Oleje silnikowe do PEUGEOT BOXER

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 133 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
PEUGEOT BOXER Furgon e-Boxer
2023.11
46358157
279
(205)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon e-Boxer
2021.07
2023.10
A3H256B42G000
136
(100)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon e-Boxer Hydrogen
2025.04
46358157
279
(205)
Furgon
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie e-Boxer
2023.11
46358157
279
(205)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie e-Boxer
2021.11
2023.10
A3H256B42G000
136
(100)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Autobus 2.0 BlueHDi 110
2015.07
2019.09
1997
AHM (DW10FUE)
110
(81)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus 2.0 BlueHDi 130
2015.07
2019.09
1997
AHN (DW10FUD)
130
(96)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus 2.0 BlueHDi 160
2015.07
2019.09
1997
AHP (DW10FUC)
163
(120)
Autobus
PEUGEOT BOXER Furgon 2.0 BlueHDi 110
2016.03
2019.09
1997
AHM (DW10FUE)
110
(81)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon 2.0 BlueHDi 130
2016.03
2019.09
1997
AHN (DW10FUD)
130
(96)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon 2.0 BlueHDi 130 4x4
2016.03
2019.09
1997
AHN (DW10FUD)
130
(96)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon 2.0 BlueHDi 160
2016.03
2023.12
1997
AHP (DW10FUC)
163
(120)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon 2.0 BlueHDi 160 4x4
2016.03
2019.09
1997
AHP (DW10FUC)
163
(120)
Furgon
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 110
2016.03
2019.09
1997
AHM (DW10FUE)
110
(81)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 130
2016.03
2019.09
1997
AHN (DW10FUD)
130
(96)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.0 BlueHDi 160
2016.03
2023.12
1997
AHP (DW10FUC)
163
(120)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 BlueHDi 120
2019.07
2023.10
2179
4HA (DW12RUE)
120
(88)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 BlueHDi 140
2019.07
2179
4HJ (DW12RUD)
140
(103)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 BlueHDi 165
2019.08
2023.10
2179
4HH (DW12RUC)
165
(121)
Autobus
PEUGEOT BOXER Furgon 2.2 BlueHDi 120
2019.07
2023.10
2179
4HA (DW12RUE)
120
(88)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon 2.2 BlueHDi 140
2019.07
2179
4HJ (DW12RUD)
140
(103)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon 2.2 BlueHDi 165
2019.07
2023.10
2179
4HH (DW12RUC)
165
(121)
Furgon
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 BlueHDi 120
2019.08
2023.10
2179
4HA (DW12RUE)
120
(88)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 BlueHDi 140
2019.08
2023.10
2179
4HJ (DW12RUD)
140
(103)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 BlueHDi 165
2019.08
2023.10
2179
4HH (DW12RUC)
165
(121)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Furgon 2.2 BlueHDi 120
2023.11
2184
B22LUF(46356294)
120
(88)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon 2.2 BlueHDi 140
2023.11
2184
B22LUE(46356294)
140
(103)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon 2.2 BlueHDi 180
2023.11
2184
B22LUC(46356723)
180
(132)
Furgon
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 BlueHDi 120
2023.11
2184
B22LUF(46356294)
120
(88)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 BlueHDi 140
2023.11
2184
B22LUE(46356294)
140
(103)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 BlueHDi 180
2023.11
2184
B22LUC(46356723)
180
(132)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 100
2006.04
2013.06
2198
4HV (P22DTE)
101
(74)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 110
2011.03
2020.12
2198
4HG (P22DTE)
110
(81)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 120
2006.04
2016.12
2198
4HU (P22DTE)
120
(88)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 130
2011.03
2016.05
2198
4HH (P22DTE)
131
(96)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus 2.2 HDi 150
2011.03
2016.12
2198
4HJ (P22DTE)
150
(110)
Autobus
PEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 100
2006.04
2013.06
2198
4HV (P22DTE)
101
(74)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 110
2011.03
2020.12
2198
4HG (P22DTE)
110
(81)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 120
2006.04
2016.12
2198
4HU (P22DTE)
120
(88)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 130
2011.03
2016.05
2198
4HH (P22DTE)
131
(96)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 130 4x4
2011.03
2016.05
2198
4HH (P22DTE)
131
(96)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 150
2011.03
2016.12
2198
4HJ (P22DTE)
150
(110)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon 2.2 HDi 150 4x4
2011.03
2016.12
2198
4HJ (P22DTE)
150
(110)
Furgon
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 100
2006.04
2013.06
2198
4HV (P22DTE)
101
(74)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 110
