Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych - Nowość
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
179.01
zł 179.01
145.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 30x55x13mm 6006-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
377.59
zł 313.39
254.79 zł
(31.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
S-TR
Zespół tnący i elementy STR-16A084
Typ noża zwichrowany
Długość [mm] 105
Szerokość [mm] 48
Grubość [mm] 4
Średnica otworu [mm] 19
Cena katalogowa  
120.88
zł 120.88
98.28 zł
(4.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
S-TR
Zespół tnący i elementy STR-16A055
Typ noża zwichrowany
Długość [mm] 112
Szerokość [mm] 48
Grubość [mm] 4
Średnica otworu [mm] 19
Cena katalogowa  
125.15
zł 125.15
101.75 zł
(5.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
5.67
zł 4.91
3.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PURRO
Filtr kabiny PUR-HC0823
Typ filtra przeciwpyłowy
Długość [mm] 583
Szerokość [mm] 170
Wysokość [mm] 47
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
31.00
zł 27.90
22.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
LAUNCH
Urządzenie 3D do pomiaru geometrii kół BU-SET-25-X613-02
Nazwa Urządzenie 3D do pomiaru geometrii kół
Typ urządzenia 3D
Model X-613
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
64 478.88
zł 64 478.88
52 421.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
FPT
Zawór ssący 504238926-FPT
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
32.53
zł 32.53
26.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
17.71
zł 15.94
12.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
276.14
zł 229.20
186.34 zł
(22.92 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SNAP ON
Tester diagnostyczny OBD-II BREAKOUT BOX
Model OBD-II BREAKOUT BOX
Typ urządzenia zestaw samodzielny
Ekran dotykowy Tak
Diagnoza bezprzewodowa Nie
Obsługa TPMS Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
2 029.50
zł 2 029.50
1 650.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
173.61
zł 173.61
141.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
MAHLE
Zawór wydechowy 037 VA 32167 000
Typ Wydechowy
Średnica zaworu [mm] 35
Średnica trzonka zaworu [mm] 7.94
Długość [mm] 139.6
Kąt pochylenia przylgni [°] 45
Rodzaj połączenia 1
Materiał Stal chromowo-manganowo-niklowa
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
111.88
zł 100.69
81.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
BPART
Wentylator chłodnicy klimatyzacji 74315014BP
Napięcie [V] 24
Średnica [mm] 305
Wydajność [m³/min.] 1970
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
284.06
zł 235.77
191.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
QOLTEC
Czujnik czadu QOL52655
Nazwa Czujnik czadu
Typ baterii CR123A
Łączność mobilna Wi-Fi
Sieć Tuya WI-FI
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
119.59
zł 117.21
95.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
669.74
zł 462.12
375.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
OE BAIC
Pióro wycieraczki BAA00087725
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
Stan Nowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
98.12
zł 98.12
79.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
NOWOŚĆ
OE BAIC
Pióro wycieraczki BAA00087722
Typ wycieraczek bezszkieletowe
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
129.13
zł 129.13
104.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Możliwość zakupu z montażem
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
392.91
zł 322.19
261.94 zł
(32.22 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 17x40x12mm 6203-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
152.42
zł 124.98
101.61 zł
(12.50 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. PEUGEOT 2008 I, 208, 208 I
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
FPT
Dźwigienka zaworowa 82932992-FPT
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
54.85
zł 54.85
44.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
FROGUM
Dywaniki gumowe 4szt. LAND ROVER RANGE ROVER SPORT III
Nazwa Dywaniki podłogowe
Model HexOne
Kolor Czarny
Komplet Tak
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Sposób montażu klipsy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
100.24
zł 94.23
76.61 zł 98.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97.24 zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
S-TR
Łączniki górne i akcesoria STR-15A505
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
457.36
zł 457.36
371.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
INDEMAR
Joystick rozdzielacza hydraulicznego IB-731922 1.0M
Długość [mm] 1000
System połączenia joysticka Kulki
Wymiar gwintu [mm] M6
Wymiar gwintu 2 [mm] M16
Skok gwintu 2 [mm] 1.5
Cena katalogowa  
60.73
zł 52.53
42.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
16.60
zł 14.12
11.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
AKUSAN
Stabilizator/elementy AG 1661
Długość [mm] 88
Szerokość [mm] 20
Grubość [mm] 48
Oferta Budowlane
Cena katalogowa  
28.41
zł 24.58
19.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
19.26
zł 16.67
13.55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
Cena katalogowa  
65.07
zł 58.56
47.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
ENGITECH
Uszczelniacz trzonka zaworu ENT011319
Oferta Budowlane
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
3.00
zł 2.60
2.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
13 z 189
następna