Silniki do HYUNDAI TRAJET

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 11 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0
2004.01
2008.07
1975
G4GC
140
(103)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0
2003.11
2008.07
1975
G4GC
141
(104)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
HYUNDAI TRAJET Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (FO) CVVT
2004.01
2008.07
1975
G4GC
140
(103)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0 CRDi
2005.08
2008.07
1991
D4EA
125
(92)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0 CRDi
2001.04
2008.07
1991
D4EA
113
(83)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
HYUNDAI TRAJET Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (FO) CRDi
2004.04
2008.07
1991
D4EA
113
(83)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0
2001.03
2003.10
1997
G4CP-D
140
(103)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0
2000.03
2008.07
1997
G4JP
136
(100)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
HYUNDAI TRAJET Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (FO) 2.0
1999.09
2008.07
1997
G4JP
136
(100)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
HYUNDAI TRAJET (FO) 2.7 V6
2000.09
2008.07
2656
G6BA
173
(127)
Nadwozie wielkoprzestrzenne
HYUNDAI TRAJET Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne (FO) CVVT
2004.04
2008.07
2656
G6BA
173
(127)
Furgon/nadwozie wielkoprzestrzenne
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Hyundai Trajet

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL726760

Średnica wewnętrzna [mm] 14
Średnica zewnętrzna [mm] 20
Grubość [mm] 2
Materiał Aluminium
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
2.41 
zł
2.12
1.72 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 1l Quartz

5W30 1l

API SL CF
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
59.66 
zł
56.08
45.59 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL243600

Średnica wewnętrzna [mm] 14
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Grubość [mm] 2
Materiał Aluminium
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
2.41 
zł
2.12
1.72 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Śruba układu wydechowego EL584560

Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1
Długość śruby [mm] 25 35
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
6.53 
zł
5.68
4.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

SHELL
Olej silnikowy 10W40 1l Helix syntetyczny

10W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.09 
zł
47.12
38.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Substancja uszczelniająca EL036164

Pojemność [l] 0,07
Linia DIRKO
Materiał Silikon
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.31 
zł
36.40
29.59 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 15W40 4l GTX

15W40 4l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
164.24 
zł
146.01
118.71 zł
(36.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 20l DELVAC

15W40 20l

API SL CF CG-4 CH-4 SJ CF-4 CI-4
ACEA E7 B2
Przeznaczenie Ciężarowe Autobusy
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
602.71 
zł
543.65
441.99 zł
(27.18 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 10W40 20l DELVAC syntetyczny

10W40 20l

API SL CF CG-4 CH-4 SJ CF-4 CI-4
ACEA E7 B2 A2
Przeznaczenie Ciężarowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
624.45 
zł
563.25
457.93 zł
(28.16 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SL
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
62.02 
zł
51.78
42.10 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: HYUNDAI TRAJET – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: HYUNDAI TRAJET” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: HYUNDAI TRAJET, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie HYUNDAI TRAJET bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie HYUNDAI TRAJET wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta HYUNDAI TRAJET.

Jak dbać o silnik w aucie HYUNDAI TRAJET, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie HYUNDAI TRAJET, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: HYUNDAI TRAJET – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie HYUNDAI TRAJET? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta HYUNDAI TRAJET już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.