2011.03
2020.12
2198
4HG (P22DTE)
110
(81)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 120
2006.04
2016.12
2198
4HU (P22DTE)
120
(88)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 130
2011.03
2016.05
2198
4HH (P22DTE)
130
(96)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 130
2006.04
2016.05
2198
4HH (P22DTE) 4HM (P22DTE+)
131
(96)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 150
2011.03
2016.12
2198
4HJ (P22DTE)
150
(110)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 2.2 HDi 150
2011.03
2016.12
2198
4HJ (P22DTE)
150
(110)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 145
2010.04
2013.12
2999
F1CE3481N (F30DTE)
146
(107)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 160
2006.04
2015.12
2999
F1CE0481D (F30DT)
156
(115)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus 3.0 HDi 175
2011.03
2016.12
2999
F1CE3481E (F30DTE)
177
(130)
Autobus
PEUGEOT BOXER Furgon 3.0 HDi 145
2010.04
2013.12
2999
F1CE3481N (F30DTE)
146
(107)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon 3.0 HDi 155
2006.07
2015.12
2999
F1CE0481D (F30DT)
156
(115)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon 3.0 HDi 160
2006.04
2015.12
2999
F1CE0481D (F30DT)
156
(116)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon 3.0 HDi 175
2011.03
2016.12
2999
F1CE3481E (F30DTE)
177
(130)
Furgon
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 3.0 HDi 145
2010.04
2013.12
2999
F1CE3481N (F30DTE)
146
(107)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 3.0 HDi 155
2006.04
2015.12
2999
F1CE0481D (F30DT)
156
(115)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 3.0 HDi 160
2006.04
2015.12
2999
F1CE0481D (F30DT)
156
(116)
Platforma / podwozie
Pokaż więcej
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 1.9 D
1994.03
2002.04
1905
D9B (XUD9) D9B (XUD9AU)
69
(51)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 1.9 TD
1994.08
2002.04
1905
DHY (XUD9TE)
90
(66)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 1.9 TD
1994.03
2002.04
1905
D8C (XUD9UTF) DHY (XUD9TE)
92
(68)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 1.9 TD 4x4
1996.07
2002.04
1905
D8C (XUD9UTF)
92
(68)
Autobus
PEUGEOT BOXER Furgon (230L) 1.9 D
1999.07
2002.04
1905
DJY (XUD9) DJY (XUD9A)
68
(50)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon (230L) 1.9 D
1994.03
2002.04
1905
D9B (XUD9) D9B (XUD9AU)
69
(51)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon (230L) 1.9 DT 4x4
1996.03
1998.09
1905
XUD9TE
90
(66)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon (230L) 1.9 TD
1994.03
2002.04
1905
D8C (XUD9UTF) DHY (XUD9TE)
92
(68)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon (230L) 1.9 TD
1999.07
2002.04
1905
XUD9TE
90
(66)
Furgon
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 1.9 TD
1994.06
2002.04
1905
DHY (XUD9TE) XUD9TE
90
(66)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 1.9 TD
1994.07
2002.04
1905
D8C (XUD9UTF) DHY (XUD9TE) XUD9TE
92
(68)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.0 HDi
2001.12
2006.06
1997
RHV (DW10TD) RHV (DW10UTD)
84
(62)
Autobus
PEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.0 HDI
2001.08
2002.04
1997
RHV (DW10TD) RHV (DW10UTD)
84
(62)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.0 HDi
2002.04
2006.06
1997
RHV (DW10TD) RHV (DW10UTD)
84
(62)
Furgon
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (244) 2.0 HDi
2001.12
2006.06
1997
RHV (DW10TD) RHV (DW10UTD)
84
(62)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.0 i
1994.03
2002.04
1998
RFW (XU10J2)
109
(80)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.0 i 4x4
1996.08
2002.04
1998
RFW (XU10J2)
109
(80)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.0
2001.12
2006.06
1998
RFL (XU10J2U)
110
(81)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.0 BiFuel
2001.12
2006.06
1998
110
(81)
Autobus
PEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.0 4x4
1996.03
1998.09
1998
RFW (XU10J2)
109
(80)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.0 i
1994.06
2002.04
1998
RFW (XU10J2)
109
(80)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.0
2001.12
2006.06
1998
RFL (XU10J2U)
110
(81)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.0 BiFuel
2001.12
2006.06
1998
110
(81)
Furgon
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.0
2001.12
2002.04
1998
RFL (XU10J2U)
110
(81)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.0 i
1994.06
2002.04
1998
RFW (XU10J2)
109
(80)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.2 HDi
2001.12
2006.06
2179
4HY (DW12UTED)
101
(74)
Autobus
PEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.2 HDi
2001.12
2006.06
2179
4HY (DW12UTED)
101
(74)
Furgon
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (244) 2.2 HDi
2001.12
2006.06
2179
4HY (DW12UTED)
101
(74)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.3 HDi
