Silniki do HYUNDAI I20

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 49 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.0 T-GDI
2015.09
2018.06
998
G3LC
120
(88)
Hatchback
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.0 T-GDI
2015.09
2018.06
998
G3LC
101
(74)
Hatchback
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.0 T-GDI
2016.01
2020.08
998
G3LC
120
(88)
Hatchback
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.0 T-GDI
2016.01
2020.08
998
G3LC
101
(74)
Hatchback
HYUNDAI i20 II coupe (GB) 1.0 T-GDI
2016.01
2021.09
998
G3LC
120
(88)
coupe
HYUNDAI i20 II coupe (GB) 1.0 T-GDI
2016.01
2021.09
998
G3LC
101
(74)
coupe
HYUNDAI i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.0 T-GDi
2016.01
2021.09
998
G3LC
101
(74)
Furgon/hatchback
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI
2025.10
998
G3LE
90
(66)
Hatchback
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI
2020.08
998
G3LE
101
(74)
Hatchback
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI hybrid 48V
2020.08
998
G3LE G3LF
120
(88)
Hatchback
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.0 T-GDI hybrid 48V
2020.08
998
G3LE G3LF
101
(74)
Hatchback
HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.1 CRDi
2012.03
2015.12
1120
D3FA
75
(55)
Hatchback
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.1 CRDi
2014.11
2018.06
1120
D3FA
75
(55)
Hatchback
HYUNDAI i20 II coupe (GB) 1.1 CRDi
2015.05
2021.09
1120
D3FA
75
(55)
coupe
HYUNDAI i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.1 CRDi
2015.05
2021.09
1120
D3FA
75
(55)
Furgon/hatchback
HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.2
2008.12
2014.08
1197
G4AG
76
(56)
Hatchback
HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.2
2008.08
2014.08
1197
G4UG
80
(59)
Hatchback
HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.2
2013.01
2014.08
1197
G4AG
84
(62)
Hatchback
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.2
2014.11
2021.06
1197
G4LA 11
83
(61)
Hatchback
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.2
2024.05
1197
G4LF
79
(58)
Hatchback
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.2
2020.08
1197
G4LF
84
(62)
Hatchback
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.2 LPG
2024.11
1197
G4LF
79
(58)
Hatchback
HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.2
2012.03
2015.12
1248
G4LA
86
(63)
Hatchback
HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.2
2008.09
2012.12
1248
G4LA
78
(57)
Hatchback
HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.2 LPG
2009.01
2014.08
1248
G4LA
82
(60)
Hatchback
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.2
2014.11
2020.08
1248
G4LA
84
(62)
Hatchback
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.2
2014.11
2020.03
1248
G4LA
75
(55)
Hatchback
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.2 LPG
2019.01
2020.09
1248
G4LA
75
(55)
Hatchback
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.2 LPGI
2014.11
2019.06
1248
G4LA
83
(61)
Hatchback
HYUNDAI i20 II coupe (GB) 1.2
2015.05
2021.09
1248
G4LA
84
(62)
coupe
HYUNDAI i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.2 MPI
2015.05
2021.09
1248
G4LA
75
(55)
Furgon/hatchback
HYUNDAI i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.2 MPI
2015.05
2021.09
1248
G4LA
84
(62)
Furgon/hatchback
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.4 CVVT
2015.09
2018.06
1368
G4LC
101
(74)
Hatchback
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.4
2014.11
2018.06
1368
G4LC
100
(74)
Hatchback
HYUNDAI i20 II coupe (GB) 1.4
2015.05
2021.09
1368
G4LC
100
(74)
coupe
HYUNDAI i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.4 MPi
2015.05
2021.09
1368
G4LC
101
(74)
Furgon/hatchback
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.4 MPI
2021.05
1368
G4LC
101
(74)
Hatchback
HYUNDAI i20 ACTIVE (IB, GB) 1.4 CRDI
2015.09
2018.06
1396
D4FC
90
(66)
Hatchback
HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.4
2008.09
2015.12
1396
G4FA
101
(74)
Hatchback
HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.4 CRDi
2008.09
2012.12
1396
D4FC
75
(55)
Hatchback
HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.4 CRDi
2008.08
2015.12
1396
D4FC
90
(66)
Hatchback
HYUNDAI i20 II (GB, IB) 1.4 CRDi
2014.11
2018.06
1396
D4FC
90
(66)
Hatchback
HYUNDAI i20 II coupe (GB) 1.4 CRDi
2015.05
2021.09
1396
D4FC
90
(66)
coupe
HYUNDAI i20 II Hatchback Van (GB, IB) 1.4 CRDi
2015.05
2021.09
1396
D4FC
90
(66)
Furgon/hatchback
HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.6 CRDi
2008.09
2012.12
1582
D4FB
116
(85)
Hatchback
HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.6 CRDi
2009.01
2012.12
1582
D4FB
128
(94)
Hatchback
HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.6
2008.12
2014.08
1591
G4FC
124
(91)
Hatchback
HYUNDAI i20 I (PB, PBT) 1.6
2008.09
2012.12
1591
G4FC
126
(93)
Hatchback
HYUNDAI i20 III (BC3, BI3) 1.6 T-GDi N
2020.11
1598
G4FP G4FV
204
(150)
Hatchback
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Hyundai I20
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

INA
Popychacz zaworu 420 0086 10

Średnica [mm] 12
Wysokość [mm] 35
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
35.79 
zł
31.14
25.32 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 1l SYNPOWER

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
64.26 
zł
53.65
43.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 1l MAGNATEC

5W30 1l

API SP ILSAC GF-6
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.47 
zł
53.75
43.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W20 1l MAGNATEC

5W20 1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
61.82 
zł
54.96
44.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l MAXLIFE

5W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
52.41 
zł
43.76
35.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: HYUNDAI I20 – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: HYUNDAI I20” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: HYUNDAI I20, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie HYUNDAI I20 bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie HYUNDAI I20 wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta HYUNDAI I20.

Jak dbać o silnik w aucie HYUNDAI I20, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie HYUNDAI I20, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: HYUNDAI I20 – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie HYUNDAI I20? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta HYUNDAI I20 już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.