Silniki do HYUNDAI I40

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 25 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
HYUNDAI i40 I (VF) 1.6 GDI
2012.03
2019.05
1591
G4FD
135
(99)
Sedan
HYUNDAI i40 I CW (VF) 1.6 GDI
2011.07
2019.05
1591
G4FD
135
(99)
Kombi
HYUNDAI i40 I (VF) 1.6 CRDi
2018.07
2019.05
1598
D4FE
116
(85)
Sedan
HYUNDAI i40 I (VF) 1.6 CRDi
2018.07
2019.05
1598
D4FE
136
(100)
Sedan
HYUNDAI i40 I CW (VF) 1.6 CRDi
2018.07
2019.05
1598
D4FE
116
(85)
Kombi
HYUNDAI i40 I CW (VF) 1.6 CRDi
2018.07
2019.05
1598
D4FE
136
(100)
Kombi
HYUNDAI i40 I (VF) 1.7 CRDi
2012.03
2019.05
1685
D4FD
116
(85)
Sedan
HYUNDAI i40 I (VF) 1.7 CRDi
2012.03
2019.05
1685
D4FD
136
(100)
Sedan
HYUNDAI i40 I (VF) 1.7 CRDI
2012.10
2019.05
1685
D4FD
140
(103)
Sedan
HYUNDAI i40 I (VF) 1.7 CRDI
2015.01
2019.05
1685
D4FD
141
(104)
Sedan
HYUNDAI i40 I CW (VF) 1.7 CRDi
2011.07
2019.05
1685
D4FD
136
(100)
Kombi
HYUNDAI i40 I CW (VF) 1.7 CRDi
2015.01
2019.05
1685
D4FD
141
(104)
Kombi
HYUNDAI i40 I CW (VF) 1.7 CRDi
2011.07
2019.05
1685
D4FD
116
(85)
Kombi
HYUNDAI i40 I Kombi Van (VF) 1.7 CRDI
2015.05
2019.05
1685
D4FD
116
(85)
Furgon/kombi
HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 CVVT
2012.03
2019.05
1999
G4NA
177
(130)
Sedan
HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 CVVT
2012.10
2019.05
1999
G4NA
150
(110)
Sedan
HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 CVVT
2012.03
2019.05
1999
G4NA
165
(121)
Sedan
HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 GDi
2014.12
2019.05
1999
G4NC
165
(121)
Sedan
HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 GDI
2012.03
2019.05
1999
G4NC
177
(130)
Sedan
HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 GDI
2012.03
2019.05
1999
G4NC
178
(131)
Sedan
HYUNDAI i40 I CW (VF) 2.0 CVVT
2011.07
2019.05
1999
G4NA
177
(130)
Kombi
HYUNDAI i40 I CW (VF) 2.0 CVVT
2012.06
2019.05
1999
G4NA
165
(121)
Kombi
HYUNDAI i40 I CW (VF) 2.0 CVVT
2012.10
2019.05
1999
G4NA
150
(110)
Kombi
HYUNDAI i40 I CW (VF) 2.0 GDi
2014.12
2019.05
1999
G4NC
165
(121)
Kombi
HYUNDAI i40 I CW (VF) 2.0 GDI
2011.07
2019.05
1999
G4NC
177
(130)
Kombi
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Hyundai I40
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
376.88 
zł
297.73
242.06 zł
(59.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l MAXLIFE

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
67.22 
zł
56.12
45.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

INA
Popychacz zaworu 420 0182 10

Średnica [mm] 12
Wysokość [mm] 33
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
54.89 
zł
47.76
38.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 5W30 1l EVOLUTION

5W30 1l

ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
58.04 
zł
56.30
45.77 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: HYUNDAI I40 – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: HYUNDAI I40” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: HYUNDAI I40, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie HYUNDAI I40 bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie HYUNDAI I40 wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta HYUNDAI I40.

Jak dbać o silnik w aucie HYUNDAI I40, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie HYUNDAI I40, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: HYUNDAI I40 – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie HYUNDAI I40? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta HYUNDAI I40 już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.