUNDAI i10 II (BA, IA) 1.0 LPG
2014.02
2019.12
998
B3LA
67
(49)
Hatchback
HYUNDAI i10 III (AC3, AI3) 1.0 MPi
2024.03
998
G3LD
63
(46)
Hatchback
HYUNDAI i10 III (AC3, AI3) 1.0 MPi
2019.09
998
G3LD
67
(49)
Hatchback
HYUNDAI i10 III (AC3, AI3) 1.0 T-GDi
2020.02
998
G3LC G3LE
100
(74)
Hatchback
HYUNDAI i10 III (AC3, AI3) 1.0 T-GDi
2024.03
998
G3LE
90
(66)
Hatchback
HYUNDAI i10 I (PA) 1.1
2008.01
2013.12
1086
G4HG
67
(49)
Hatchback
HYUNDAI i10 I (PA) 1.1
2008.11
2013.12
1086
G4HG
68
(50)
Hatchback
HYUNDAI i10 I (PA) 1.1
2011.04
2013.12
1086
G4HG
69
(51)
Hatchback
HYUNDAI i10 I (PA) 1.1
2007.12
2013.12
1086
G4HG
65
(48)
Hatchback
HYUNDAI i10 I (PA) 1.1 LPG
2011.04
2013.12
1086
G4HG
69
(51)
Hatchback
HYUNDAI i10 I (PA) 1.1 LPG
2009.01
2013.12
1086
G4HG
65
(48)
Hatchback
HYUNDAI i10 I (PA) 1.1 CRDi
2008.01
2011.12
1120
D3FA
75
(55)
Hatchback
HYUNDAI i10 III (AC3, AI3) 1.2 MPi
2024.03
1197
G4LF
79
(58)
Hatchback
HYUNDAI i10 III (AC3, AI3) 1.2 MPi
2019.09
1197
G4LF
84
(62)
Hatchback
HYUNDAI i10 I (PA) 1.2
2011.04
2013.12
1248
G4LA
86
(63)
Hatchback
HYUNDAI i10 I (PA) 1.2
2011.01
2018.05
1248
G4LA
87
(64)
Hatchback
HYUNDAI i10 I (PA) 1.2
2008.11
2011.12
1248
G4LA
78
(57)
Hatchback
HYUNDAI i10 I (PA) 1.2 LPG
2010.01
2013.12
1248
G4LA
78
(57)
Hatchback
HYUNDAI i10 II (BA, IA) 1.2
2013.12
2019.12
1248
G4LA
87
(64)
Hatchback
HYUNDAI i10 II Sedan 1.2
2015.08
1248
G4LA
87
(64)
Sedan
Pokaż więcej
HYUNDAI i10 I (PA) 1.2
2008.10
2011.04
1197
G4UG
75
(55)
Hatchback
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Hyundai I10
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

API SP ILSAC GF-6
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.47 
zł
53.75
43.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W20 1l MAGNATEC

5W20 1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
61.82 
zł
54.96
44.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: HYUNDAI I10 – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: HYUNDAI I10” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: HYUNDAI I10, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie HYUNDAI I10 bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie HYUNDAI I10 wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta HYUNDAI I10.

Jak dbać o silnik w aucie HYUNDAI I10, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie HYUNDAI I10, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: HYUNDAI I10 – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie HYUNDAI I10? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta HYUNDAI I10 już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.