2007.02
2287
F1AE0481T
126
(93)
Furgon
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 D
1994.08
2002.04
2446
T9A (DJ5)
86
(63)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 D 4x4
1996.07
2002.04
2446
T9A (DJ5)
86
(63)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TD
1994.07
1997.12
2446
T8A (DJ5T)
103
(76)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TD 4x4
1996.07
2002.04
2446
T8A (DJ5T)
103
(76)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TDI
1997.01
2002.04
2446
THX (DJ5TED)
107
(79)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 TDI 4x4
1997.01
2002.04
2446
THX (DJ5TED)
107
(79)
Autobus
PEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 D
1994.03
2002.04
2446
T9A (DJ5)
86
(63)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 D 4x4
1999.07
2002.04
2446
T9A (DJ5)
86
(63)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 TD
1994.03
2002.03
2446
T8A (DJ5T)
103
(76)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 TDI
1997.01
2002.04
2446
THX (DJ5TED)
107
(79)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 TDI 4x4
1999.07
2002.04
2446
THX (DJ5TED)
107
(79)
Furgon
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 D
1994.03
2002.04
2446
T9A (DJ5)
86
(63)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 D 4x4
1999.07
2002.04
2446
T9A (DJ5)
86
(63)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 TD
1994.03
1997.12
2446
T8A (DJ5T)
103
(76)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 TDI
1997.01
2002.04
2446
THX (DJ5TED)
107
(79)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.5 TDI 4x4
1999.07
2002.04
2446
THX (DJ5TED)
107
(79)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.5 DT
1997.10
2001.11
2499
8140.67
84
(62)
Autobus
PEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.5 DT
1997.10
2001.11
2499
8140.67
84
(62)
Furgon
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.8 D
1999.01
2002.02
2798
8140.63 (F28D)
87
(64)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.8 HDi
2000.10
2001.11
2798
8140.43S (F28DTCR)
126
(93)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.8 HDI
2000.11
2002.04
2798
8140.43S (F28DTCR)
128
(94)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.8 HDi 4x4
2000.10
2002.04
2798
8140.43S (F28DTCR)
128
(94)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus (230P) 2.8 HDi All-wheel Drive
2000.10
2001.11
2798
8140.43S (F28DTCR)
126
(93)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi
2002.03
2005.08
2798
8140.43
122
(90)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi
2004.04
2006.06
2798
8140.43N
145
(107)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi
2001.12
2006.06
2798
8140.43S (F28DTCR)
128
(94)
Autobus
PEUGEOT BOXER Autobus (244, Z_) 2.8 HDi 4x4
2001.12
2006.06
2798
8140.43S (F28DTCR)
128
(94)
Autobus
PEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.8 D
1999.01
2002.02
2798
8140.63 (F28D)
87
(64)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.8 HDi
2000.10
2001.11
2798
8140.43S (F28DTCR)
126
(93)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.8 HDI
2000.11
2002.04
2798
8140.43S (F28DTCR)
128
(94)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.8 HDi 4x4
2000.10
2002.04
2798
8140.43S (F28DTCR)
128
(94)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon (230L) 2.8 HDi 4x4
2000.10
2001.11
2798
8140.43S (F28DTCR)
126
(93)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.8 HDi
2001.12
2006.06
2798
8140.43S (F28DTCR)
128
(94)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.8 HDi
2005.09
2009.09
2798
8140.43S (F28DTCR)
126
(93)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.8 HDi
2004.04
2006.06
2798
8140.43N
146
(107)
Furgon
PEUGEOT BOXER Furgon (244) 2.8 HDi 4x4
2001.12
2006.06
2798
8140.43S (F28DTCR)
128
(94)
Furgon
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (244) 2.8 HDi
2001.12
2006.06
2798
8140.43S (F28DTCR)
128
(94)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (244) 2.8 HDi
2004.04
2006.06
2798
8140.43N
146
(107)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (244) 2.8 HDi 4x4
2001.12
2006.06
2798
8140.43S (F28DTCR)
128
(94)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.8 D
1999.01
2002.02
2798
8140.63 (F28D)
87
(64)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.8 HDi
2000.10
2001.11
2798
8140.43S (F28DTCR)
126
(93)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.8 HDI
2000.11
2002.04
2798
8140.43S (F28DTCR)
128
(94)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie (ZCT_) 2.8 HDi All-wheel Drive
2000.10
2001.11
2798
8140.43S (F28DTCR)
126
(93)
Platforma / podwozie
PEUGEOT BOXER Platforma / podwozie 3.0 HDi 175
2011.03
2999
F1CE3481E (F30DTE)
177
(130)
Platforma / podwozie
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Peugeot Boxer
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 1l MAGNATEC

