Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych - Nowość
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
137.59
zł 136.21
110.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
8.99
zł 7.77
6.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TRUCKLIGHT
Lampa tył Lewa TL-UN178L
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Lewa
Homologacja europejska Tak
Kolor szkła Chromowy Czerwony Pomarańczowy
Typ lampy LED
Źródło światła LED
Z kierunkowskazem Tak
Światło pozycyjne Tak
Stopień ochrony IP65
Sposób mocowania śruby
Oferta Ciężarowe
Jakość Z Zamiennik
Cena katalogowa  
46.85
zł 40.76
33.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BLIC
Zewnętrzny uchwyt drzwi 6010-53-0671401PP
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Kolor Do malowania Czarny gruntowana
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Cena katalogowa  
79.27
zł 78.49
63.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
7.06
zł 6.11
4.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
AKUSAN
Pozostałe elementy układu paliwowego AG 1595
Nazwa asortymentu Pierścień uszczelniający
Oferta Budowlane
Cena katalogowa  
146.23
zł 126.49
102.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BTA
Łożysko B05-AG-1020
Średnica wewnętrzna [mm] 22.22
Średnica zewnętrzna [mm] 28.58
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
12.77
zł 12.77
10.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
ENGITECH
Uszczelka miski olejowej ENT020792
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
84.96
zł 84.96
69.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
ENGITECH
Śruba głowicy cylindrów ENT000633
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
9.99
zł 9.99
8.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
S-TR
Zespół tnący i elementy STR-16A188
Typ noża zwichrowany
Długość [mm] 105
Szerokość [mm] 50
Grubość [mm] 4
Średnica otworu [mm] 19.3
Cena katalogowa  
123.21
zł 123.21
100.17 zł
(4.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
MANN-FILTER
Filtr hydrauliczny HD 10 031 X
Wysokość [mm] 191
Średnica zewnętrzna [mm] 101
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
400.76
zł 400.76
325.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
637.89
zł 637.89
518.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
S-TR
Zespół tnący i elementy STR-17A259
Długość [mm] 96
Szerokość [mm] 96
Grubość [mm] 5
Średnica otworu [mm] 10.5
Cena katalogowa  
553.28
zł 553.28
449.82 zł
(22.13 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
S-TR
Zespół tnący i elementy STR-16A201
Typ noża zwichrowany
Długość [mm] 110
Szerokość [mm] 50
Grubość [mm] 4
Średnica otworu [mm] 19.5
Cena katalogowa  
126.70
zł 126.70
103.01 zł
(5.07 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BLIC
Zaślepka spryskiwacza Prawa 5513-00-1806924P do JAGUAR XF II, XF SPORTBRAKE
Nazwa Element zderzaka
Nazwa asortymentu Zaślepka spryskiwacza
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Cena katalogowa  
41.25
zł 40.84
33.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BLIC
Mocowanie chłodnicy Prawa 6508-05-1806246P do JAGUAR XF II, XF SPORTBRAKE
Nazwa asortymentu Mocowanie chłodnicy
Strona zabudowy Prawa
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Cena katalogowa  
41.25
zł 40.84
33.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
S-TR
Pozostałe elementy zawieszenia TUZ STR-15A759
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
382.03
zł 382.03
310.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
BLIC
Kierownica powietrza Prawa 5510-00-9584922P do VW ID.4
Nazwa Element zderzaka
Nazwa asortymentu Kierownica powietrza
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
Materiał Plastik
Kolor Czarny
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Cena katalogowa  
55.55
zł 54.99
44.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
ZF
Element manualnej skrzyni biegów 4646351287ZF
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
130.39
zł 130.39
106.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
MAHLE
Filtr paliwa KC161
Typ filtra przykręcany
Długość [mm] 182
Wysokość [mm] 182
Średnica wewnętrzna [mm] 61.5
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
102.52
zł 92.27
75.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
207.60
zł 207.60
168.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
ABE
Tarcza hamulcowa Sport 1szt. pełna C4A025ABE-SP Tył AUDI A3, A4 ALLROAD B8, A4 ALLROAD B9, A4 B8, A4 B9, A5, A6 C7, A6 C8, A7, Q5; VW GOLF VI, TOURAN
Linia Sport
Średnica zewnętrzna [mm] 299.9
Rodzaj tarczy Wiercona
Miejsce zabudowy Tył
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
193.32
zł 193.32
157.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
196.80
zł 196.80
160.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 15x32x9mm 6002-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 9
Cena katalogowa  
141.87
zł 116.33
94.58 zł
(11.63 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
269.37
zł 269.37
219.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 35x72x17mm 6207-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
368.36
zł 302.05
245.57 zł
(30.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 12x37x12mm 6301-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 37
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
164.39
zł 134.80
109.59 zł
(13.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
178.81
zł 146.62
119.20 zł
(14.66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
231.73
zł 231.73
188.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
611.92
zł 507.90
412.93 zł
(50.79 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
9 z 189
następna