Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych - Nowość
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 25x62x17mm 6305-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
294.28
zł 241.31
196.19 zł
(24.13 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
S-TR
Zespół tnący i elementy STR-17A260
Długość [mm] 95
Szerokość [mm] 10.5
Grubość [mm] 5
Średnica otworu [mm] 4.8
Cena katalogowa  
205.50
zł 205.50
167.07 zł
(20.55 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
MILWAUKEE
Suwmiarka 4932493925
Rynek / Przeznaczenie Profesjonalny/e
Nazwa Suwmiarka
Model Vernier Caliper
Długość [mm] 200
Materiał Stal nierdzewna
Zastosowanie (dla czynności) do pomiaru grubości do pomiaru długości do pomiaru głębokości
Zestaw Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
479.59
zł 436.43
354.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
HENGST
Filtr powietrza E1859L
Wysokość [mm] 350
Średnica zewnętrzna [mm] 173
Kształt okrągły prosty
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
197.01
zł 197.01
160.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
CLAMP
Taśma mocująca zbiornik sprężonego powietrza CL-OSC009
Nazwa asortymentu Opaska / Taśma zaciskowa
Średnica [mm] 340
Długość [mm] 1150
Cena katalogowa  
73.80
zł 63.47
51.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
CONTITECH
Pasek klinowy SPA 1207 /CONTI/
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
40.07
zł 40.07
32.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
FPT
Dźwigienka zaworowa 83903587-FPT
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
280.58
zł 280.58
228.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TRUCKLIGHT
Mocowanie reflektora HR-AG016R
Strona zabudowy Prawa
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
885.56
zł 885.56
719.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
MAHLE
Zestaw pierścieni tłoka 007 RS 10122 0N0
Średnica [mm] 104
Wysokość pierścienia 1 [mm] 3
Wysokość pierścienia 2 [mm] 2
Wysokość pierścienia 3 [mm] 3
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
181.55
zł 163.39
132.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
MAHLE
Termostat środka chłodzącego TX 524 79D
Temperatura otwarcia [°C] 79
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
295.67
zł 266.10
216.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. CITROEN C4, C4 GRAND PICASSO I, C4 I
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. VOLVO S60 I, S80 I, V70 II, XC70 I
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. CITROEN C4 III; PEUGEOT 2008 II
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. PEUGEOT 307, 308 I
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 30x62x16mm 6206-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
407.87
zł 338.53
275.23 zł
(33.85 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
TRUCKLIGHT
Reflektor świateł przednich FL-AG010
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
61.64
zł 61.64
50.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
166.21
zł 166.21
135.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
416.28
zł 416.28
338.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
129.01
zł 129.01
104.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
177.98
zł 177.98
144.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
195.14
zł 195.14
158.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SAF
Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego 3 434 3845 00
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
196.63
zł 176.96
143.87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 20x52x15mm 6304-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
233.39
zł 191.39
155.60 zł
(19.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
233.39
zł 191.39
155.60 zł
(19.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
QOLTEC
Czujnik czadu QOL52654
Nazwa Czujnik czadu Czujnik gazu
Łączność mobilna Wi-Fi
Sieć Tuya WI-FI
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
125.89
zł 123.37
100.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
QOLTEC
Czujnik dymu QOL52579
Nazwa Czujnik dymu
Typ baterii CR123A
Łączność mobilna Wi-Fi
Sieć Tuya
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
86.56
zł 84.82
68.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 17x47x14mm 6303-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
200.92
zł 164.76
133.95 zł
(16.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
204.80
zł 176.12
143.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
THERMOTEC
Uszczelka pompy cieczy chłodzącej WP-CO001
Oferta Budowlane
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
6.10
zł 5.28
4.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
SBP
Osłona przeciwpyłowa tłoczka hamulcowego 02-AG200
Oferta Budowlane
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
30.82
zł 26.67
21.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
15 z 189
następna