10W40 1l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.94 
zł
34.62
28.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 1l MAGNATEC

5W40 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.60 
zł
41.43
33.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 1l Quartz INEO

5W30 1l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
55.25 
zł
51.93
42.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 10W40 1l MAXLIFE

10W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.17 
zł
37.71
30.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l MAXLIFE

5W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
52.41 
zł
43.76
35.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l MAGNATEC syntetyczny

5W30 4l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
221.62 
zł
197.02
160.18 zł
(49.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W40 1l SYNPOWER

5W40 1l

API CF SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
63.42 
zł
52.95
43.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELF
Olej silnikowy 10W40 1l EVOLUTION

10W40 1l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.18 
zł
43.82
35.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

Olej silnikowy do: PEUGEOT BOXER – fundament sprawności Twojego silnika

Olej silnikowy to jeden z najważniejszych elementów wpływających na pracę i żywotność jednostki napędowej. Jego podstawowe zadania to smarowanie ruchomych części silnika, redukcja tarcia, chłodzenie oraz ochrona przed korozją. Trzeba dodać, że olej pomaga w utrzymaniu czystości wnętrza silnika, zapobiegając osadzaniu się zanieczyszczeń. Wybór odpowiedniego oleju silnikowego jest kluczowy – nie tylko dla wydajności, ale także dla bezpieczeństwa pracy silnika. Warto pamiętać, że olej do: PEUGEOT BOXER powinien być dobrany zgodnie z zaleceniami producenta pojazdu, a jego regularna wymiana to podstawa prawidłowej eksploatacji samochodu.

Rodzaje olejów silnikowych – mineralne, półsyntetyczne i syntetyczne

Na rynku dostępne są trzy główne typy olejów silnikowych: mineralne, półsyntetyczne (semisyntetyczne) oraz syntetyczne. Każdy z nich ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie.

Oleje mineralne są wytwarzane na bazie ropy naftowej i charakteryzują się największą gęstością. Dzięki temu mają właściwości uszczelniające, co czyni je idealnym wyborem dla starszych silników oraz pojazdów z dużymi przebiegami. Są mniej odporne na wysokie temperatury, dlatego nie sprawdzają się w nowoczesnych, wysilonych jednostkach napędowych.

Oleje półsyntetyczne (semisyntetyczne) to kompromis pomiędzy olejami mineralnymi a syntetycznymi. Łączą w sobie cechy obu typów, oferując lepszą stabilność termiczną niż oleje mineralne, a jednocześnie są bardziej przystępne cenowo niż syntetyczne. Są dobrym wyborem do samochodów o średnim przebiegu i starszych konstrukcji.

Oleje syntetyczne powstają w zaawansowanych procesach chemicznych, co zapewnia im najwyższą stabilność termiczną i odporność na degradację. Są przeznaczone do nowoczesnych silników, które pracują w ekstremalnych warunkach, takich jak wysokie temperatury czy duże obciążenia. Oleje syntetyczne redukują zużycie paliwa, chronią przed osadami i zapewniają optymalne smarowanie w szerokim zakresie temperatur.

