Silniki do HYUNDAI ACCENT

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 46 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
HYUNDAI ACCENT V Sedan (HC) 1.4
2018.07
1368
G4LC
99
(73)
Sedan
HYUNDAI ACCENT IV (RB) 1.4
2010.11
2018.03
1396
G4FA
107
(79)
Hatchback
HYUNDAI ACCENT IV Sedan (RB) 1.6 CRDi
2010.11
2017.12
1582
D4FB
128
(94)
Sedan
HYUNDAI ACCENT IV Sedan (RB) 1.6 CRDI
2011.04
2017.12
1582
D4FB
136
(100)
Sedan
HYUNDAI ACCENT IV (RB) 1.6
2010.11
2018.03
1591
G4FC
124
(91)
Hatchback
HYUNDAI ACCENT IV (RB) 1.6 CVVT
2010.12
2017.12
1591
G4FC
122
(90)
Hatchback
HYUNDAI ACCENT IV Sedan (RB) 1.6
2010.11
2017.12
1591
G4FC
123
(91)
Sedan
HYUNDAI ACCENT IV Sedan (RB) 1.6 GDI
2010.11
2017.12
1591
G4FD
140
(103)
Sedan
Pokaż więcej
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3
1994.10
2000.01
1341
G4DH G4EH
75
(55)
Hatchback
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3
1994.10
2000.01
1341
G4CH G4EH
60
(44)
Hatchback
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.3 i 12V
1994.10
2000.01
1341
G4EH
84
(62)
Hatchback
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.3
2000.01
2005.11
1341
G4EA
86
(63)
Hatchback
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.3
2000.01
2005.11
1341
G4EA
83
(61)
Hatchback
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.3
2002.08
2005.11
1341
G4EA
84
(62)
Hatchback
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.3
2000.01
2005.11
1341
G4EA
75
(55)
Hatchback
HYUNDAI ACCENT II Sedan (LC) 1.3
2000.01
2005.11
1341
G4EA
75
(55)
Sedan
HYUNDAI ACCENT II Sedan (LC) 1.3
2000.01
2005.11
1341
G4EA
86
(63)
Sedan
HYUNDAI ACCENT Sedan (X-3) 1.3
1994.10
2000.01
1341
G4CH G4EH
60
(44)
Sedan
HYUNDAI ACCENT Sedan (X-3) 1.3
1994.10
2000.01
1341
G4DH G4EH
75
(55)
Sedan
HYUNDAI ACCENT Sedan (X-3) 1.3 i 12V
1994.10
2000.01
1341
G4EH
84
(62)
Sedan
HYUNDAI ACCENT IV Sedan (RB) 1.4
2010.11
1368
G4LC
101
(74)
Sedan
HYUNDAI ACCENT III (MC) 1.4 GL
2005.11
2010.11
1399
G4EE
97
(71)
Hatchback
HYUNDAI ACCENT III Sedan (MC) 1.4 GL
2005.11
2010.11
1399
G4EE
97
(71)
Sedan
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.5 CRDi
2002.04
2005.11
1493
D3EA
82
(60)
Hatchback
HYUNDAI ACCENT II Sedan (LC) 1.5 CRDi
2002.01
2005.11
1493
D3DA D3EA
82
(60)
Sedan
HYUNDAI ACCENT III (MC) 1.5 CRDi GLS
2005.11
2010.11
1493
D4FA
110
(81)
Hatchback
HYUNDAI ACCENT III Sedan (MC) 1.5 CRDi GLS
2005.11
2010.11
1493
D4FA
110
(81)
Sedan
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5
1994.10
1997.12
1495
G4EK
94
(69)
Hatchback
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 12V
1994.10
2000.01
1495
G4EK
88
(65)
Hatchback
HYUNDAI ACCENT I (X-3) 1.5 i 16V
1995.12
2000.01
1495
G4FK
99
(73)
Hatchback
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.5
2000.01
2002.10
1495
G4EK
92
(68)
Hatchback
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.5
1999.09
2002.10
1495
G4FK
105
(77)
Hatchback
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.5
2000.01
2005.11
1495
G4EB
90
(66)
Hatchback
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.5
1999.09
2002.10
1495
G4EK
88
(65)
Hatchback
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.5
2000.09
2003.02
1495
G4EC-G
102
(75)
Hatchback
HYUNDAI ACCENT II Sedan (LC) 1.5
2000.01
2006.12
1495
G4EK
94
(69)
Sedan
HYUNDAI ACCENT II Sedan (LC) 1.5
1999.09
2002.10
1495
G4FK
102
(75)
Sedan
HYUNDAI ACCENT II Sedan (LC) 1.5
2000.01
2005.11
1495
G4EB
90
(66)
Sedan
HYUNDAI ACCENT II Sedan (LC) 1.5
1999.09
2002.10
1495
G4FK
99
(73)
Sedan
HYUNDAI ACCENT Sedan (X-3) 1.5 i 12V
1994.10
2000.01
1495
G4EK
88
(65)
Sedan
HYUNDAI ACCENT Sedan (X-3) 1.5 i 16V
1995.10
2000.01
1495
G4FK
99
(73)
Sedan
HYUNDAI ACCENT IV Sedan (RB) 1.6
2010.11
1591
G4FC
122
(90)
Sedan
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.6
2002.12
2005.11
1599
G4ED
105
(77)
Hatchback
HYUNDAI ACCENT II Sedan (LC) 1.6
2002.12
2005.11
1599
G4ED
105
(77)
Sedan
HYUNDAI ACCENT III (MC) 1.6 GLS
2005.11
2010.11
1599
G4ED
112
(82)
Hatchback
HYUNDAI ACCENT III Sedan (MC) 1.6 GLS
2005.11
2010.11
1599
G4ED
112
(82)
Sedan
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Hyundai Accent
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 1l 8100

5W30 1l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
75.55 
zł
59.68
48.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 5W30 5l

5W30 5l

API SN CH-4
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
200.91 
zł
176.60
143.58 zł
(35.32 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELF
Olej silnikowy 5W40 1l EVOLUTION

5W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
49.77 
zł
48.28
39.25 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 15W40 5l M-SUP

15W40 5l

API SL CF SM SN SJ
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
209.11 
zł
194.48
158.11 zł
(38.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 5l 8100

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
316.80 
zł
250.27
203.47 zł
(50.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Silnik do: HYUNDAI ACCENT – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: HYUNDAI ACCENT” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: HYUNDAI ACCENT, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie HYUNDAI ACCENT bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie HYUNDAI ACCENT wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta HYUNDAI ACCENT.

Jak dbać o silnik w aucie HYUNDAI ACCENT, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie HYUNDAI ACCENT, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: HYUNDAI ACCENT – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie HYUNDAI ACCENT? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta HYUNDAI ACCENT już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.