Oleje do: PEUGEOT BOXER typu long life – dłuższa ochrona silnika

Oleje typu long life wyróżniają się specjalnym składem, który pozwala na wydłużenie okresu między wymianami. Dzięki zaawansowanym dodatkom uszlachetniającym oleje tego typu zachowują swoje właściwości przez dłuższy czas, nawet w trudnych warunkach eksploatacji. Oleje long life są szczególnie polecane do nowoczesnych samochodów, które mają systemy monitorujące stan oleju i dostosowujące interwały wymiany do rzeczywistych warunków pracy silnika.

Warto jednak pamiętać, że oleje long life wymagają szczególnej uwagi. Ich stosowanie powinno być zgodne z zaleceniami producenta pojazdu, a regularne kontrolowanie poziomu oleju w: PEUGEOT BOXER jest niezbędne. Choć oleje tego rodzaju pozwalają na rzadsze wizyty w warsztacie, specjaliści często zalecają ich wymianę częściej niż wskazuje system, zwłaszcza w przypadku intensywnej eksploatacji lub jazdy w trudnych warunkach, takich jak korki miejskie czy wysokie temperatury.

Klasyfikacja olejów silnikowych – co oznaczają oznaczenia na etykiecie?

Wybierając olej silnikowy do: PEUGEOT BOXER, warto zwrócić uwagę na jego klasyfikację. Najczęściej spotykane oznaczenia to normy SAE, API oraz ACEA.

Norma SAE określa lepkość oleju w różnych temperaturach. Na przykład oznaczenie 5W40 wskazuje, że olej zachowuje swoje właściwości w temperaturach od -30°C (zimowa lepkość „5W”) do +35°C (letnia lepkość „40”).

Norma API dzieli oleje na dwie grupy: do silników benzynowych (oznaczenie „S”) oraz diesli (oznaczenie „C”). Kolejne litery, takie jak „SL” czy „CF”, wskazują na klasę jakości – im dalsza litera w alfabecie, tym wyższa jakość oleju.

Norma ACEA jest stosowana głównie w Europie i uwzględnia specyfikacje producentów samochodów. Oznaczenia takie jak A3/B4 czy C3 wskazują na przeznaczenie oleju do silników benzynowych, diesli lub pojazdów z filtrami cząstek stałych (DPF/FAP).

Trzeba też wiedzieć, że wielu producentów samochodów stosuje własne normy jakościowe, np. VW 505.00, Renault RN17 czy BMW LL01. Warto sprawdzić, czy wybrany olej spełnia wymagania producenta Twojego pojazdu.

Jak często wymieniać olej silnikowy w: PEUGEOT BOXER?

Regularna wymiana oleju w to podstawa prawidłowej eksploatacji. Zalecenia dotyczące częstotliwości wymiany oleju znajdziesz w instrukcji obsługi pojazdu. Jednak specjaliści często rekomendują częstsze wymiany, szczególnie w przypadku intensywnej eksploatacji, jazdy w trudnych warunkach (np. w mieście, gdzie silnik często pracuje na biegu jałowym) lub w pojazdach zasilanych gazem. Stan oleju silnikowego zależy również od stylu jazdy. Kierowcy preferujący dynamiczną jazdę powinni częściej kontrolować poziom i jakość oleju, ponieważ silnik pracuje w wyższych temperaturach, co przyspiesza jego degradację. Pamiętaj, że zbyt długi czas eksploatacji na zużytym oleju może prowadzić do poważnych uszkodzeń silnika.

Gdzie kupić olej silnikowy do: PEUGEOT BOXER? Postaw na sprawdzone źródło

Zakup oleju silnikowego powinien być przemyślany – warto wybierać produkty od renomowanych producentów i kupować je w sprawdzonych miejscach. Nasz sklep internetowy Inter Cars oferuje szeroki wybór olejów silnikowych do: PEUGEOT BOXER, które spełniają najwyższe normy jakościowe. Znajdziesz u nas produkty takich marek, jak: Motul, Mobil, Valvoline, Castrol, Fuchs czy Liqui Moly, które cieszą się zaufaniem kierowców na całym świecie. Kupując olej silnikowy do: PEUGEOT BOXER w Inter Cars, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt, dostosowany do potrzeb Twojego samochodu. Dodatkowo możesz skorzystać z fachowego doradztwa, które pomoże Ci wybrać odpowiedni olej do: PEUGEOT BOXER.